Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 23:27
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 829
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1106144
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

PROJEKTAS „AŠ MAŽYTIS, BET LIETUVIS“
Pirmadienis, 2018 Sausis 15 18:43
 

Ankstus sausio 12-osios rytas gimnazijoje prasidėjo visuotine pilietine akcija „Atmintis gyva, nes liudija", kurios metu dešimčiai minučių gimnazijos languose sužibo žvakelės, tragiškiems 1991 m. sausio 13-osios įvykiams atminti. Taip išreiškėme pagarbą tiems, kurie paaukojo savo gyvybę už tai, kad gyvename Nepriklausomoje Lietuvoje. Rytas mūsų klasėje sužibo atminties žvakelėmis - žuvusiems už Lietuvos laisvę. Degė keturiolika žvakelių – tiek, kiek žuvo gynėjų. 

Visą savaitę vykdėme projektą „Aš mažytis, bet lietuvis“. Aiškinomės, kodėl ši diena paskelbta Laisvės gynėjų diena – iškeliamos vėliavos, renkasi žmonės, kūrenami simboliniai laužai, degamos atminimo žvakės ant žuvusiųjų kapų. Vykdėme veiklas, skirtas šiai dienai paminėti. Siekėme, kad vaikų mažos širdelės pajustų vienybės jausmą. Vaikai klausėsi M. Nargėlaitės pasakos apie lemtingos dienos įvykius, taip pat trumpo, vaikams suprantamais žodžiais skaitomo pasakojimo, papildyto vaizdine medžiaga apie lietuvių laisvės troškimą ir vienybę. Stebėjome dokumentinės medžiagos ištrauką, skambant E. Masytės atliekamai dainai „Laisvė“ ir Ievos Narkutės dainai  „Raudoni vakarai“.  Šiai dienai iš anksto gaminome trispalves, klausėmės V. Čyžo, V. Nemunėlio, A. Matučio, L. Žitkevičiaus ir J. Degutytės eilėraščių, dainavome dainą „Brangiausios spalvos“. Klausydami istorijos mokytojos Eglės Simonaitienės pasakojimo, vaikai galėjo pajusti tą nerimą, kurį 1991-aisiais  jautė visi Lietuvos žmonės. Paruošėme stendą, kuriame gimnazijos mokiniai, darbuotojai gali skaityti jaunų Lietuvos žmonių išsakytas mintis:„Sausio 13-oji – šventė ar tragedijos metinių diena?“. Aplankėme Čekiškės darželį, dovanojome pačių pasigamintas trispalves, žaidėme ir drauge deklamavome eilėraščius.

Vaikai geriausiai prisimena istorinius faktus ir informaciją, o svarbiausiai – supranta apie tai tada, kai patys prisideda prie šventės ar renginio ruošimo ir aktyviai jame dalyvauja. 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė D. Aleknienė


 
ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA
Pirmadienis, 2018 Sausis 15 18:40
 

Sausio 12 d. renginius skirtus Laisvės gynėjų dienai, mokykloje pradėjome pilietine akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija”. Jos metu mokiniai su mokytojais ant kiekvienos kabineto, koridoriaus palangės padėjo ir uždegė žvakeles už laisvę kritusiems atminti. Akcija truko 10 min. Klasės valandėlės  metu vyko pokalbiai apie Laisvės gynėjus. Vakare visi rinkomės prie atminimo laužo. Pabendrauti ir prisiminti tos nakties įvykius atėjo mokiniai, jų tėveliai ir miestelio bendruomenė.

 
SAUSIO 12 DIENĄ VYKS RENGINIAI, SKIRTI LAISVĖS GYNĖJŲ DIENAI PAMINĖTI.
Pirmadienis, 2018 Sausis 08 18:55
 

Labai prašome prisijungti prie pilietinės akcijos ,,ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA“.
7.45–7.55 val. mokiniai su mokytojais susirenka į klases. Ties kiekvienu kabineto, koridoriaus langu padedama po žvakę. Žvakės turi būti kelių centimetrų aukščio, kad lango rėmas jų neužgožtų.

8.00 val. mokiniai kartu su mokytojais uždega žvakes. Kabinetuose dešimčiai minučių užgesinama šviesa.
PASTABA. Žvakių uždegimo laikas fiksuotas (8.00–8.10 val.) tam, kad žvakių liepsnelės plazdėtų įvairiose miestų ir vietovių vietose vienu metu.

18.00 val. kviečiame visus prie atminimo laužo Sausio 13-osios dienos aukoms atminti, kuris degs gimnazijos kiemelyje.

 
EMOCIJA + TĘSIASI
Pirmadienis, 2018 Sausis 08 17:14
 

Su Naujaisiais 2018 metais, Emocija+!!!  Čekiškės Pr. Dovydaičio gimnazijos bendruomenė siunčia  gerumo virusą – GERA, KAD YRA TOKIŲ ŽMONIŲ! MES JUMIS TIKIME! Visą gruodžio mėnesį mūsų gimnazijos  bendruomenėje tarp mokytojų – mokinių  ir  mokinių – mokytojų  nuolat sklido gerumo virusas. Gautą kortelę su pozityvia žinute mokiniai ir mokytojai kasdien perdavė vis kitam - taip gerumo virusu užkrečiant vis didesnę dalį gimnazijos bendruomenės.

Klasės kasdien stebi emocinę savijautą.  Išsirinkę vieną ar kitą iš šešių pateiktų emocijų veidelių ir šalia prisegę savo vardą mokiniai turi galimybę apibūdinti tos dienos nuotaiką, o šiai pasikeitus – perkelti segtuką su savo vardu ant kitos emocijos veidelio.  Klasės vadovas ir draugai mato, kuris moksleivis tądien liūdi, piktas ar dėl ko nors nerimauja – taip suteikiama galimybė padėti. Gal užteks tik klasės draugui ar  vadovui  pasikalbėti su liūdinčiu, nerimaujančiu, supykusiu mokiniu. O gal reikia paskatinimo apsilankyti  psichologės kabinete, kai moksleiviui liūdna, nesutaria su draugais, mokytojais, tėvais ar tiesiog nori pasikalbėti. Rūpinantis mokytojų emocine savijauta ir ,,perdegimo sindromo“ prevencija, emocijų veidukai iškabinti ir mokytojų kambaryje – taip mokytojai dalinasi savo nuotaika,  lengviau užmezga pokalbį su kolegomis apie tai, kas juos neramina.

Ir toliau skleisime savo gimnazijoje gerumo virusą – GERA JAUSTI, KAD TU RŪPI, KAD TIKI TAVIMI IR TAVE SUPRANTA.


Emocija+ ambasadorė gimnazijoje Dalia Laurinavičienė


 
Penktadienis, 2017 Gruodis 29 14:32
 

BRANGŪS RĖMĖJAI,

didžiuojamės ir džiaugiamės Jumis – Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos  bendraminčiais ir ištikimais draugais.

Dėkojame ASTAI ir STANISLOVUI URLIKIAMS, RASAI ir MEČISLOVUI ZAVEDSKAMS, DANUTEI ir GINTUI RASTAUSKAMS, VITALIJAI ir ALVYDUI VĖLAVIČIAMS, RIMUTEI LAURINAVIČIENEI, KOSTUI DORNYKUI ir GENUTEI MAZILIAUSKIENEI,  INGRIDAI ir ARVYDUI SUBAČIAMS, GRETAI ir RAIMUNDUI DEMENIAMS, EUGENIJUI KAZAIČIUI, ANTANUI BRIČKAI, MIGLEI ir DARIUI RUTKAUSKAMS, DIANAI ir ALGIRDUI BAKANAMS, KRISTINAI ir ARTŪRUI DOVIDAIČIAMS, UAB ,,Jakelio žvakės“ ir ALGIMANTUI JAKELIU, UAB ,,Orinvita“ ir jos vadovams ORINTAI ir VYTAUTUI DOVYDAIČIAMS Iuž materialinę paramą organizuojant gabiausių ir talentingiausių mokinių pagerbimo šventę ir Naujametinį karnavalą.

Ilgametei Čekiškės vidurinės mokyklos mokytojai TERESEI LIŠKAUSKIENEI ir jos šeimai  už Kalėdų egles.

Nuoširdžiai dėkojame visiems 2017 m. geranoriškai pervedusiems 2% pajamų mokesčio sumą galimą skirti paramai pagal LR Labdaros ir paramos įstatymą.

Jūsų indėlis mums yra labai brangus.

Tegul nuolatiniai pokyčiai ir permainos mūsų gyvenime skatina Jus naujiems iššūkiams ir galimybėms, tegul suteikia vilties ir tvirto pasitikėjimo savimi. Tegul Jūsų gerumas ir ateityje padeda siekiantiems mokslo ir žinių.

 

Gimnazijos bendruomenės vardu – direktorius  Ričardas Saltonas


 
<< Pradžia < Ankstesn 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/