Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 18:55
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 852
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1189064
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

Ketvirtadienis, 2018 kovas 15 22:46
 

GIMNAZIJOS BENDRUOMENEI,

Informuojame Jus, kad nuo 2018 m. kovo 19 d. ugdymo procesas dėl gimnazijos renovacijos darbų remiantis direktoriaus įsakymu Nr. V1-52 perkeliamas į Čekiškės seniūnijos Liučiūnų daugiafunkcinio centro pastatą. Prašome sekti informaciją. Grafikas dėl mokinių pavežėjimo į pamokas bus pridėtas vėliau.

 

Gimnazijos direktorius R. Saltonas

 
POPIETĖ „MAŽOJ ŠIRDELĖJ – LIETUVA“
Sekmadienis, 2018 kovas 11 20:54
 

Kovo 9 dieną Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos priešmokyklinukai ir ketvirtokai linksmai minėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną.  Kovo 11-oji – ypatinga šventė visai Lietuvai, neišskiriant ir pačių mažiausiųjų. Priešmokyklinėje grupėje vyko popietė „Mažoj širdelėj – Lietuva“. Popietės tikslas – puoselėti vaikų tautinę savimonę, pilietiškumo ir patriotiškumo jausmą, pagarbą savo šaliai, tautai, kultūrai. Padedant logopedei Renatai ir socialinei pedagogei Irenai vaikai gamino vėliavėles, piešė piešinius, skirtus Lietuvai.

Norėdami paminėti šią svarbią datą, šventiškai nusiteikę vaikai, nešini trijų spalvų vėliavėlėmis ir balionais rinkosi į papuoštą ketvirtokų klasę. Čia jie susėdę  pasitikrino savo žinias apie gimtinę, Lietuvą, įžymias jos vietas. Šventė pasibaigė gimnazijos kieme – spalvotų balionų ir vėliavėlių puokšte, skirta Lietuvai.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė D. Aleknienė  


Kovo 11- oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. 1990 m. kovo 11 dieną Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą, kuriame rašoma, kad atstatomas 1940 m. svetimos jėgos panaikintas Lietuvos valstybės suverenių galių vykdymas ir Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė.

Šią svarbią Lietuvai datą paminėjome ir mūsų gimnazijoje. Mokinius sveikino direktoriaus pavaduotojos ugdymui – Laimutė Rutkauskienė ir Dalė Keliauskienė. Trumpą istorijos pamokėlę vedė istorijos mokytoja Eglė Simonaitienė. 7 ir 8 klasių mokinės parodė konkursinę programėlę, už kurią respublikiniame kūrybiniame etnografinės kraštotyros konkurse ,,Jei prakalbėtų, daug pasakytų“ pelnė I-ąją vietą.

Laima Šukytė lietuvių kalbos mokytoja
 
SVEIKINAME
Sekmadienis, 2018 kovas 11 20:49
 

       INDRĘ VIČIŪNAITĘ, GABIJĄ LAURINAVIČIŪTĘ, SAMANTĄ ZAVADSKAITĘ, KAMILĘ ORENTAITĘ, EMILIJĄ ŠUMINAITĘ, KOTRYNĄ KAMINSKAITĘ, MIRĄ MIAKIŠEVĄ ir jų mokytojas Laimą Šukytę, Laimutę Litvinskienę respublikiniame kūrybiniame etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkurse ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“ laimėjus I-ąją vietą.
 
SVEIKINAME
Sekmadienis, 2018 kovas 11 20:46

 
       7 klasės komandą ,,LINKSMI IR MATOMI“  ir ją paruošusią klasės vadovę Laimutę Berštautienę  Kauno apskrities mokyklų konkurse „Su atšvaitu saugus ir madingas“ užėmusią III-ąją vietą.
 
SVEIKINAME
Sekmadienis, 2018 kovas 11 20:45
           7 klasės mokinį AURIMĄ ŽANDARAVIČIŲ ir jį paruošusį mokytoją Virgilijų Berštautą rajoninėje technologijų olimpiadoje laimėjus III-ąją vietą.
 
<< Pradžia < Ankstesn 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/