Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 15:49
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 920
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1364904
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

KAUNAS 2022
Trečiadienis, 2018 Rugsėjis 19 06:30
  

Rugsėjo 18 d. gimnazijoje lankėsi ,,Kaunas 2022“ komanda, kuri I-IV gimnazijos klasių mokiniams pristatė unikalią praktinių įgūdžių stiprinimo programą ,,Kauno iššūkis“, kurią ,,Kaunas 2022“ komanda įgyvendina kartu su ,,Sėkmės mokykla“. Komandos nariai dalijosi sava patirtimi, kvietė mūsų gimnazijos mokinius aktyviai įsitraukti į programos kūrimą, suteikti sau galimybę tobulėti bei skatinti save įgyvendinti savo kultūrines, socialines, pilietines, verslo bei kitas iniciatyvas.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Keliauskienė


 
DOVANOS GIMNAZIJOS BIBLIOTEKAI
Sekmadienis, 2018 Rugsėjis 16 22:25
 

Rugsėjo 13 dieną į gimnaziją atvyko technikos mokslų daktaras Anicetas Strakšas. Svečias atvyko su labai kilniu tikslu: gimnazijai padovanojo apie 800 įvairių knygų. Bibliotekėlę sudaro leidiniai iš serijų: siluetai, drąsiųjų keliai, zenitas, horizontai, žiburiai, populiarioji biblioteka, laisvalaikio skaitiniai, sužinok ir išmok, noriu žinoti ir kt. Yra leidinių apie dailę, sportą, lietuvių poetų poezijos.
             Rašytojas  A. Tolstojus teigia, kad gera knyga tarsi pokalbis su protingu žmogumi: teikia žinių, moko apibendrinti tikrovę, suprasti gyvenimą.


Gimnazijos bibliotekos vedėja D. Salemonienė
 
EDUKACINĖ PAMOKA ,,VAISTAI GAMTOJE“
Sekmadienis, 2018 Rugsėjis 16 22:18
 

2018-09-11 dieną 24 mokiniai iš Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos vyko į Labanoro regioninio parko lankytojų centrą ir dalyvavo edukacinėje programoje: „Vaistai gamtoje“. Pažintis su vaistiniais augalais vyko Labanoro pažintinio tako teritorijoje. Regioninio parko darbuotojas Andrejus Gaidamavičius mokinius supažindino su vaistiniais augalais ir nuodingais grybais, paaiškino apie miško plyno kirtimo įtaką miško ekosistemai. Išradingai ir kūrybingai įrengtas lankytojų centras. Vaikai galėjo spręsti įvairias gamtines užduotis, landžioti po barsuko „urvą“, pasidaryti piešinius ant kūno, klausytis dūdmaišio ar paukščių balsų...
          Grįždami užsukome į Mindūnų kaimą ir iš didžiausio apžvalgos bokšto galėjom gėrėtis Lakajų ir Siesarčio ežerų panoramomis. Pavargę ir linksmi grįžome namo jau vakare.


Biologijos mokytoja V. Vėlavičienė
 
LIETUVOS GP KORDINIŲ AUTOMODELIŲ VARŽYBOS VILNIUJE
Sekmadienis, 2018 Rugsėjis 16 22:15
 

Paskutinę vasaros dieną 8 gimnazistai Emilis, Eimantas, Edvinas, Aurimas, Danielius, Modestas, Evaldas ir  Rytis išvyko į Vilnių Lietuvos GP kordinių automodelių varžybas. Be mūsų komandos tradiciškai atvyko svečiai iš Latvijos Rygos miesto bei iš Estijos Talino miesto "Master" klubo jaunieji sportininkai. Šiose varžybose dalyvavo ir automodelių sporto meistrai šiai sporto šakai pašventę ne vienus metus, o tai puiki patirtis jauniesiems sportininkams. Pirmojoje modelių išsukėjų rungtyje gerai pasirodė Aurimas Žandaravičius laimėjęs III-ąją vietą. E-1 klasėje IV-ąją vietą laimėjo Eimantas Meiliūnas. E-2 klasėje II-ąją vietą – Edvinas Leskauskas su asmeniniu 167,945 km/h greičio rekordu, III-ąją vietą - Aurimas Žandaravičius.  Sėkmingi startai buvo E-2,11 Junior klasėje. Čia Edvinas Leskauskas  užėmė  I-ąją vietą,  o Danielius Petrauskas – II-ąją vietą. Sėkmingi startai ir įtempta kova vyko E-3B Junior klasėje. Čia nugalėtojas paaiškėjo tik trečiame finaliniame važiavime, kuriame Edvinas aplenkė iki tol pirmavusį Danielių. Taigi I ir II vietos pas čekiškiečius ir dar asmeniniai rekordai šioje klasėje 206,600km/h ir 202,554 km/h. Savo asmeninį rekordą161,316 km/h  E-3B Junior klasėje pasiekė ir Rytis  Rimkus  .
           Sėkmingi startai ir Ralli modelių klasėje. Čia II-ąją vietą laimėjo Aurimas Žandaravičius. Labai gerą rezultatą Ralli klasėje rodė Eimantas Meilūnas, deja dėl modelio gedimo nebaigė bandymo ir iš varžybų klasėje pasitraukė.
           Taigi, tai buvo paskutinės sezono varžybos su tikrai gerais rezultatais, keturiais asmeniniais rekordais ir gausiu kraičiu medalių.

Būrelio vadovas R. Kochanauskas


 
Mokslo metų pradžios šventė
Ketvirtadienis, 2018 Rugsėjis 06 20:01

Kiek vaikų mokyklon bėga,

Kiek jų mina žvyrą, sniegą?

Ant pečių – marga kuprinė.

Kas kuprinėje – Tėvynė.

Ten knygelės. Skaitiniai.

Linksniai. Skaičiai. Sakiniai.

Mįslės, minklės. Pasakaitės.

Bet koks senas žodžių kraitis!


Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijai ši Rugsėjo 1-osios šventė ypatinga – mokiniai įžengė į naujai renovuotą gimnaziją. Nors dar vyksta priestato statybos darbai, mokiniams suteiktos visos sąlygos pradėti naujus mokslo metus ir nieko nelaukiant siekti aukštų rezultatų.

,,Jūs sugriovėte arba griaunate tą mitą, kad tik didelėse mokyklose vaikais gali siekti aukštų rezultatų ir ta mokykla gali būti gera.”, - kalbėjo šventėje dalyvavęs Kauno rajono meras Valerijus Makūnas.

Šventės metu mažiausiems gimnazijos mokiniams – pirmokams buvo įteikti ,,Šimtmečio pirmokų” medaliai, o Kauno rajono meras V. Makūnas kiekvienam pirmokui padovanojo Aurelijos Makūnienės fondo išleistą Violetos Palčinskaitės knygą „Karalius pamiršo raidyną“.

Gimnazijos bendruomenė ir meras dėkojo statybų bendrovės ,,Struktūra” vadovams už jų atliktus darbus. Šių statybų vadovas Vladas Petrauskas įteikė gimnazijai naują simbolinį įkurtuvių raktą ir pasveikino visus su gražia švente.

Šventėje sveikinimo žodžius tarė Čekiškės seniūnijos seniūnas Mečislovas Zavedskas ir pavaduotoja Dalė Savickienė, Liučiūnų krašto bendruomenės centro nariai ir pirmininkė Marytė Rastauskienė, Čekiškės laisvalaikio salės renginių organizatorė Kristina Kriščiūnienė.

Gimnazijos direktorius Ričardas Saltonas džiaugėsi, kad jo vadovaujama įstaiga atgimė: apšiltintas visas pastatas, pakeistos grindys, šildymo sistema, elektros instaliacija, apšvietimas, suremontuota sporto salė. Dalį mokyklos patalpų nuspręsta skirti darželinukams. Vyksta priestato statyba – čia įsikurs laisvalaikio salė, šalia gimnazijos planuojama įrengti kartodromą.

VISIEMS SĖKMINGO MOKSLO IR ŽINIŲ STARTOǃ

Virginija Zavedskaitė IV g. klasė

 
 
<< Pradžia < Ankstesn 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/