Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 04:38
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 712
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 863192
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

APSKRITO STALO DISKUSIJA „KAIP KELTI MOKINIŲ MOKYMOSI PASIEKIMUS?“
Trečiadienis, 2017 Balandis 05 16:11
 

Kovo 24 d. gimnazijos  metodinė taryba pakvietė gabius ir talentingus 4-8 ir I-II gimnazijos klasių mokinius, mokytojus, gimnazijos administraciją į apskritojo stalo diskusiją „Kaip kelti mokinių mokymosi motyvaciją, gerinti olimpiadų rezultatus?“. Diskusijos tikslas - išsiaiškinti nuomones bei numatyti veiklas, kurias gimnazijos bendruomenė galėtų įgyvendinti keldama mokinių mokymosi motyvaciją, siekdama geresnių rezultatų olimpiadose. Mokiniai ir mokytojai pasiskirstė į keturias grupes: kalbos, socialiniai mokslai, gamtos ir tikslieji mokslai bei menai ir technologijos.

Renginio pabaigoje dalyviai galėjo atsakyti į klausimus, kas patiko ir ką reikėtų daryti kitaip. Džiugu, kad tiek dalyvavę mokiniai, tiek mokytojai, gimnazijos administracija pripažino, kad diskusija naudinga ir kiekvienai grupei pavyko išsakyti savo nuomonę. Patiko siūlytos idėjos,  dalyvių nuomonė apie privalumus ir trūkumus, nes temos labai aktualios.

Ši diskusija – tai ne tik nuomonių išsakymas, bendrų sprendimų ieškojimas, tačiau ir puiki galimybė   pažinti vieniems kitus, siekiant bendro tikslo.

Metodinės tarybos pirmininkė L. Rutkauskienė
 
SVEIKINAME
Ketvirtadienis, 2017 kovas 30 12:59
 

8 kl. mokinį DEIVIDĄ ŽANDARAVIČIŲ, geografijos olimpiadoje ,,Mano Gaublys" užėmusį I-ąją vietą, 9 kl. mokinį GYTĮ BERŠTAUTĄII-ąją vietą ir jų mokytoją Dianą Tovtkevičienę.


 
VEIKSMO SAVAITĖ ,,BE PATYČIŲ“
Trečiadienis, 2017 kovas 29 11:32
 

Kovo 20-24 dienomis jau aštuntą kartą visoje Lietuvoje vyko veiksmo savaitė ,,BE PATYČIŲ”. Prie šios iniciatyvos prisijungusi mūsų gimnazija savo veikla skatina vaikus ir suaugusiuosius pastebėti patyčias, tinkamai į jas reaguoti ir bendromis jėgomis stabdyti patyčių plitimą.

Gimnazijoje, pasitelkus mokinių tarybos narių pagalbą,  visą savaitę vyko intensyvūs užsiėmimai mokiniams. Jau nuo pirmadienio pertraukų metu sporto salėje vyko porų tinklinio varžybos, o vaikinai įnirtingai rungėsi prie teniso stalo. Daugiausiai dėmesio sulaukė Flash Mobas. Šoko ne tik mažiausieji, bet ir vyresnieji. Trečiadienį gimnazijoje sulaukėme Lietuvos kariuomenės atstovų. Šie pristatė kariuomenės veiklą, realų karių gyvenimą bei paragino nepabijoti šios daug jėgų reikalaujančios profesijos. Ketvirtadienį 3-8, I-II gimnazijos klasių mokiniai su psichologe Dalia Laurinavičiene žiūrėjo režisieriaus Vytauto V. Landsbergio dokumentinį filmą „Vaineta“. Tai filmas, kuriame fiksuojamos cerebriniu paralyžiumi sergančios merginos gyvenimo akimirkos. Po filmo peržiūros vyko aptarimas, minčių pasidalijimas. Savaitės apibendrinimas vyko gabių mokinių rate. Čia mokiniai su mokytojais diskutavo, kaip būtų galima dar labiau pagerinti mokymosi rezultatus, stipriau pasiruošti olimpiadoms.

Linkime nepamiršti, kas yra draugiškas ir pagarbus bendravimas. Ugdykite toleranciją ir empatiją vienas kitam. Netylėkite, jei artimoje aplinkoje pastebite patyčias. Tik bendromis jėgomis visiems kartu pavyks sustabdyti tai, dėk ko kenčia daugelis žmonių.

Mokinių taryba

Get Adobe Flash player

 
SVEIKINAME
Trečiadienis, 2017 kovas 29 11:30
 

EMILIJĄ KARPAVIČIŪTĘ, AISTĘ RAKAUSKAITĘ , DEIMANTĘ VALAUSKAITĘ, DOVILĘ ŠALTYTĘ, RUGILĘ TOLEVIČIŪTĘ I-IV gimnazijos klasių mokinių vokalinių ansamblių dainos užsienio (rusų) kalba konkurse užėmusias III-ąją vietą bei mokytojus Ziną Šiaučiulienę ir Alvydą Furmoną.


 
PASITINKAM GRĮŽTANČIUS DRAUGUS
Šeštadienis, 2017 kovas 25 14:14
 

Kovo 23 dieną gimnazijos mokiniai kėlė inkilus Padauguvos girininkijoje, talkinant girininkui Kęstučiui Markevičiui.

 
<< Pradžia < Ankstesn 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/