Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 11:35
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 774
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 957979
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

Ketvirtadienis, 2017 Lapkritis 09 15:40

KVIEČIAME TEIKTI NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMAS 2018 METAMS


Neformaliojo vaikų švietimo (toliau – NVŠ) teikėjai iki 2017 m. gruodžio  5 d.  gali teikti programas 2018 metams.


NVŠ programa turi būti:

  • parengta pagal Valstybės lėšų skyrimo Kauno rajono savivaldybės neformaliajam vaikų švietimui ir lėšų naudojimo tvarkos aprašo (toliau – Aprašas)  1 priedą;

 skenuota įkelta į Kvalifikacijos tobulinimo programų ir renginių registrą (KTPRR). Tuo atveju, kai švietimo teikėjas vykdo programas skirtingose savivaldybėse, kiekviena programa yra registruojama atskirai, t. y. kiekviena NVŠ programa turi turėti unikalų KTPRR kodą.


NVŠ teikėjai turi:

  • atitikti Aprašo 14 ir 15 punktuose numatytus reikalavimus

  • užsiregistravę Švietimo ir mokslo institucijų registre (ŠMIR). Registravimo tvarka pateikta adresu www.smir.smm.lt, ŠMIR techninio darbo organizavimo tvarkos  aprašas (byla – SMIR_tvarkos_aprasas_20150720.pdf).


Jei NVŠ lėšų bus mažiau nei vaikų, norinčių dalyvauti NVŠ programose, Savivaldybėje pirmumo teisė naudotis NVŠ lėšomis teikiama vaikams, kurie:

1. gyvena atokiose vietovėse;

2. pasirinko loginio mąstymo, pilietiškumo, sveikatingumo stiprinimo ir sveikos gyvensenos ugdymo programas.


Programas teikti Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriui (312 kab., Savanorių 192, Kaunas).    Informacija apie teigiamai įvertintas programas ir  apie galimybę vaikams registruotis į jas bus skelbiama interneto svetainėje www.krs.lt .

Kontaktai pasiteiravimui:

Indrė Akranglytė (tel. 8 37 79 95 60, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai );

Nijolė Benikienė (tel. 8-37 79 95 55, 8 687 45388,   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai );

 

Simona Banionienė (konsultacijos dėl ŠMIR) (tel. 8 672 32 423, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ).


 
SVEIKŲ ,,ČIPSŲ“ IR ŽOLELIŲ ARBATOS DIENA
Ketvirtadienis, 2017 Lapkritis 09 15:34
  

Nors ir labai lietinga, mažai saulutės šiluma lepinusi, vasara augino įvairias sodo ir daržo gėrybes. Kaip skaniai  ir, svarbiausia, sveikai pasigaminti įvairių valgių, mokiniai mokosi technologijų pamokose. Čia jie supažindinami su pagrindinėmis mitybos taisyklėmis, maisto derinimo svarba. Sena tiesa, kad viskas, kas nesveika – labai skanu. Taigi lapkričio 8 – Europos sveikos mitybos dieną,  6 klasės mokiniai ir auklėtoja pakvietė visus gimnazijos mokinius ir mokytojus pasigaminti kitokių, sveikų ,,čipsų“. Rudens atostogų metu, pasitelkę į pagalbą tėvus, mokiniai gamino traškučius iš morkų, burokėlių, moliūgų, obuolių. Trečiadienį visa gimnazija kvepėjo žolelių arbata, kurią išvirė gimnazijos virėjos, mokiniai vieni kitus vaišino ir patys vaišinosi įvairiausiais  gardumynais. Pasirodo, kad labai skanūs yra ne tik tradiciniai ,,čipsai“ iš parduotuvės, bet ir pačių pasigaminti, ar tie, kuriais vaišino klasiokas. Ačiū šeštokams už įdėtą triūsą!

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Regina Lomsargienė

 
Antradienis, 2017 Lapkritis 07 15:28
 
 
MOKYTOJAI PASIDALINO PATIRTIMI
Ketvirtadienis, 2017 Lapkritis 02 19:51
 

Kompiuterinės technologijos vis labiau skverbiasi į švietimą: daro įtaką įvairių mokomųjų dalykų mokymui ir mokymuisi, visam ugdymo procesui. Tai atveria plačias galimybes ugdymo proceso kaitai. Todėl labai svarbu organizuojant ugdymo procesą informacines technologijas panaudoti kuo efektyviau ir tikslingiau. Lapkričio 31 d. mūsų gimnazijoje lankėsi Šakių Žiburio gimnazijos direktorė  Jūratė Mozūraitienė , matematikos-informacinių technologijų mokytojai Rimantas Navickas ir Giedrius Rinkevičius bei „Aktyvi klasė“ konsultantė Eglė Giedraitienė . Apie „Aktyvios klasės“ galimybes patirtimi dalijosi gimnazijos biologijos mokytoja metodininkė Vitalija Vėlavičienė ir informacinių technologijų mokytoja metodininkė Ingrida Subačienė.

Tikimės, kad bendradarbiavimas duos abipusės naudos.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Rutkauskienė

 
MININT VISŲ ŠVENTŲJŲ IR VĖLINIŲ DIENĄ
Ketvirtadienis, 2017 Lapkritis 02 19:34
   

Minint Visų Šventųjų ir Vėlinių (Mirusių atminimo) dieną Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos administracija pagerbė Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro, profesoriaus Prano Dovydaičio atminimą, padėdama gėles prie paminklinio akmens Prano Dovydaičio sodybvietėje Prienų kaime ir prie paminklo Pranui Dovydaičiui Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos sodelyje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Keliauskienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/