Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 03:33
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 674
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 766565
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

MOKSLO METŲ PABAIGOS ŠVENTĖ
Penktadienis, 2017 Birželis 02 12:17
 

Praskriejo dar vieneri mokslo metai, išaušo gegužės 30-oji – paskutinė mokslo metų diena. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje 1-5 klasių mokiniai rinkosi į paskutinės mokslo metų dienos šventę. Skambėjo dainos, šokiai bei gražūs padėkos žodžiai mokiniams už aukštus mokymosi rezultatus, aktyvumą visuomeninėje veikloje. Taip pat įteiktos padėkos ir diplomai už dalyvavimą įvairiose olimpiadose, konkursuose. Gimnazijos direktorius ir pavaduotoja  džiaugėsi ir dėkojo mokiniams už šių mokslo metų pasiekimus ir įteikė pradinio ugdymo baigimo pažymėjimus 4 klasės mokiniams linkėdami jiems gero skrydžio.Renginį ruošė ir vedė 5  klasės mokiniai.

Gražios ir saulėtos vasaros, smagių atostogų!

5 klasės vadovė Jūratė Kaupienė


 
PASKUTINĖ TIKYBOS PAMOKA
Pirmadienis, 2017 Gegužė 29 17:39
 

Saulėtą ketvirtadienio popietę 1 kl. mokiniai keliavo į Čekiškės Švč. Trejybės bažnyčią. Bažnyčioje vyko tikybos pamoka  „Mokausi ne vien per pamokas. Dievo namai“. Mokiniai susipažino su  bažnyčios pastato istorija. Sužinojo, kuo svarbi bažnyčia ir kokie liudijimai ją supa. Pirmokėliai apžiūrėję  pastatą, išgirdę  įdomių istorijų baltame lape piešė bažnyčią. Mokiniai naudojo  gamtos  spalvas. Džiugūs ir laimingi pirmokėliai  baigė šių metų  tikybos kursą.

Tikybos mokytoja J. Vyšniauskienė 
PASKUTINIS SKAMBUTIS
Pirmadienis, 2017 Gegužė 29 17:35
 

Gegužės 24 dieną Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje vyko ,,Paskutinio skambučio" šventė. Šventė prasidėjo Šv. Mišiomis 11 val. Čekiškės Švč. Trejybės bažnyčioje. Po mišių 64 - ąją abiturientų laidą visi linksmai sutiko gimnazijos kieme. Abiturientai paleido dangaus žibintą su savo svajonėmis, padovanojo suolelį gimnazijos draugams. Klasės vadovė D. Bradūnienė savo auklėtiniams pakvietė į paskutinę pamoką. Iškilminga šventė tęsėsi gimnazijos sporto salėje, kur netrūko džiaugsmo ir liūdesio ašarų, šypsenų, gražių žodžių, dainų, nuoširdžiausių linkėjimų ir padrąsinimų abiturientams. Šventėje dalyvavo svečiai iš Kazlų Rūdos pagrindinės mokyklos. Ši mokykla taip pat siekia Prano Dovydaičio vardo. Prano Dovydaičio giminaičiai apdovanojo šauniausią abiturientę – Laurą Subačiūtę. Abiturientai ir jų tėveliai dėkojo mokytojams.

Rugilė Krasauskaitė III kl.


 
EKSKURSIJA Į LR SEIMĄ
Pirmadienis, 2017 Gegužė 29 17:32
 

Gegužės 24 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokinių tarybos nariai vyko į LR Seimą. Seimo narė Raminta Popovienė apdovanojo Kauno rajono mokyklų 9-11 kl. konkurso ,,Aš-lyderis" dalyvius. Šiais metais konkurse dalyvavo II gim. kl. mokinė Virginija Zavedskaitė. Dėkojame Seimo narei už šiltą mokinių priėmimą, skatinimą siekti savo tikslų, nestigti entuziazmo.
 
APJUOSKIME PILIAKALNĮ MOKINIŲ RANKOMIS
Ketvirtadienis, 2017 Gegužė 25 12:29
 

Gegužės 22 dieną Babtyno – Žemaitkiemio dvare vyko rajoninis specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių renginys „Apjuoskime piliakalnį mokinių rankomis“, skirtas Piliakalnių metams paminėti, kuriame dalyvavo mūsų mokyklos 3 klasės mokiniai: Titas, Valentinas, Ugnė, Kajus. Vaikai užkopė į Piepalių piliakalnį. Nuo jo dairėsi po gražiąsias Babtų apylinkes, grožėjosi Nevėžio vingiais, Babtų miesteliu, Babtyno – Žemaitkiemio dvaru, tolumoje boluojančiu paminklu S. Dariui ir S. Girėnui. Dvare vaikai išklausė Babtų gimnazijos mokinių koncertą, teritoriją papuošę savo rankomis pagamintomis gėlėmis. Susikibę į „traukinukus“ vaikai „apvažiavo“ 5 stoteles, kuriose sužinojo dvaro istoriją, rašė linkėjimus dvaro šeimininkams, sprendė užduotis, atsakinėjo į klausimus, apžiūrėjo eksponatus. Šventę vainikavo dovanos ir bendra dalyvių nuotrauka.

Logopedė, spec. pedagogė R. Kochanauskaitė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/