Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 05:45
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1087
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1906442
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

BRANGŪS RĖMĖJAI,
Penktadienis, 2020 Sausis 10 06:22
 

didžiuojamės ir džiaugiamės Jumis – Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos  bendraminčiais ir ištikimais draugais.

Dėkojame RITAI IR ROMUALDUI MAJERAMS, ASTAI IR STANISLOVUI URLIKIAMS, VAIDAI IR GINTARUI ZAVADSKAMS, DANUTEI IR GINTUI RASTAUSKAMS, VITALIJAI IR ALVYDUI VĖLAVIČIAMS, VAIDUI IR IRMAI NAGRECKAMS, INGRIDAI IR ARVYDUI SUBAČIAMS, KRISTINAI IR ARTŪRUI DOVIDAIČIAMS, ANTANUI BRIČKAI, VLADUI LAŠUI, VALDUI BUBLIAUSKUI už materialinę paramą organizuojant gabiausių ir talentingiausių mokinių išvyką į Saremos salą ir AHHA mokslo centrą Tartu mieste, Advento renginius ir Naujametinį karnavalą.

Tegul Jūsų gerumas ir ateityje padeda siekiantiems mokslo ir žinių.

Gimnazijos bendruomenės vardu – direktorius  Ričardas Saltonas


 
SVEIKINAME
Antradienis, 2020 Sausis 07 17:36
 
7 klasės mokinių komandą: NEILĄ KAMINSKAITĘ, KAMILĘ LESKAUSKAITĘ, GYTĮ MINELGĄ, MODESTĄ ŽĖGLEVIČIŲ, NEDĄ LESKAUSKĄ, ARNĄ KLIMAVIČIŲ, kuri SSM respublikiniame projekte ,,Sveikata visus metus“ buvo apdovanota E. Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondo padėkos raštu ir prizu.
 
MAITINIMO NAUJOVĖ PRIEŠMOKYKLINUKŲ GRUPĖJE
Pirmadienis, 2020 Sausis 06 17:11
 

Kauno rajono savivaldybė 2019 m. gruodžio 30 d. priėmė nutarimą dėl bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, besimokančių pagal priešmokyklinio ugdymo programą, nemokamo maitinimo organizavimo taikant savitarnos principą. Šis nutarimas mūsų gimnazijoje pradėtas įgyvendinti sausio 6 dieną. Tai stebėję gimnazijos vadovai, dietistė įsitikino, kad viskas vyko sklandžiai. Net patys priešmokyklinukai džiaugėsi, kad maistas dar skanesnis, kai jį pats gali įsidėti. Tai taip pat ugdys jų didesnį savarankiškumą.
 
DĖMESIOǃǃǃ
Penktadienis, 2020 Sausis 03 12:30
            Važiuojantys mokykliniais autobusais mokiniai (nuo sausio 6 d.) būsite vežami įprastu grafiku.  Veš visi trys geltoni autobusėliai.
 
POZITYVAUS ŠVIETIMO LINK
Penktadienis, 2020 Sausis 03 12:22

Gruodžio 30 d. įvyko pirmasis Vilkijos ir Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijų administracijų susitikimas, įgyvendinant projektą ,,Pozityvi komunikacija ugdymo(si) rezultatams“ Kauno rajone. 

Susitikimo metu diskutuota apie galimas gimnazijų bendradarbiavimo sritis, išgrynintos bendradarbiavimo kryptis, aptartas pirminis bendradarbiavimo ir gerosios patirties sklaidos planas. 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Keliauskienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/