Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 23:39
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 794
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1010206
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

LINKĖJIMŲ EGLUTĖ
Antradienis, 2017 Gruodis 05 17:43
 

Gruodis - didžiųjų metų švenčių laukimo metas. Metas, kai norisi visus pasveikinti ir palinkėti laimingų ateinančių metų. Nors šiame technologijų amžiuje įpratome sveikinimus siųsti SMS žinutėmis ar elektroniniais laiškais, tačiau gimnazijos specialiųjų ugdymosi poreikių turintys mokiniai tai padarė "senuoju" būdu. Gimnazijoje vykusiame konkurse "Dailyraštis kitaip" ant bumbulų jie parašė linkėjimus, apibrėžę savo rankas, iškirpo "eglės šakas", taip ant kabineto durų atsirado linkėjimų eglutė, kurią vaikai dovanoja visai gimnazijos bendruomenei. 

LAIMINGŲ ŠVENČIŲ. 

Specialioji pedagogė - logopedė Renata Kochanauskaitė


 
MES DOVYDAIČIUKAI
Antradienis, 2017 Gruodis 05 17:42
 

Lietuvai reikia protingų, gabių ir talentingų jaunų žmonių. Kiekvienos mokyklos tikslas – ugdyti tokius mokinius. Gruodžio 1 dieną Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje vyko tradicinė mokinių, kurie savo pasiekimais ir žiniomis garsina mokyklą, pagerbimo šventė „Mes - dovydaičiukai“. Gimnazija buvo pilna darbščių mokinių – įvairių olimpiadų, konkursų laureatų ir dalyvių. O tų darbštuolių šiemet turime net penkiasdešimt.  

Už puikius akademinius pasiekimus buvo apdovanoti: Arnas Klimavičius, Emilis Ročka, Deividas Žandaravičius, Gytis Berštautas, Virginija Zavedskaitė, Živilė Kazaitytė ir Akvilė Žandaravičiūtė. Jiems mokyklos direktorius R. Saltonas ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Rutkauskienė  įteikė asmenines dovanėles. Nebuvo pamiršti ir mokytojai, kurie savo sąžiningu ir nuoširdžiu darbu prisidėjo prie mokinių pasiekimų. Gimnazijos direktorius R. Saltonas padėkojo mūsų šauniausiems mokiniams, jų tėveliams, mokytojams ir išreiškė viltį, kad kitais metais mūsų gimnazijoje gabių mokinių bus dar daugiau.

Renginį tęsė svečiai – Kėdainių Šviesiosios gimnazijos mokiniai, kurie surengė nuotaikingą koncertą (vad. A. Furmonas). Puiki šventė baigėsi prie arbatos puodelio. 

Lietuvių kalbos mokytoja Irena Butkienė


 
 
JAKELIO ŽVAKIŲ FABRIKE
Antradienis, 2017 Gruodis 05 17:41
 

Saulėtą lapkričio 30 dieną, Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokinių grupė su tikybos mokytoja Jurgita vyko į Jakelio žvakių fabriką. Mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje, stebėjo kaip rankomis gaminamos žvakės ir patys mokėsi gaminti. Užsiėmimas labai patiko ir norėtume dar kartą apsilankyti žvakių fabrike ir pasigaminti žvakelių. Pasigamintas žvakes mes parsivežėme į namus. Taip su džiaugsmu pasitikome Advento laikotarpį.

Nedas Leskauskas 5kl.


 
PROJEKTAS ,,MANO DRAUGĖ KNYGA“
Antradienis, 2017 Gruodis 05 17:39
 

Paskutinę rudens savaitę gimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko ugdomasis projektas ,,Mano draugė knyga“. Projektas buvo skirtas supratimo, kad knyga gali tapti geru draugu, ugdymui.Projekto veiklų metu su vaikais kalbėjome apie knygas ir tvarkėme grupės bibliotekėlę, rūšiavome knygeles: mažas ir dideles, plonas ir storas, storais ir plonais viršeliais, eilėraščių ir pasakų. Vaikai knygeles apžiūrinėjo, vartė, domėjosi jų turiniu, įvairove. Veiklų metu atkreipėme vaikų dėmesį, kad knygelės susidėvi, pasitaiko, kad suplyšta, todėl vaikai patys bandė suklijuoti, pratęsti knygų tarnavimo laiką. Vaikai suprato: „Negalima mėtyti knygų tarp žaislų“, „Negalima knygų imti nešvariomis rankomis“, „Knygas dėti reikia ant švaraus stalo“.

Projekto metu siekėme ugdyti vaikų kūrybingumą – vaikai kūrė savo knygeles. Jos buvo daromos perkirpus ir sulenkus popieriaus lapą. Vaikai iliustravo viršelius, o viduje piešė sumanymus savo knygutei. Kai kurie sugalvojo net knygutėms pavadinimus: „Kakės Makės nuotykiai“, „Mano draugai“, kiti tiesiog prisiminė savo mėgstamas pasakas ir bandė piešti. 

Projekto tikslas: sužadinti vaiko domėjimąsi knyga, padėti ją pamilti. Lavinti vaizduotę, kalbą, kūrybiškumą, suteikti žinių, kaip kuriamos knygos. Todėl į svečius pasikvietėme jauniausią dviejų knygučių autorę Mėtą Samuolytę. Kartu su savo tėčiu mergaitė papasakojo apie tai, kaip sukuriamos knygos, bei kas skatina kūrybiškumą.Mėta pristatė knygelę „Mėtos pasakėlės“. Keletą pasakėlių Mėta perskaitė.

Jei norėtumėte paskaityti Mėtos knygelę, ją galite rasti gimnazijos bibliotekoje. Tikimės, kad gražios pasakėlės ir mielos iliustracijos jus taip pat įkvėps bei paskatins drąsiau įgyvendinti kilusias idėjas!

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Daiva ir socialinė pedagogė Irena 
EDUKACINĖS PAMOKOS IX FORTE
Sekmadienis, 2017 Gruodis 03 17:37
 

BAUSTI NEGALIMA PASIGAILĖTI

Edukacinis užsiėmimas apie Holokaustą ir jo vykdytojus Lietuvoje. Užsiėmimo forma – vaidmenų žaidimas „Teismas“. Dalyviai supažindinami su Holokausto istorija Lietuvoje ir IX forte, pristatomas žmogaus prisipažinimas vykdžius žydų naikinimą bei liudytojo pasakojimas. Pasiskirstę vaidmenimis IV gimnazijos klasės mokiniai analizavo priežastis, kodėl Tautinio darbo apsaugos bataliono kariai dalyvavo žydų naikinime. „Teismo“ metu ,,prokuroras“ Mantas paskelbė kaltinimą buvo nagrinėjami Holokausto vykdytojų motyvai, analizuojama situacija. ,,Prisiekusieji“ turėjo perskaityti savo nutarimą dėl bausmės paskelbimo. ,,Teisėja“ Rugilė priėmė teisingą sprendimą -„ Bausti, negalima pasigailėti“. Užsiėmimas skatina kritiškai mąstyti, argumentuotai išsakyti nuomonę, diskutuoti apie moralę ir vertybes.

IŠGELBĖJĘS GYVYBĘ – IŠGELBSTI PASAULĮ

Edukacinis užsiėmimas apie žydų gelbėjimą Lietuvoje Antrojo pasaulinio karo metu. Mokiniai buvo supažindinti su nacių vykdytais nusikaltimais, istoriniais įvykiais IX forte nacių okupacijos laikotarpiu. Pristatomi Pasaulio tautų teisuoliai – drąsūs žmonės, kurie nepaisydami gresiančio pavojaus prisidėjo prie žydų gelbėjimo. Atlikdami užduotis grupėmis, II gimnazijos klasės mokiniai detaliau susipažino su gelbėtojais, identifikavo jų motyvus ir asmenines savybes, lėmusias sprendimą rizikuoti ir gelbėti žydus. Buvo pristatyti įvairių specialybių atstovai, jų tarpe ir Lietuvos prezidentas Kazys Grinius. Užsiėmimas moko atpažinti žmonių asmenines savybes, suprasti ir vertinti kiekvieną gyvybę.

MOKSLEIVIAI DĖKOJA IX FORTO DARBUOTOJAMS UŽ ĮDOMIUS UŽSIĖMIMUS.

Istorijos mokytoja E. Simonaitienė

 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/