Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 11:05
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 758
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 927065
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SVEČIUOJAMĖS SENELIŲ NAMUOSE
Ketvirtadienis, 2017 Lapkritis 02 19:25

Švenčiant Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną spalio pabaigoje Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos 3 - 4 kl. mokiniai lankė Čekiškės globos namuose gyvenančius senelius. Seneliai noriai dalinosi savo sukaupta patirtimi, mokė mokinius kaip reikia mandagiai elgtis, būti paslaugiam, gerbti  vyresnius žmones. Belieka tai pritaikyti savo gyvenimo kelyje.

Tikybos mokytoja Jurgita Vyšniauskienė

 
BADO ŽAIDYNĖS 2017
Vartotojo vertinimas: / 2
BlogiausiasGeriausias 
Ketvirtadienis, 2017 Lapkritis 02 13:12
   

Spalio 27 d. mūsų gimnazijoje vyko I gimnazijos klasės mokinių krikštynos ,,Bado žaidynės 2017“. Šiame renginyje I gimnazijos klasės mokiniai ,,įšventinami“ į gimnazistus.

Tradiciškai tos dienos rytą krikštijamieji buvo papuošti bado žaidynių kostiumais, o rengėjai, IV gimnazijos klasės mokiniai  ir jų karalius Danius XII, visą dieną juos ruošė artėjančioms žaidynėms. Žaidynės prasidėjo per 6 pamoką, karaliui Dainiui XII davus startą. I gimnazijos klasės mokiniai turėjo įveikti jiems paruoštą trasą. Įveikę pirmąją užduotį ir pasigardžiavę pelynų arbata I gimnazijos klasės mokiniai buvo pakviesti į 19 valandą vyksiantį vakarą, kuriam krikštijamieji specialiai buvo papuošti ir atstovavo jiems priskirtoms apygardoms. Renginyje jų laukė daug linksmų užduočių ir išbandymų, o krikštynų iškilmes vainikavo priesaika.

Rugilė Krasauskaitė IV gimnazijos klasės mokinė 
RUDENĖLIO GĖRYBĖS
Ketvirtadienis, 2017 Lapkritis 02 13:09
  

Ruduo gražus ne tik savo spalvomis, bet ir įvairiomis gėrybėmis. Rudens gėrybės -  ne tik maistas, bet ir puiki  priemonė kūrybiniams  darbams,  o kartu praleistas laikas bandant sukurti  ką nors gražaus, originalaus – neįkainojama patirtis ir vaikams, ir tėvams.

Penktadienį priešmokyklinėje grupėje virė darbas. Vaikai ir jų tėveliai kartu darbavosi kurdami darbelius iš rudens gėrybių. Viskas buvo pagaminta iš pačių vaikų ir jų giminaičių daržo ar sodo gėrybių. Kai kurie darbeliai iš karto traukė dėmesį ir žavėjo savo originalumu, kūrybiškumu, išradingumu ir meniškumu. Bet svarbiausia buvo nuoširdus bendravimas, kūrybiška atmosfera, darbinis šurmulys, pagalba, džiaugsmas gautu rezultatu, gerai praleistas laikas.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė D. Aleknienė


 
SVEIKINAME
Ketvirtadienis, 2017 Lapkritis 02 13:08
  

Kauno rajono konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ 6 klasės komandą: SKAISTĘ NAVASAITYTĘ, DANIELIŲ PETRRAUSKĄ, MANTĄ DOVIDAITĮ, EMILIJĄ PEČKAITYTĘ IR AIDRIJĄ KAZAKEVIČIŪTĘ laimėjusią III – ąją vietą. Taip pat sveikiname jų auklėtoją Jūratę Kaupienę bei sveikatos priežiūros specialistę Reginą Lomsargienę.Kauno rajono konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ 8 klasės komandą: GABIJĄ GIRLEVIČIŪTĘ, INDRĘ VIČIŪNAITĘ, SAMANTĄ ZAVADSKAITĘ, KAMILĘ KONTRIMAITĘ GABIJĄ LAURINAVIČIŪTĘ ir jų auklėtoją Laimą Šukytę bei sveikatos priežiūros specialistę Reginą Lomsargienę, laimėjus III – ąją vietą.
 
KONKURSAS ,,SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“
Ketvirtadienis, 2017 Lapkritis 02 13:04
 

Kas antri metai vyksta Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro organizuojamas  mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“. Mūsų gimnazijos mokiniai visada labai noriai jame dalyvauja. Šiemet į konkursą vyko net dvi komandos – tai 6 ir 8 klasių atstovai. Konkurse buvo numatytos užduotys: prisistatymas, judėjimo užduotis, testas, viktorina, klausimai ir atsakymai sveikos gyvensenos tema, komandų kapitonų rungtis, praktinės užduotys sveikos gyvensenos klausimais, užduotis žalingų įpročių prevencijos tema, užduotis žmogaus saugos tema, užduotis mokytojui ir sveikatos priežiūros specialistui. Dalyviams reikėjo ir galvas pasukti, ir pabėgioti, ir pirmą pagalbą draugui suteikti. Mūsų gimnazijos mokinių komandoms sekėsi visai šauniai – abi komandos užėmė prizines, III vietas. Sveikiname!

Regina Lomsargienė

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/