Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 16:59
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1139
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2292796
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

NETRADICINĖ LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS PAMOKA MUZIEJUJE
Trečiadienis, 2020 Vasaris 12 22:12
 

Šiuolaikinis ugdymas grindžiamas nuostata, kad kiekvienas jaunas žmogus pasaulį už klasės sienų gali patirti kaip integralią mokymosi dalį, kuri pratęsia ar papildo klasės aplinkoje vykstantį mokymąsi.

Vasario 11 dieną lietuvių kalbos ir literatūros pamoka Ig. klasėje vyko Vilkijoje A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejuje - name, kuriame ryškiausią pėdsaką paliko garsiausias lietuvių tautosakininkas ir etnografas Antanas Juška. Jo sukaupti lietuvių liaudies dvasiniai turtai ir šiandien stebina savo gausa. A.Juškos amžininkai mini daugiau nei 70 000 senųjų lietuviškų žodžių žodyną, 7 000 dainų dainyną, apie 2 000 melodijų rinkinį dešimtis raštais mirgančių audinių, skrynių, šimtus senosios buities rakandų. „Čia, šioje vietoje, yra šaknys. Sienos, balkiai išlikę. Įsivaizduokit, mes čia sėdim, o čia yra sėdėjęs ir Vydūnas, ir Čiurlionis, ir Žmuidzinavičius, Dauguvietis, Valančius. Ir jie visi čia kažką paliko“, – sakė muziejaus įkūrėjas Arūnas Sniečkus.

Mokiniams patiko įtaigus muziejaus vadovo pasakojimas, nuoširdumas, pasiaukojimas darbui, kuris padeda mums geriau pažinti savo tautos šaknis.


Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja L. Litvinskienė 
INFORMACIJA ABITURIENTAMS
Trečiadienis, 2020 Sausis 29 07:07
 
 
 
FILMO ,,GULAGO PARTIZANAI“ PRISTATYMAS
Trečiadienis, 2020 Sausis 22 19:26
 

Sausio 21 dieną mūsų gimnazijoje vyko knygos ir trumpametražinio dokumentinio filmo „Gulago partizanai“ pristatymas. Knyga ir filmas skirti 1953-1955 m. Norilsko, Vorkutos ir Kengyro lagerių kalinių sukilimų istorijai, papasakotai pačių dalyvių lūpomis. Nors šie sukilimai buvo žiauriai numalšinti, autorių Pauliaus Saudargo ir Godos Krukauskienės teigimu, jaunimui reikia didvyrių ir herojų. Net jei tai liūdnos istorijos didvyriai.  Knyga ir dokumentinis filmas – apie niekada nepasibaigusią Laisvės kovą, apie sukilimus Gulage, kur pirmose gretose stovėjo lietuviai ir ukrainiečiai.

 
SVEIKINAME
Trečiadienis, 2020 Sausis 22 19:22

Penktadienį Garliavos sporto ir kultūros cente buvo pagerbti Kauno rajoną garsinantys sportininkai – pasaulio Europos čempionai, šalies bei tarptautinių turnyrų prizininkai, sportiškiausios mokyklos, treneriai. Džiugu, jog Čekiškės gimnazijos mokiniai MANTAS DOVIDAITIS ir GRETA DOVIDAITYTĖ, kuriuos treniruoja Lukas Kvedys, garsina Kauno rajoną ir gimnaziją. Pasaulio jaunių karate čempionate jie abu iškovojo trečiąsias vietas. Mūsų gimnazijos automodelistai DANIELIAUS PETRAUSKAS, RYTIS RIMKUS, EDVINAS LESKAUSKAS, AURIMAS ŽANDARAVIČIUS, EIMANTAS MEILIŪNAS, vadovaujami Raimondo Kochanausko, iškovojo prizines vietas Pabaltijo šalyse.

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija tarp mažesnį mokinių skaičių turinčių gimnazijų užėmė II vietą už 2018 – 2019 m. m. sportinius rezultatus. Sveikiname mokinius ir mokytoją Kristiną Salinkienę.
 
ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA
Antradienis, 2020 Sausis 14 16:55
 
Sausio 13 d. renginius skirtus Laisvės gynėjų dienai, mokykloje pradėjome pilietine akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija”. Jos metu mokiniai su mokytojais ant kiekvienos kabineto, koridoriaus palangės padėjo ir uždegė žvakeles už laisvę kritusiems atminti. Klasės valandėlės  metu vyko pokalbiai apie Laisvės gynėjus. Vakare visi rinkomės prie atminimo laužo. Pabendrauti ir prisiminti tos nakties įvykius atėjo mokiniai, jų tėveliai ir miestelio bendruomenė.
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/