Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 00:42
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 944
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1436039
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SVEIKINAME
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 26 16:31
 

Respublikinio konkurso ,,Giminės medis 2018“ laureates: DEIVINĄ BENDIKAITĘ II g. kl. ir JONĘ ŽIČKUTĘ 8 kl. mokines ir jų mokytoją Eglę Simonaitienę.
 
SKAUTŲ ŽYGIS PRIE DUBYSOS
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 26 16:27
 


 
VYDŪNUI – 150
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 26 16:26
 

2018 – Vydūno metai. Rašytojas, filosofas, visuomenės veikėjas gyvenimą paskyrė lietuvybei Klaipėdos krašte ir Mažojoje Lietuvoje puoselėti. Gyvendamas Tilžėje, vadovavo šio miesto lietuvių giedotojų draugijai, kūrė dainas ir giesmes, rengė šventes ir vaidinimus.

Būdamas silpnokos sveikatos, ją stiprino sveika gyvensena, vegetariška mityba. Vydūnas ypač mėgo skambinti arfa.

Lapkričio 21 dieną grupė VIII – X klasių mokinių vyko į renginį, skirtą Vydūno 150-osioms metinėms paminėti. Raseinių M. Martinaičio viešosios bibliotekos konferencijų salė buvo pilnutėlė. Čia aktorius Petras Venslovas ir liaudies dainų atlikėja, muzikantė Daiva Šeškauskaitė atliko teatrinę – muzikinę kelionę ,,Amžinasis keleivis“. Gražiai skambėjo žodžiai ir senovinės dainos. Pasirodymą svečiai baigė ,,Lietuvių giesme“, tapusia Mažosios Lietuvos himnu. Kas mokėjo žodžius, giedojo kartu su atlikėjais.


Lietuvių k. mokytoja Laima Šukytė


 
KAUNO MIESTO IR RAJONO MOKSLEIVIŲ XIV DAINŲ KONKURSAS, SKIRTAS LIETUVOS KARIUOMENĖS 100-ČIUI PAMINĖTI
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 26 16:23
 
GIMNAZIJOJE SVEČIAS IŠ OLANDIJOS
Trečiadienis, 2018 Lapkritis 21 17:26
 

Lapkričio mėnesį  Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje svečiavosi Kauno rajono savivaldybės gydytoja Milda Labašauskaitė, Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro direktorius Laurynas Dilys  ir „Erasmus Ka +“ projekto „Bendruomenių fizinio aktyvumo skatinimas“ partneriai: Jacqueline Selker iš Olandijos Hanzos universiteto ir Vida Česnaitienė, Lietuvos sporto universiteto vyresnioji mokslo darbuotoja. Svečiai gimnazijoje lankėsi siekdami išvysti iniciatyvos „Pamokos be kėdžių“ gyvąją pamoką, kurią tuo metu vedė asociacijos „Sporto idėja“ trenerė Daina Kazlauskienė. Tokių pamokų metu mokiniai dalį pamokos praleidžia ne sėdėdami ant kėdės, o ant gimnastikos kamuolio. Šių mokslo metų pradžioje Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro komanda gimnazijai padovanojo gimnastikos kamuolių. Pasak D. Kazlauskienės, mokiniai apie iniciatyvą „Pamokos be kėdžių“ atsiliepia teigiamai: „Vaikai sako, kad tokia veikla pamokos metu padeda nusiraminti, susikaupti ir atlikti užduotis“. Trenerė pabrėžė, kad vienas iš iniciatyvos tikslų yra efektyviai išnaudoti pamokos laiką – vaikai ne tik įsisavina informaciją, bet ir aktyviai juda ant kamuolių. Remiantis mokslininkų išvadomis, sėdėti ant gimnastikos kamuolių rekomenduojama 5 valandas per dieną.

Pasibaigus pamokai svečiai buvo pakviesti pasigrožėti renovuota gimnazija, susipažinti su gimnazijos vardo kilme, jo istorija.

Rasa Žičkuvienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/