Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 21:17
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1154
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2164714
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

UŽGAVĖNĖS
Antradienis, 2020 kovas 03 20:40
 

Kaip ir visi lietuviai, vasario 25-tą Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokiniai vijo žiemą. Prie gimnazijos degė laužas, vaikai šoko, dūko ir triukšmavo. Vieni norėjo žiemą išvyti, o kiti prišaukti. Nors Morė buvo sudeginta, bet kartu su pelenais pradėjo kristi snaigės ir visiems buvo dar daugiau džiaugsmo. Gal ateityje reikia žiemą vyti atsargiau, nes pamiršim kaip statyti sniego senį?


 
MIELI TĖVELIAI IR MOKINIAI,
Penktadienis, 2020 Vasaris 28 14:35
           Dalinamės informacija dėl šiuo metu aktualios problemos, t.y. koronaviruso. Inkubacinis laikotarpis  (t. y. laikotarpis nuo užsikrėtimo iki simptomų atsiradimo) yra nuo 2 iki 12 dienų. Simptomai yra panašūs į gripą – karščiavimas, kosulys, dusulys ir kiti kvėpavimo sutrikimai, raumenų skausmai ir nuovargis. Atsižvelgdama į tarptautinių ekspertų išvadas, Sveikatos apsaugos ministerija rekomenduoja žmonėms: - jei nesilankėte Kinijoje ir/ar Šiaurės Italijoje ir neturėjote sąlyčio su šiemet iš Kinijos ir/ar Šiaurės Italijos grįžusiais/atvykusiais žmonėmis ir Jums pasireiškė peršalimo simptomai (pakilo temperatūra, kosite, čiaudite, skauda gerklę), tuomet kreipkitės į savo šeimos gydytoją; - jei per 14-kos dienų laikotarpį keliavote Kinijoje ir/ar Šiaurės Italijoje arba bendravote (artimas sąlytis) su žmogumi, kuriam buvo patvirtinta arba įtarta koronaviruso infekcija arba dirbote aplinkoje, kurioje buvo gydomi koronaviru su užsikrėtę asmenys ir jaučiatekvėpavimo takų infekcijos požymius (karščiavimas, kosulys, gerklės skausmas, apsunkintas kvėpavimas), tuomet skambinkite 112; - naujausią informaciją apie koronavirusą ir prevencines priemones galite sekti Sveikatos apsaugos ministerijos puslapyje: http://sam.lrv.lt/lt/naujienos/prevenciniai-veiksmai-del-naujojo-koronaviruso-informacija-nuolat-papildoma; - šeimoms, kurios neseniai grįžo iš Kinijos ar Šiaurės Italijos (Lombardijos, Veneto, Pjemonto ir Emilijos-Romanijos regionų), 14 dienų nuo paskutinės buvimo minėtose šalyse dienos rekomenduojame likti namuose ir stebėti savo sveikatą.
 
,,KURK POZITYVĄ“ BENDRADARBIAVIMO VEIKLOS
Trečiadienis, 2020 Vasaris 19 21:41
 

2020 m. vasario 18 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos anglų kalbos mokytoja, ISM Švietimo lyderystės magistrė Jūratė Kaupienė supažindino Vilkijos gimnazijos bendruomenę su LL3 projekto Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje vykdytomis veiklomis. Užtikrindama LL3 projekto tvarumą ir įgyvendindama bendradarbiavimo su šia gimnazija veiklas, 2 dalių pranešime pasidalino gerąja patirtimi apie taikytą metodiką siekiant pozityvios komunikacijos ir 7 klasės mokinių pažangos pokyčio. Pristatė praktiškai išbandytus būdus  mokinių tarpusavio ryšių puoselėjimui, daugialypio intelekto vaidmenį mokymo procese, lūkesčių formavimą, tikslų išsikėlimą, individualios mokinio pažangos stebėjimą ir įsivertinimą bei pozityvaus grįžtamojo ryšio teikimą. Taip pat kalbėta apie nesmurtinės komunikacijos metodiką (angl. Nonviolent Communication) t. y. 4 žingsnių kalbos modelį, kurį sukūrė amerikiečių psichologas Dr. M. B. Rosenbergas. Mokytojai atliko praktinę užduotį grupėse pagal nesmurtinės komunikacijos formulę ,,Aš+jausmas+faktas“. 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Keliauskienė


 
AŠ TIKRAI MYLIU LIETUVĄ!
Penktadienis, 2020 Vasaris 14 18:22
 

Vasario 14 d., Šv. Valentino dieną, gimnazijoje vyko Vasario 16–osios dienos minėjimas. Šventę pradėjo Mokinių tarybos atstovai kiekvieną gimnazijos bendruomenės narį pasitikdami, pasveikindami su šventėmis ir įsegdami širdelę su trispalvės spalvomis: geltona, žalia, raudona. Per pertraukas skambant patriotiškoms dainoms, pradinukai ir vyresnieji mokyklos mokiniai, taip pat ir mokytojai, pasipuošę pagal dres kodą ,,Geltona, žalia, raudona“ dalyvavo foto konkurse ,,Mano klasės trispalvė‘‘. Šis konkursas buvo skelbiamas Mokinių tarybos ,,Facebook‘‘ paskyroje, kurioje kiekvienas galėjo balsuoti už labiausią patikusią klasės nuotrauką. Laimėtojais tapo II g. klasės mokiniai. Minėdami Lietuvos Nepriklausomybės dieną moksleiviai savo žinias patikrino protmūšyje ,,Mano Lietuva‘‘. Tarp 5-8 klasių geriausiai pasirodė 8 klasė, o tarp I-IV g. kl. – I g. klasės mokinių komanda. Visą savaitę prieš ją gimnazijos sporto salėje vyko Šv. Valentino dienos tinklinio varžybos, kuriose pirmąją vietą laimėjo I g. klasės komanda: Aurimas Žandaravičius ir Kamilė Petrauskaitė. 

DAR KARTĄ SU GIMTADIENIU, LIETUVA!

MT narė Gabija Girlevičiūtė


 
NETRADICINĖ LIETUVIŲ KALBOS IR LITERATŪROS PAMOKA MUZIEJUJE
Trečiadienis, 2020 Vasaris 12 22:12
 

Šiuolaikinis ugdymas grindžiamas nuostata, kad kiekvienas jaunas žmogus pasaulį už klasės sienų gali patirti kaip integralią mokymosi dalį, kuri pratęsia ar papildo klasės aplinkoje vykstantį mokymąsi.

Vasario 11 dieną lietuvių kalbos ir literatūros pamoka Ig. klasėje vyko Vilkijoje A. ir J. Juškų etninės kultūros muziejuje - name, kuriame ryškiausią pėdsaką paliko garsiausias lietuvių tautosakininkas ir etnografas Antanas Juška. Jo sukaupti lietuvių liaudies dvasiniai turtai ir šiandien stebina savo gausa. A.Juškos amžininkai mini daugiau nei 70 000 senųjų lietuviškų žodžių žodyną, 7 000 dainų dainyną, apie 2 000 melodijų rinkinį dešimtis raštais mirgančių audinių, skrynių, šimtus senosios buities rakandų. „Čia, šioje vietoje, yra šaknys. Sienos, balkiai išlikę. Įsivaizduokit, mes čia sėdim, o čia yra sėdėjęs ir Vydūnas, ir Čiurlionis, ir Žmuidzinavičius, Dauguvietis, Valančius. Ir jie visi čia kažką paliko“, – sakė muziejaus įkūrėjas Arūnas Sniečkus.

Mokiniams patiko įtaigus muziejaus vadovo pasakojimas, nuoširdumas, pasiaukojimas darbui, kuris padeda mums geriau pažinti savo tautos šaknis.


Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja L. Litvinskienė 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/