Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 20:39
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1123
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2015795
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

IŠVYKA Į KAUNO VALSTYBINĮ LĖLIŲ TEATRĄ
Pirmadienis, 2019 Gruodis 16 15:11
 

Gruodžio 13 d. gimnazijos pirmokėliai lankėsi Kauno valstybiniame lėlių teatre. Po spektaklio aplankėme Kalėdų eglę Rotušėje. Ačiū penktokėms mergaitėms už pagalbą ekskursijos metu.

 

A. Žotkevičienė ir J. Girniuvienė


 
TARPTAUTINĖ AKCIJA ,,16 AKTYVUMO DIENŲ PRIEŠ SMURTĄ“
Penktadienis, 2019 Gruodis 13 14:48
 

Šeimos santykių instituto kvietimu mūsų gimnazija lapkričio 25 d. – gruodžio 10 d. dalyvavo tarptautinėje akcijoje ,,16 aktyvumo dienų prieš smurtą“. Gimnazijos bendruomenei kiekvieną dieną buvo siūloma išbandyti iššūkius, kurie padeda pagarbiai bendrauti. Pradinių klasių mokiniai  laisvalaikį su šeima ir savo gerus darbus pavaizdavo piešiniuose, vyresni vaikai atsakė į klausimus pagal kiekvienos dienos iššūkį: kas yra pagarbus bendravimas, kokie būdai padeda nusiraminti, kai kyla stiprus pyktis, kaip rūpinasi savo fizine ir emocine sveikata, kokių labiausiai patikusių pagyrimų yra sulaukę iš kitų ir už ką patys pagirtų save. Iššūkius priimti buvo pasiūlyta ir gimnazijos mokytojams.

       Gimnazijos psichologė D. Laurinavičienė ir socialinė pedagogė I. Sinkevičienė 
PRIEŠKALĖDINIS SUSITIKIMAS SU MOKINIŲ TĖVELIAIS
Penktadienis, 2019 Gruodis 13 14:46
 

Gruodžio 12 dieną gimnazijoje vyko visuotinis mokinių tėvų susirinkimas. Kadangi artėja gražiausia metų šventė – Kalėdos, tai mokiniai tėvelius pasveikino  trumpa nuotaikinga programėle. 

Susirinkime  dalyvavo ir viešnia Nomeda Marazienė, VŠĮ lyderystės ekspertų grupės vadovė, konsultantė. Pranešėja kalbėjo apie emocinę kultūrą šeimoje ir bendruomenėje. Ji atkreipė tėvelių dėmesį, kokia svarbi emocinė kultūra asmeninėje ir tarpasmeninėje komunikacijoje. Kalbėdama apie tai ji rėmėsi įvairių tyrimų rezultatais.

Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja L. Rutkauskienė pristatė pirmojo trimestro rezultatus, pasidžiaugė gerai besimokančiais, nepraleidinėjančiais pamokų mokiniais. Direktorius R. Saltonas aptarė kitus aktualius gimnazijos einamuosius klausimus ir visiems tėveliams palinkėjo susikalbėjimo šeimoje ir gražių artėjančių švenčių.


 
TARPTAUTINĖ KOVOS SU KORUPCIJA DIENA.
Antradienis, 2019 Gruodis 10 12:45
 

Gruodžio 9 d. gimnazijoje paminėta Tarptautinė kovos su korupcija diena. Idėjos autorė mokytoja Diana Tovtkevičienė ir II g. klasės mokiniai.
 
STARTUOJA MOKINIUS SVEIKATINANTIS PROJEKTAS
Pirmadienis, 2019 Gruodis 09 16:43
         Nuo gruodžio 12 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje startuos projektas „Vaikų švietimas ir praktinis mokymas fizinio, psichoemocinio sveikatinimo, socialinės gerovės kūrimo, sveiko ir aktyvaus gyvenimo ugdymo perspektyvoje“. Projektas parengtas įgyvendinant 2014 – 2020 metų Europos Sąjungos Fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonės Nr. 08.4.2-ESFA-K-629 „Bendradarbiavimo skatinimas sveikatos netolygumų mažinimo srityje“. Šis projektas įgyvendinamas bendradarbiaujant su asociacija „Vyrų krizių centras“, Kauno kolegijos Medicinos fakultetu, labdaros ir paramos fondu „Nemuno krašto vaikai“, Kauno r. Vilkijos gimnazija, Kauno r. Zapyškio bei Ežerėlio pagrindinėmis mokyklomis, o numatoma projekto trukmė net iki 2021 m. birželio 15 d. Projekto įgyvendinimo metu 4 ir 6 klasių bei I ir III gimnazinių klasių mokiniams bus organizuojami 4 skirtingų temų (fizinė, psichoemocinė vaikų sveikata, asmeninis socialinis sėkmingumas, sveika gyvensena) praktiniai ir teoriniai mokymai, kuriuos ves Kauno kolegijos Medicinos fakulteto lektoriai. Planuojama, kad kiekvienas projekto dalyvis, 2 metų laikotarpyje, išklausys net 240 akademinių valandų teorinių ir praktinių mokymų.

 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/