Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 21:52
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1154
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2164766
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

BENDRADARBIAVIMO SUTARTIS
Antradienis, 2020 kovas 10 11:09
 

Kovo 9 dieną Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje susitiko 2 Kauno r. savivaldybės Lyderių laikas 3 (LL3) tvarumo ir pokyčio projekto ,,Pozityvioji komunikacija ugdymo(si) rezultatams“ bendradarbiaujančios ugdymo įstaigos. Susitikimo metu aptartas bendros veiklos planas, pasirašyta bendradarbiavimo sutartis. 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Keliauskienė


 
LIETUVIŲ KALBOS DIENOS 2020
Antradienis, 2020 kovas 10 11:07
  

Jau penktą kartą vasario 16 d. – kovo 11 d. visoje Lietuvoje ir užsienyje rengiamos Lietuvių kalbos dienos. Mūsų gimnazijoje vasario 27 – kovo 6 dienomis vyko renginiai, skirti lietuvių kalbai, jos mokymuisi ir sklaidai, lietuvių kalbą, literatūrą ir kultūrą puoselėjusioms asmenybėms. 

Vasario 27 dieną 8 ir I g. klasės mokiniai dalyvavo K. Borutos kūrinių garsiniuose skaitymuose ,,Ir aš esu išdidus, kad esu savo krašto žmogus...“ , kurie skirti K. Borutos 115 - osioms metinėms ir Kauno rajono 65 - osioms metinėms paminėti. 

Vasario 28 dieną gimnazijos bendruomenės nariai, norintys pagerbti savo kalbą  ir patikrinti rašybos žinias, dalyvavo projekte – Nacionalinis diktantas. Lietuvių kalbos kabinete 15  mokinių, mokytoja Jovita ir psichologė Dalia rašė Birutės Jonuškaitės tekstą „Milinė“. Geriausiai sekėsi Deividui Žandaravičiui, Beatai Dimaitei (III g. kl.), Kotrynai Kaminskaitei bei Gabijai Ramoškaitei (I g. kl.).

Kovo 2 dieną į popietę, skirtą Pauliaus Širvio 100-mečiui paminėti, atvyko  Aldona Radčenko su sūnumi Andriumi iš Raseinių kultūros centro. Jie dovanojo savo poeziją ir muziką, visuomet sušildančią sielą žmogaus, kuris jos nori.

Kovo 3 dieną pristatyta tautodailininko Jono Klizo prieverpsčių paroda. 

Kovo 4 dieną II g klasės mokiniai Akvilė Kačiulytė, Indrė Vičiūnaitė, Povilas Šukauskas, Enrikas Totilas sakė viešąsias kalbas „Laiškai gimtajai kalbai“. 

Kovo 6 dieną mokinės: Evelina Ramanauskaitė, Gabrielė Zavadzkytė (6 kl.), Gabija Girlevičiūtė, Akvilė Kačiulytė, Gabija Laurinavičiūtė (II g. kl.) ir Mira Miakiševa (IV g. kl.) dalyvavo respublikiniame etnokultūros konkurse „Jei prakalbėtų, daug pasakytų...“ Kauno tautinės kultūros centre.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos Laima Šukytė ir Laimutė Litvinskienė


 
DRAUGIŠKOJI SEU OLIMPIADA „DRAMBLYS“
Antradienis, 2020 kovas 10 11:02
 

Kovo 2-5 dienomis 5 ir 6 klasių mokiniai dalyvavo Draugiškoje socialinio emocinio ugdymo olimpiadoje „Dramblys“. Šiemet į olimpiadą regisravosi daugiau nei 1000 mokytojų/auklėtojų iš visos Lietuvos ugdymo įstaigų! Kaip sekėsi "Dramblinėti“ mūsų gimnazijos penktokams ir šeštokams? Danguolė Bradūnienė, 5 klasės vadovė: ,,užduotys buvo suprantamos, provokuojančios diskusijas, po kurių mokiniai išeidavo susimąstę. Dėkinga už galimybę vaikams pasigilinti ir suprasti savo jausmus, mokytis bendrauti, spręsti iškilusias problemas“. Laimutė Litvinskienė, 6 klasės vadovė: ,,užsiėmimai šeštokus skatino susimąstyti, analizuoti, ieškoti sprendimo būdų, patarti, išklausyti, suprasti save ir aplinkinius. Turėjau galimybę geriau pažinti savo mokinius. Nepakartojamos akimirkos“.
 
Antradienis, 2020 kovas 03 21:02
 
 
ŠIMTADIENIS ,,67-OJI MAFIJOS KRONIKA“
Antradienis, 2020 kovas 03 20:52
 

 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/