Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 07:50
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 980
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1513538
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

ŠIMTADIENIS ,,100 DIENŲ IKI LAISVĖS" BYLA NR. 66.
Trečiadienis, 2019 Vasaris 27 17:31
 

Vieniems šimtas dienų - tik šimtas, kitiems - net šimtas. Vasario 22-osios vakarą Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos abiturientai pradėjo skaičiuoti savo paskutiniuosius šimtą iki kelionės pabaigos. Buvo apžvelgta didžiausia ir ilgiausia jų kelionė: nuo gimimo iki dvyliktos klasės. Pamatėme jų pirmuosius mažus žingsnelius, vėliau stebėjome, kaip dabartiniai abiturientai augo, brendo, tapo drąsesni ir štai jau greitai jiems atsivers nauji keliai...

 Dvyliktokus sveikino, prisiminimais dalijosi ir apdovanojo linkėjimais mokyklos direktorius, ugdymo skyriaus vedėja, dvyliktokų darželio auklėtojos, pirmosios mokytojos, auklėtojos, tėvai, draugai ir šventės organizatoriai. Teisėjai nusprendė išbandyti jų drąsą, ryžtą ir užsispyrimą, todėl jų laukė įvairūs išbandymai. Teisėjai priėmė ir paskelbė nuosprendį, kad įtariamieji - abiturientai yra ne tokie ir kalti, todėl įteikė jiems paleidimo į laisvę dokumentus - pusatestačius.  Dvyliktokai tiktai patys gali rast teisingiausią kelią, o mums belieka palinkėt jiems sėkmės ir valios!

III gimnazijos klasės mokiniai
 
SVEIKINAME
Trečiadienis, 2019 Vasaris 27 17:28
Mergaičių krepšinio 3x3 komandą: KAMILĘ PETRAUSKAITĘ, KOTRYNĄ KAMINSKAITĘ,  EMILIJĄ ŠUMINAITĘ IR AISTĘ MALIAUSKAITĘ rajoninėse varžybose iškovojusią  III-ąją vietą ir mokytoją Kristiną Mikalonienę.
 
GEROSIOS PATIRTIES SKLAIDA ,,KOLEGA – KOLEGAI“
Pirmadienis, 2019 Vasaris 25 17:19
 

Vasario 20 d. gimnazijos mokytojai susirinko į gerosios patirties sklaidos užsiėmimą ,,Kolega – kolegai“. Savo patirtimi apie  pozityvią komunikaciją ugdymo(si) sėkmei dalinosi ir profesiniam dialogui kvietė projekto Lyderių laikas 3 magistrantė ir 7 klasės vadovė Jūratė Kaupienė, ir šio projekto Kauno rajono savivaldybės kūrybinės komandos narė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Keliauskienė.
 
GIMNAZIJOS SPORTO SALĖS ATIDARYMAS
Penktadienis, 2019 Vasaris 22 11:33
 

Vasario 20 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje aidėjo džiaugsmingi sveikinimai ir mokinių mušinėjamų kamuolių garsai – čia atidaryta atnaujinta sporto salė.
Šioje gimnazijos sporto salėje užaugo daugybė mokinių, kurie mėgo krepšinį, tinklinį ir kitus sportinius žaidimus. Sporto salės atnaujinimas – tai paskata siekti dar aukštesnių rezultatų, o gimnazijos mokinių pasiekimai sportinėse varžybose įrodo, kad net ir iš nedidelių mokyklų skinti prizines vietas ne tik rajone, bet ir respublikoje tikrai įmanoma. Kauno rajono meras Valerijus Makūnas, administracijos direktorius Antanas Nesteckis, kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Jonas Petkevičius, vedėjo pavaduotojas sportui Arūnas Talalas, Čekiškės seniūnijos seniūnas Mečislovas Zavedskas, Čekiškės parapijos klebonas Gintautas Kabašinskas, seniūnijos bendruomenių pirmininkai negailėjo gražių žodžių gimnazijos bendruomenei. Kauno rajono meras paminėjo ir sportui daug atsidavusius a. a. Leokadiją ir Antaną Venckus, Gintarą Salinką. Mokinius stengėsi uždegti ta ugnele ir varžybose siekti kuo aukštesnių rezultatų. Jų paruošti sportininkai laimėdavo varžybas ne tik rajone, respublikoje, bet ir už jos ribų.
Atidarymo metu įvyko pirmosios oficialios tinklinio varžybos tarp Čekiškės ir Raudondvario gimnazijų merginų komandų.

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos sporto simbolis – KIŠKIS, o tai byloja legenda apie miestelio pavadinimo kilmę. Atnaujintoje gimnazijos erdvėje galima žaisti krepšinį, tinklinį, salės futbolą, kvadratą, tenisą, užsiimti įvairiomis treniruotėmis. Džiaugiamės, kad atnaujinta sporto sale naudojasi ne tik mokiniai, bet ir miestelio bendruomenė.

Virginija Zavedskaitė IV g. kl.


 
LIONS QUEST RAKTAI Į SĖKMĘ
Penktadienis, 2019 Vasaris 22 11:32
 

Vasario 18-19 dienomis mūsų gimnazijoje vyko Lions Quest Raktai į sėkmę mokymai. Tai išsami ir lanksti programa, skirta vyresniems paaugliams ir jaunimui, padedanti stiprinti pilietinę atsakomybę bei esmines socialines, emocines, akademines kompetencijas ir darbo įgūdžius. Mokymosi tarnaujant projektai ugdo asmeninę ir socialinę atsakomybę, moko kurti ir palaikyti pozityvius tarpusavio santykius, suteikia galimybę pažinti ir mokytis iš realaus gyvenimo.
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/