Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 01:09
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 944
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1436063
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

EGLUTĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖ
Penktadienis, 2018 Gruodis 07 15:25
 
 
Ketvirtadienis, 2018 Gruodis 06 13:16


Gruodžio 4 d. 7.55 val. Advento vainiko ir kalėdinės eglutės įžiebimas gimnazijos vestibiulyje.


Gruodžio 4 - 7 d. – Konkursas Advento vainikas“. Visos klasės nupina adventinius vainikus ir padeda juos ant palangės prie savo klasės. Gražiausieji bus apdovanoti.


Gruodžio 17 d. (pirmadienis) - visus kviečiame dalyvauti foto parodoje „Kalėdų belaukiant“ (iki gruodžio 13 d. atneškite savo darytas žiemos ir Kalėdų džiaugsmų nuotraukas į 325 kab. Jas eksponuosime ant stiklinės sienelės laiptinėje, išrinksime meniškiausias ir jų autorius apdovanosime). Per visas pertraukas kviečiame dalyvauti kalėdinėje loterijoje, kurios metu surinktos lėšos bus skiriamos dovanėlėms Globos namuose gyvenantiems seneliams. Šventinė loterija vyks 1 aukšto vestibiulyje.

Kviečiame dalyvauti Pyragų dienoje (surinktos lėšos bus skiriamos dovanėlėms Globos namuose gyvenantiems seneliams).


Gruodžio 18 d. (antradienis) Etnografinė popietė su humanitarinių mokslų daktare Daiva Šeškauskaite. Kalėdinių vainikų vertinimas ir apdovanojimai.


Gruodžio 19 d. (trečiadienis) Siurprizų diena. Kiekviena klasė bet kuriuo dienos metu paruošia (padaro ar įteikia) siurprizą iš anksto burtų keliu išsitrauktai klasei. Burtai vyks gruodžio 6 d.


Gruodžio 20 d. (ketvirtadienis) Padėkos diena. Per visas pertraukas apkabiname ir padėkojame visiems, kas mums brangūs. Visą dieną rašome laiškus, atvirukus draugams, mokytojams, darbuotojams, visiems, kuriems norime padėkoti už visus šiuos metus. (padėkos laiškus ir atvirukus mesime į stebuklingą  Kalėdų pašto dėžutę. Adresatams išdalinsime penktadienį).

Gruodžio21 d. (penktadienis)Šventinė diena. Visi pasipuošę ruošiamės Šv. Mišioms ir adventinei popietei bažnyčioje. Klasėse vyksta šventinės popietėlės.  Šv. Mišios ir adventinė popietė Čekiškės Švč. Trejybės bažnyčioje.


Dovanokime vieni kitiems GERUMĄ: darykime siurprizus, šypsokimės -  BUDĖKIME IR LAUKIME KRISTAUS GIMIMO ŠVENTĖS!!!


 
PROJEKTO ,,PAŽINK VALSTYBĘ” BAIGIAMASIS RENGINYS
Ketvirtadienis, 2018 Gruodis 06 13:15
 

Lapkričio 30d. II g. klasės mokiniai, vyko į Švietimo ir mokslo ministeriją, ten pristatėme projekto ,,Pažink valstybę” atliktą darbą apie mokinių užimtumą po pamokų. Jį skaitė Deividas, Karolina, Gytis ir Greta, o kiti klausėsi ir palaikė pranešėjus. Greta ir Deividas buvo pakviesti prie apskrito stalo ir aptarinėjo kitų mokyklų pristatymus, uždavinėjo įdomius ir aktualius klausimus, bandė ieškoti kompromisų. Po renginio vykome į ,,Valstybės pažinimo centro” edukacinę erdvę, kurioje galėjome matyti kaip funkcionuoja valstybė, bei jos kūrime dalyvauja piliečiai. Dar aplankėme parodą - seansą ,,Nepamirštamos ateitys: Lietuvos šimtmečio vizijos”, garso takeliai sukūrė skirtingų laikotarpių nuotaiką, žadino vaizduotę. Kupini įspūdžių, naujų idėjų ir minčių grįžome namo.

Mokykla - didžiulė jėga, lemianti tautų bei valstybių likimą pagrindiniais švietimo sistemos dalykais ir principais.

Deivina Bendikaitė II g. kl.


 
EDUKACINĖ PROGRAMA ,,SCENOGRAFIJOS PASLAPTYS“
Penktadienis, 2018 Lapkritis 30 12:24
  

Lapkričio 28 d. 7 klasės mokiniai vyko į Vilnių, į Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejų, kuriame muziejaus darbuotojai vedė mokiniams netradicinę dailės pamoką apie scenografiją.

Šios pamokos tikslas – supažindinti mokinius su scenografijos praktika ir atskleisti įdomiuosius kino užkulisius. Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai  susipažino su teatro dailininko - scenografo kūrybos ir darbo ypatumais: nuo eskizo iki galutinio rezultato. Kiekvienam mokiniui buvo suteikta unikali galimybė pačiam tapti kūrėju. Edukacinis užsiėmimas vyko Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus gotikiniuose rūsiuose, kur yra įkurtos praktiniam darbui skirtos patalpos. Darbas vyko grupėmis: viena grupė kūrė scenografijos eskizą pasirinktomis priemonėmis (pastelė, akrilas, pieštukai, kt.), kita – projektavo  scenovaizdžio maketą tam skirtoje mini scenoje, trečioji grupė kūrė personažų kostiumus ir jais rengė manekenus. Kiekviena grupė po kurio laiko keitėsi darbu. Praktinės dalies metu sukurti objektai buvo sujungti į vieną sceną, maketas apšviestas, vyko diskusija. Po pamokos muziejaus darbuotojai supažindino mokinius su muziejaus ekspozicijomis, papasakojo muziejaus įkūrimo istoriją, mokiniai turėjo galimybę išgirsti skambant netradicinius muzikos instrumentus, pasigrožėti pirmosiomis filmavimo kameromis. Tai buvo paskutinė edukacinė programa ir projektas ,,Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra baigėsi“.

Dailės mokytoja metodininkė Dalė Keliauskienė


 
KVIEČIAME TEIKTI NAUJAS NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO PROGRAMAS
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 26 16:34
 

2019 METŲ I PUSMEČIUI

Neformaliojo vaikų švietimo (toliau – NVŠ) teikėjai iki 2018 m. gruodžio  20 d.  gali teikti programas 2019 metų I pusmečiui.

NVŠ programa turi būti:

NVŠ teikėjai turi:

  • atitikti Aprašo 11 ir 12 punktuose numatytus reikalavimus;
  • užsiregistravę Švietimo ir mokslo institucijų registre (ŠMIR). Registravimo tvarka pateikta adresu www.smir.smm.lt, ŠMIR techninio darbo organizavimo tvarkos  aprašas (byla – SMIR_tvarkos_aprasas_20150720.pdf).

Jei NVŠ lėšų bus mažiau nei vaikų, norinčių dalyvauti NVŠ programose, Savivaldybėje pirmumo teisė naudotis NVŠ lėšomis teikiama vaikams, kurie:

1. gyvena arba/ir ugdosi pagal bendrojo ugdymo programas Savivaldybėje;

2. gyvena atokiose Savivaldybės vietovėse;

3. auga nepalankioje socialinėje, ekonominėje ir kultūrinėje aplinkoje;

4. pasirinko loginio mąstymo, pilietiškumo, verslumo, gamtamokslinio, techninės kūrybos, sporto  ir sveikos gyvensenos programas.

Programas teikti Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, švietimo ir sporto skyriui (312 kab., Savanorių 192, Kaunas).    Informacija apie teigiamai įvertintas programas ir apie galimybę vaikams registruotis į jas bus skelbiama interneto svetainėje www.krs.lt .

Kontaktai pasiteiravimui:

Indrė Andriuškienė (tel. 8 37 79 95 60, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai );

Jolanta Jankauskienė (tel. 8 37 73 16 80, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai );

Nijolė Benikienė (tel. 8-37 79 95 55, 8 687 45388,   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai );

Simona Banionienė (konsultacijos dėl ŠMIR) (tel. 8 672 32 423, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ).
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/