Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 23:59
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 865
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1234857
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

TAU, MAMYTE
Trečiadienis, 2018 Gegužė 09 06:39
 

Pavasaris – gražiausias metų laikas. Pražysta gėlės, atgimsta gamta, o su pavasariu ateina ir šventė – gegužė dovanoja mums Motinos dieną. Tai šventė, kai sveikiname savo mamas.  Lietuvoje ši šventė švenčiama pirmąjį gegužės sekmadienį. Mama nuo senovės yra tapatinama su žeme. Kaip žemė užaugina derlių, taip ir mama užaugina savo vaikus. Todėl mamos diena švenčiama pavasarį, kai bunda žemė. Kas geriau, jei ne vaikas, suvokia, kokia nuostabi, brangi ir miela jam yra jo Mama. Visą savaitę priešmokyklinės grupės vaikai ruošėsi šventei: gamino dovanėles, mokėsi dainuoti daineles ir deklamuoti eilėraščius. Nepamirštos buvo ir seniūnijoje dirbančios darbuotojos. Ketvirtadienį seniūnijos bendruomenę pakvietėme  į miestelio biblioteką pažiūrėti vaikų paruoštos programėlės.Penktadienio popietę paskyrėme mylimoms mamytėms. Grupėje ir miestelio bibliotekoje surengėme mamų portretų ir darbelių, skirtų mamai parodėlę. Mamyčių šventę „Tau, mamyte“ praskaidrino staigmena mamytėms: Rusnės ir jos mamos dueto atliekama daina „Aš širdyje labai myliu savo mamą“. Tai viena gražiausių dainų, skirtų brangiausiam žmogui.

Priešmokyklinės grupės auklėtoja Daiva Aleknienė


 
XXI MOKINIŲ MOKSLINĖJE KONFERENCIJOJE ,,NE MOKYKLAI , O GYVENIMUI MOKOMĖSǃ“, BABTUOSE.
Trečiadienis, 2018 Gegužė 09 06:36
 
 
BALTIJOS TAURĖ - 2018
Pirmadienis, 2018 Gegužė 07 10:20
 

Balandžio 27-osios dienos rytą mokyklos automodeliuotojų komanda, pasipildžiusi naujais nariais Evaldu ir Modestu, pajudėjo į Estijos sostinę Taliną dalyvauti Baltijos šalių moksleivių kordinių automodelių varžybose "BALTIJOS TAURĖ - 2018". Priekyje laukė ilga, beveik 600 kilometrų kelionė, o kad ji neprailgtų sustojome prie Baltijos jūros Latvijos pakrantėje. Pasistiprinę ir pasigėrėję bangomis pajudėjome toliau į Estijos sostinę Taliną. Varžybose dalyvavo: Estijos Talino, Latvijos Rygos, Rusijos Sankt Peterburgo miestų ir mūsų gimnazijos automodeliuotojų komanda. Ją sudarė: Aurimas, Eimantas, Emilis, Edvinas, Danielius, Rytis, Evaldas ir Modestas. Pastariesiems tai buvo pirmosios varžybos, laukė pirmi startai. Šeštadienį startavo sportininkai su E-1, E-2, E-3 B, K-1, K-2, Junior ir Temp klasių automodeliais. Deja, dėl objektyvių priežasčių, treniruočių ir stendinių bandymų stokos, pirmi startai rezultatais nedžiugino. Modeliai gedo, strigo variklių darbas. Na, bet nežiūrint į iškilusias problemas iškovotos 6 prizinės vietos E-2, E-3 B, K-1, K-2 ir Junior klasėse. Sekmadienį po treniruotės prasidėjo Ralli  AM-1 ir AM-2, modelių startai. Pirmi sėkmingi startai buvo Evaldui (AM-1 klasė) ir Modestui (AM-2 klasė) iškovotos 4 ir 5 vietos.

Taigi startavę dešimtyje modelių klasių, iškovoję devynias prizines vietas, aplenkę Rygos ir Sankt Peterburgo komandas, nusileidę tik Talino automodeliuotojams, laimėjome II-ąją komandinę vietą ir gerai nusiteikę aplankėme Talino senamiestį.

Pirmas vietas iškovojo Edvinas Leskauskas AM-2 klasėje, Danielius Petrauskas E-2 klasėje. Antras vietas - Edvinas Leskauskas Junior ir E-3 klasėje, Eimantas Meiliūnas AM-1 ir Ralli klasėje. Trečias vietas - Rytis Rimkus K-1 klasėje, Emilis Ročka K-2 klasėje, Danielius Petrauskas E-3 klasėje.

Pirmosios sezono varžybos praėjo sėkmingai, laukia startai rudeni LANČ varžybose. 
Penktadienis, 2018 Gegužė 04 08:23
 
 
ETNINĖS KULTŪROS KONKURSAS „IŠ TAUTOS SKRYNIOS“
Penktadienis, 2018 Gegužė 04 08:13
 

Domeikavos gimnazijoje vyko pakaunės krašto 5-7 klasių moksleivių etninės kultūros konkursas „Iš tautos skrynios“, kurį organizuoja Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyrius. Penktus metus iš eilės rengiamas konkursas šiemet buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Jame dalyvavo vaikai iš aštuonių Kauno rajono mokyklų: Raudondvario, Čekiškės Prano Dovydaičio, Babtų, Neveronių, Karmėlavos Balio Buračo, Domeikavos gimnazijų, Garliavos Jonučių progimnazijos ir Ežerėlio pagrindinės mokyklos. Moksleivius šiltai pasveikino Seimo narė Raminta Popovienė, globojanti šį konkursą jau ne vienerius metus.

Konkurse pirmiausia reikėjo pristatyti pačių pasirinkto etnografinio regiono dainuojamosios, pasakojamosios, smulkiosios tautosakos kūrinius, kulinarinį paveldą, piliakalnį ar tautinį kostiumą. Moksleiviai demonstravo žinias apie duonos kepimą senovėje, protėvių papročius, tradicijas, šventes, stengėsi atspėti kuo daugiau tarmiškų žodžių, etnografinių raštų, juos patys ir siuvinėjo. Nors prizinės vietos užimti nepavyko, tačiau mūsų gimnazijos komanda pasirodė gerai. Visi dalyviai po konkurso linksminosi kartu su Domeikavos gimnazijos folkloro ansambliu „Serbentėlė“.

Lietuvių k. mokytoja Laimutė Litvinskienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/