Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 03:46
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 674
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 766620
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SVEIKINAME
Vartotojo vertinimas: / 1
BlogiausiasGeriausias 
Penktadienis, 2017 kovas 17 13:40
 
2 klasės mokinius MONIKĄ TARAŠKUTĘ ir NOJŲ NEKROŠIŲ tapus laureatais Kauno rajono pradinių klasių mokinių dailaus rašto ir iliustravimo konkurse, bei jų mokytoją Aldoną Žotkevičienę.
 
KOVO 11-OSIOS ŽYGIS
Antradienis, 2017 kovas 14 13:52
 

Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną – Kovo 11-ąją, LS Kauno krašto Čekiškės Dubysos ir Vilkijos Ąžuolų tuntų skautai surengė šventinį žygį. Žygio metu skautai domėjosi Vilkijos istorija, vardo kilme, dabartinėmis naujienomis, kaip laisvės šventę švenčia vietiniai gyventojai. Žygiuojant Ringovės piliakalnio link, skautai laikėsi priesaikos ir padarė po gerą darbelį, o pasiekus kelionės finišą skautų laukė karšta kakava bei trąsa, kurią visi įveikė be didesnių vargų. Po visų gerų darbų ir laisvės pagerbimo mažiesiems Vilkijos tunto skautams užrišti kaklaraiščiai.

SKAUTAI, BUDĖKIM!

Skautų vadovės s. Vitalija ir Renata
 
SVEIKINAME
Vartotojo vertinimas: / 1
BlogiausiasGeriausias 
Pirmadienis, 2017 kovas 13 17:38
 

ARNĄ SALINKĄ, GYTĮ MINIALGĄ, NOJŲ NEKROŠIŲ, NEDĄ LESKAUSKĄ, EVALDĄ ŽANDARAVIČIŲ, GODĄ TOVTKEVIČIŪTĘ, RUGILĘ KINČIŪTĘ, KAMILĘ LESKAUSKAITĘ, KLAUDIJĄ RIMPOVAITĘ, AIDRIJĄ KAZAKEVIČIŪTĘ ir mokytoją Kristiną Salinkienę iškovojus I – ąją vietą Lietuvos mokinių žaidynių kaimo vietovių mokyklų kvadrato tarpzoninėse varžybose ir patekus į Respublikos finalą.

SĖKMĖS FINALE
 
KOVO 11-OJI NEPRIKLAUSOMYBĖS ATKŪRIMO DIENA
Pirmadienis, 2017 kovas 13 17:36
 

Ilgas ir sunkus Lietuvos kelias į laisvę ir nepriklausomybę. Lietuvai laisvės niekas nedovanojo, ji pati sau laisvę turėjo išsikovoti ir toji kova iš mūsų tautos pareikalavo daug brangių aukų. Švęsdami Kovo 11-ąją, prisiminkime tikrąsias vertybes – laisvę, tikėjimą, tiesą, bendrystę, Tėvynės meilę.

Kovo 10 d. Čekiškės seniūnijos bendruomenė paminėjo Lietuvos valstybės Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Šiemet Kovo 11-osios proga vyko jau 11-asis, tradicija tapęs, mokinių bėgimas profesoriaus Prano Dovydaičio sodybvietė – Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija. Šventinio renginio metu, Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos kiemelyje, Kauno rajono meras Valerijus Makūnas apdovanojo greičiausius bėgikus, nacionalinio konkurso ,,Lietuvos istorijos žinovas“ ir konkurso ,,Ką aš žinau apie Praną Dovydaitį?“ nugalėtojus. Gimnazijai Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga įteikė Lietuvos ir Kauno rajono vėliavas.

Šią gražią laisvės šventę vainikavo gimnazistų, mokytojų, susirinkusių svečių sugiedota Tautinė giesmė ir bendras, būtent šiai progai skirtas, šokis.

V. Zavedskaitė IIa klasė
 
PILIETINĖ INICIATYVA „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“
Pirmadienis, 2017 kovas 13 17:35
 

Kartu su visa Lietuva šventėme ir mes, priešmokyklinukai, Kovo 11-ąją, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 27-ąsias metines. Su  Čekiškės darželio auklėtiniais piešėme ir gaminome Trispalves ir dalyvavome pilietinėje iniciatyvoje „GYVASIS TAUTOS ŽIEDAS“. Mažųjų šypsena ir energija priminė, kokia brangi ir svarbi yra laisvė.

Pačių pagamintas Trispalves dovanojome Čekiškės miestelio gyventojams, linkėdami šią dieną paminėti linksmai ir iškilmingai.

D. Aleknienė priešmokyklinio ugdymo pedagogė
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/