Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 15:29
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1009
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1685935
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SOCIALINĖ INICIATYVA KŪRYBOS KAMPAS 360ᴼ
Trečiadienis, 2019 Balandis 17 16:29
 

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos trečiokai, dalyvaudami projekte „Saugok, tausok, atsakingai vartok“, siekdami pažinti sveikesnės aplinkos išsaugojimo būdus, lankėsi Kūrybos kampe 360ᴼ. Tai socialinė iniciatyva, plėtojanti darnaus vartojimo bei antrinio dizaino idėjas, besirūpinanti sveikesnės bei švaresnės aplinkos kūrimu. Diskusijos metu mokiniai sužinojo apie šiuolaikinės visuomenės bei įmantrių technologijų gerąsias ir blogąsias puses, dalinosi įžvalgomis ir patarimais apie darnesnį ir švaresnį mūsų gyvenimą šioje žemėje. Dalyvaudami praktinėje veikloje, vaikai iš kelio ženklų gamybai naudojamų šviesą atspindinčių atraižų gaminosi atšvaitus.

*projektas finansuojamas Kauno rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Sveikatos priežiūros specialistė R. Žičkuvienė


 
GAMTOS IR TIKSLIŲJŲ MOKSLŲ RENGINIAI „KELKIS, MANO ŽEME“
Trečiadienis, 2019 Balandis 17 16:28
 

03.20 – 04.20 dienomis mokiniai aktyviai dalyvavo matematikos ir informacinių technologijų olimpiadose ir konkursuose:

  • Tarprajoninėje informacinių technologijų 5-12 klasių olimpiadoje (8 mokiniai);
  • MOKSLO-LAB respublikinėje matematikų olimpiadoje (finale – 3 mokiniai);
  • Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ (35 mokiniai);
  • Rajono mokinių informacinių technologijų konkurse „Įdomu, paprasta, naudinga -2019“ 7-8 ir 9-10 klasių komandos užėmė dvi II vietas.
  • Edukaciniame matematikos ir informatikos konkurse „Olympis“(53).

Balandžio 10 dieną vyko  protų mūšis „Patyriau, kuriu, dalinuosi“, kuriame dalyvavo  5-8 ir I-IV gimnazijų klasių mokinių komandos. Pirmąsias ir antrąsias vietas laimėjusios komandos vyks į Kauno marių regioninio parko direkciją dalyvauti edukacinėje pamokoje.

Biologijos mokytoja V. Vėlavičienė


 
POPIETĖ TĖVELIAMS „ŠV. VELYKŲ BELAUKIANT“
Antradienis, 2019 Balandis 16 21:39
 

Velykos –.gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė.  Artėjant šiai  šventei, balandžio 12 dieną,  gimnazijos darželio pedagogės ugdytinių tėvėlius sukvietė į popietę „Šv. Velykų belaukiant“.  Šios popietės tikslas – dalintis gerąją patirtimi marginant velykinius kiaušinius, prisiminti Šv. Velykų papročius,  skatinti tėvų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Kol vaikai saldžiai miegojo, apie Velykų papročius, šventei ruošiamus valgius ir kiaušinių dažymą, savo mintimis ir patirtimi dalinosi ilgametė „Skruzdėliukų“  grupės mokytoja Janina, psichologė Dalia, muzikos mokytoja Danguolė ir vaikučių mamos. Visiems buvo įdomu praktiškai išbandyti Velykinių kiaušinių dažymą dekupažo technika, vašku, dažais. Kūrybinis darbas suteikė visiems džiaugsmo ir įkvėpimo laukiant didžiosios pavasario šventės.

Po kūrybinės valandėlės, šiltas ir malonus pabendravimas prie arbatos puodelio ir pyrago, kurį su meile iškepė Natalėjos mama Renata. Ji su visais popietės dalyviais pasidalino šio skanaus pyrago receptu.  

Gera buvo būti kartu, patirti bendrystės jausmą bei artėjančios šventės džiaugsmą. Išsiskiriant vieni kitiems linkėjome, kad Velykinis margutis dovanotų stiprybės pliūpsnį, o Velykų Bobutė būtų  dosni meilės ir artumo akimirkomis.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Aleknienė


 
ETNOKULTŪROS PAMOKA MUZIEJUJE
Antradienis, 2019 Balandis 16 21:37
 

Antano ir Jono Juškų etninės kultūros muziejus - tai seniausias išlikęs pastatas Vilkijoje. Jo sienos regėjo gerai žinomus lietuvių kūrėjus, tačiau ryškiausią pėdsaką čia paliko garsiausias lietuvių tautosakininkas ir etnografas Antanas Juška. Jo sukaupti lietuvių liaudies dvasiniai turtai ir šiandien stebina savo gausa: daugiau nei 70 000 senųjų lietuviškų žodžių žodyną, 7 000 dainų dainyną, apie 2 000 melodijų rinkinį, Vydūno ranka rašytus laiškus, dešimtis raštais mirgančių audinių, skrynių, šimtus senosios buities rakandų.

  Šeimininkai Vida ir Arūnas Sniečkai sukūrę labai jaukų, visus vienijantį alsavimą šioje istorinėje pastogėje, kurioje prisilieti prie anų, spaudos draudimo dienų, Juškų milžiniškų pastangų gelbėti lietuvišką dainą, papročius, gyvensenos būdą – visa, kas, atrodė, jau beišnykstą…

Čia atvyko ir Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos penktokai norėdami belaukiant Velykų pasisemti išminties, įkvėpimo bei džiaugsmingo pabuvimo kartu.

Lietuvių kalbos mokytoja L. Litvinskienė


 
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „KAIP BENDRAUTI SU ŠUNIMIS?“
Antradienis, 2019 Balandis 16 21:34
 

Protingas šuo gali mus daug ko išmokyti. Kantrybės. Rūpestingumo. Bičiulystės. Ir meilės.
( Australijos poetė Pem Braun)

Balandžio 10 d. į gimnaziją atvyko komanda "Šuns ritmu" su programa. Tai edukacinis užsiėmimas su dresuotais šunimis. Tokio užsiėmimo metu vaikai sužino, kaip gyvūnai bendrauja naudodami savo kūno kalbą, kaip reikia elgtis su nepažįstamu augintiniu, kaip reikia šunį dresuoti,  ką reiškia, kai šuo būna papuoštas geltonu kaspinu, kaip reikia taisyklingai pasisveikinti su šunimis, taip pat kaip išvengti nelaimingų atsitikimų ir patirti mažiausiai žalos nutinkus nelaimei.

Saugaus bendravimo su šunimi lengviausia išmokti, teorines žinias derinant su praktika. Šie įspūdžiai stipresni vaikams ypač tiems, kurie neturi šunų – jie jaučiasi nejaukiai šalia gyvūnų, gal net jų prisibijo.

Džiugiausia tai, kad viso užsiėmimo metu netilo vaikų juokas, klegesys, o po užsiėmimo dar ilgai vaikų akys spindėjo iš džiaugsmo.


Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Aleknienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/