Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

Prisijungti



Ieškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 06:53
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 980
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1513506
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SVEIKINAME
Antradienis, 2019 kovas 12 09:07
 

IEVĄ DIMAITĘ, IEVĄ KALČINSKAITĘ, GABIJĄ LAURINAVIČIŪTĘ, SAMANTĄ ZAVADSKAITĘ, GABIJĄ GIRLEVIČIŪTĘ, AURIMĄ ŽANDARAVIČIŲ, ARNOLDĄ KRIŠČIŪNĄ ir jų mokytojas Laimą Šukytę, Laimutę Litvinskienę respublikiniame kūrybiniame etnografinės kraštotyros vaikų ir mokinių konkurse ,,Jei prakalbėtų daug pasakytų...“, skirtame Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai užėmusius III-ąją vietą, o DEIVINĄ BENDIKAITĘ ir GYTĮ BERŠTAUTĄ – paskatinamąjį prizą (mokytoja Eglė Simonaitienę).
 
ŽIEMA, ŽIEMA, BĖK IŠ KIEMO!
Antradienis, 2019 kovas 05 21:16



Jei nebėgsi, išvarysim,
Su botagais išbaidysim!

Kovo 5 d. buvo švenčiamos UŽGAVĖNĖS. Tai šventė, kai išvarom žiemą ir pasitinkam pasaulį džiuginantį pavasarį. Triukšmą keliančių persirengėlių septintokų būrys pirmiausia patraukė į lopšelį-darželį, aplankyti pačių mažiausiųjų. Nepamiršome ir kitų mokinių palinksminti. Padainavome Užgavėnių daineles, sukome Užgavėnių ratelius ir vis kartojome žodžius „Žiema, žiema, bėk iš kiemo!“ Manau, kad mums pavyko išvyti žiemą ir prisikviesti išsiilgtąjį pavasarį. O pas jus, ar jau pavasaris?

 

7 klasės vadovė J. Kaupienė

 
GURU GURU GURU Į KAZIUKO TURGŲ !!!
Antradienis, 2019 kovas 05 21:14
 

Pavasario rytas Čekiškės darželyje... Kvepia sausainiais, keksiukais, čeža dailiai įpakuoti skanumynai… Visi su nekantrumu laukia Kaziuko mugės !!!! Ir štai… Mugės pradžia !!! Vieni perka, kiti parduoda. Ilgajame darželio koridoriuje smagus šurmulys !!!

Kovo 4 dieną vyko ilgai laukta mažoji Kaziuko mugė. Jau iš pat ryto vaikučius, jų tėvelius ir darbuotojus pasitiko smagi gyva liaudiška muzika ir gausiai nukrauti prekystaliai įvairiausiais skanumynais ir rankdarbiais. Nuotaikingomis liaudiškomis melodijomis visus linksmino gimnazijos mokytoja Danguolė Gudžiuvienė. 

Smagu, kad mažoji Kaziuko mugė sulaukė daug lankytojų, ilgai nerimo džiugus šurmulys, visus lydėjo pavasariška nuotaika. Tikimės, kad mūsų gera nuotaika ir linksma muzika pagaliau išvarys žiemą ir užleis vietą pavasariui!

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Aleknienė


 
,,KALBA YRA DIDIS, TAUTOS STATYTAS PAMINKLAS“ (J. Jablonskis)
Antradienis, 2019 kovas 05 21:11

 

Per gimtąją kalbą žmogus yra susijęs tiek su savo paties buvimu, tiek su savąja tauta. Todėl įaugimas į kalbą yra išgyvenamas kaip kažkas be galo sava ir įprasta. Gyvename panardinti joje, dažnai nejausdami jos, apie ją nesusimąstydami.

Gimtąją kalbą suvokiame ir išgyvename kaip vertybę: mylime, branginame, esame pasirengę ginti. Nepriklausomoje valstybėje jai nebegresia išoriniai pavojai, ji yra įstatymais įteisinta kaip valstybinė kalba.

O vis dėlto pavojų yra ir jie glūdi, deja, mumyse pačiuose. Kalbinis apsileidimas, grimztantis kaip grumstas, gramzdina ir mus. Ypač svarbu, kad kalba būtų gryna, taisyklinga, gyva. Tad, jei tauta nenori prarasti to, per ką egzistuoja, turi nieko kito taip nežiūrėti, kaip kad nebūtų darkoma ir griaunama jos kalba.


 
KULTŪROS PASO PROGRAMA 1-4 KLASĖMS ,,ROBOTUKAS“
Trečiadienis, 2019 Vasaris 27 17:32
 

Vasario 25 d. mūsų gimnazijos pradinukai dalyvavo Kultūros paso programos užsiėmime ,,Robotukas“. Robotukas Tukas papasakojo apie save, žaidė krepšinį ir futbolą, rašė žodžius ir užminė  mįslių, šoko kartu su vaikais. Mokiniai džiaugėsi, kad susipažino su nepakartojamu, paslaptingu ir įdomiu robotų pasauliu.

Pradinių kl. mokytoja Diana Korsakienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/