Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 00:08
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 944
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1436012
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SVEIKINAME
Antradienis, 2018 Gruodis 11 10:50
 

VIRGINIJĄ ZAVEDSKAITĘ, IV gimnazijos klasės mokinę, tapusią Aurelijos Makūnienės  labdaros ir paramos fondo premijos laureate.
 
KELIONĖ Į LENKIJĄ
Antradienis, 2018 Gruodis 11 10:49
 

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos bendruomenė skatina gabių vaikų mokymąsi. Kiekvienais metais gruodį gimnazijoje rengiama gabių ir talentingų mokinių šventė ,,Mes Dovydaičiukai“. Šiais metais buvo nuspręsta vaikams padovanoti kelionę į Lenkiją, Koperniko mokslo centrą.

Gruodžio 8 d., anksti ryte, Čekiškės Prano Dovydaičio mokiniai ir jų mokytojai pradėjo savo kelionę į Varšuvą. Visiems snūduriuoti neleido ir gerą nuotaiką palaikė gidas Arūnas, kuris prikaustė visų dėmesį savo pasakojimais ir žaidimais. Atvykę į Varšuvą mokiniai ir mokytojai apžiūrėjo šventiškai papuoštą senamiestį, apsilankė Koperniko mokslo centre, kur galėjo išbandyti visus mechanizmus, prisiminti fizikos, chemijos dėsnius... Vakare grožėjomės nuostabiai pasipuošusia Varšuva. Gatvėje skanavome meduolių, vaišinomės imbierine arbata, klausėmės dūdų orkestro...

Tikimės, kad ši kelionės paskatins dar labiau stengtis daryti tai, kas labiausiai patinka, o mokiniai pasieks dar daugiau aukštesnių rezultatų!

IV g. kl. J. Šaltytė ir V. Zavedskaitė


 
Pirmadienis, 2018 Gruodis 10 10:41
 
 
SVEIKINAME
Penktadienis, 2018 Gruodis 07 15:28
 

8 klasės mokinius KOTRYNĄ KAMINSKAITĘ ir AURIMĄ ŽANDARAVIČIŲ respublikiniame konkurse – parodoje „Žiemos puokštė“, laimėjusius
I - ąją vietą ir  jų mokytojus Laimutę Berštautienę ir Virgilijų Berštautą.
 
MES SEIME
Penktadienis, 2018 Gruodis 07 15:26
  

Dalyvavome viktorinoje „Vieni iš daugelio: 1918 m. vasario 16-osios Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarai – valstybės kūrėjai“. Įdomu, naudinga dar kartą prisiliesti prie istorijos, valstybės kūrėjų darbų ir idėjų.
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/