Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 20:54
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1092
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1952826
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

MT APSILANKYMAS BEGLOBIŲ GYVŪNŲ PRIEGLAUDOJE ,,PENKTA KOJA“
Penktadienis, 2019 Lapkritis 29 17:17
 

Lapkričio 28 d.  Mokinių tarybos nariai vyko į VšĮ ,,Penkta koja“. Prisidėdami prie Kauno rajono savivaldybės administracijos Kultūros, Švietimo ir Sporto skyriaus bei Kauno rajono mokinių Tarybos organizuojamos gerumo akcijos ,,Atverkime širdis“ už "Pyragų dienoje" surinktas lėšas gyvūnų prieglaudai padovanojo įvairių reikalingų reikmenų: pavadėlių, šunų maisto konservų, sauso  maisto, įvairių buities valymo ir dezinfekcijos priemonių (grindų ploviklių, dezinfekantų, nuriebalinimo priemonių, popierinių rankšluosčių ir kt.). Mokinių Tarybos nariai savanoriavo: su šuniukais ,,pasivaikščiojo“ lauke. Po to mokiniai susipažino ir su likusiais prieglaudos gyventojais. Namo jie vyko džiaugdamiesi padarę gerą darbą. 

MT narė Gabija Girlevičiūtė


 
MT ,,NAKTIS MOKYKLOJE‘‘
Antradienis, 2019 Lapkritis 26 13:00
 

          Lapkričio 22 d. vakarą Mokinių tarybos nariai rinkosi į renginį ,,Naktis mokykloje“. Visus vienijo specialiai šiam vakarui sutartas ,,Dresskodas“, t.y. kai namuose dingsta elektra, o tau reikia į vakarėlį. Niekam nebuvo svarbu: ar esi su žirafos, ar koalos pižama, ar dėvi ilgas skirtingas kojines, kiekvienas buvo susitelkęs į bendravimą, draugiškumą, pagarbos ir atsakomybės ugdymą. Renginyje nebuvo kada nuobodžiauti, nes buvo daug įvairių veiklų: programoje buvo tarpusavio susipažinimo, koncentracijos ir komandos formavimo žaidimai, kiekvienas turėjo galimybę dainuoti ,,karaoke‘‘, šokti. Vėlai vakare žaidėme stalo žaidimus ir įrengėme kino teatrą. 
           Visi Mokinių tarybos nariai puikiai praleido laiką, geriau susipažino vienas su kitu, o svarbiausia - tobulėjo kaip komanda.

Mokinių taryba

 
TARPTAUTINIS DIENORAŠČIO KONKURSAS „TYLĖTI SUNKU“
Antradienis, 2019 Lapkritis 26 12:57
 

5 klasės mokinė Viktorija Girniūtė dalyvavo tarptautiniame 5 -12 klasių dienoraščio konkurse „Tylėti sunku“. Lapkričio 21 d. baigiamasis šventinis renginys vyko Kauno Rokų gimnazijoje. Mokiniai  teatralizuotai pristatė komisijos išrinktų darbų ištraukas, paskelbti konkurso nugalėtojai. Dėkoju Viktorijai už dalyvavimą.

Tikybos mokytoja L. Litvinskienė


 
LIETUVIŲ KALBOS KONFERENCIJOJE
Antradienis, 2019 Lapkritis 26 12:50

Lapkričio 20 dieną Neveronių gimnazijoje vyko Kauno rajono ir miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių konferencija  „Vyžota, lopyta mano Lietuvėlė, bet – mano!“, skirta Juozo Tumo-Vaižganto ir Vietovardžių metams paminėti .

II g. klasės mokinės Gabija Girlevičiūtė ir Gabija Laurinavičiūtė skaitė pranešimą „Vaižganto atminimo įamžinimas“ (mokyt. L. Šukytė), o I g. klasės mokinės Kotryna Kaminskaitė ir  Kamilė Petrauskaitė (mokyt. L. Litvnskienė) pristatė stendinį pranešimą „Čekiškės ir jos apylinkų vietovardžių kilmė“.Šaunuolės, pranešėjos!


 
AKCIJA ,, PYRAGŲ DIENA“
Antradienis, 2019 Lapkritis 19 15:01
 

Lapkričio 15 dieną gimnazijoje vyko ,,PYRAGŲ DIENA“. Šią akciją pradėjo gimnazijos direktorius R. Saltonas ir mokinių tarybos pirmininkas D. Žandaravičius nukirpdami juostelę. Antrąjame aukšte veikė Gerumo alėja, kurioje buvo pardavinėjami įvairūs mokinių iškepti gaminiai. Nusipirkę skanumynų, galėjome užsukti į ,,MT kavinę" atsigerti arbatos, pasiklausyti gyvos muzikos..
Visos surinktos lėšos (280,43 eurai) bus skirtos gyvūnų globos namų ,,Lesė“ bei ,,Penkta koja“ gyventojams. 

DĖKOJAME VISIEMS PRISIDĖJUSIEMS PRIE ŠIOS AKCIJOS!

Mokinių taryba

 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/