Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 19:52
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1123
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2015695
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

POZITYVAUS ŠVIETIMO LINK
Penktadienis, 2020 Sausis 03 12:22

Gruodžio 30 d. įvyko pirmasis Vilkijos ir Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijų administracijų susitikimas, įgyvendinant projektą ,,Pozityvi komunikacija ugdymo(si) rezultatams“ Kauno rajone. 

Susitikimo metu diskutuota apie galimas gimnazijų bendradarbiavimo sritis, išgrynintos bendradarbiavimo kryptis, aptartas pirminis bendradarbiavimo ir gerosios patirties sklaidos planas. 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Keliauskienė


 
KALĖDINIS KARNAVALAS – „ANIMACIJŲ ŠALYJE“
Pirmadienis, 2019 Gruodis 30 13:49
 

Kalėdinis karnavalas - tradicinis Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos renginys. Kasmet jo laukia visa gimnazijos bendruomenė. Ne išimtis ir šie metai. Gruodžio 27-osios vakarą gimnazijoje šurmuliavo mokytojai, moksleiviai bei svečiai. 19 valandą šventiškai papuoštoje sporto salėje, prie žaliaskarės eglutės, prasidėjo karnavalas „Animacijų šalyje“. Kiekviena klasė pristatė animacinių filmų pasirodymą su gražiomis ir šventiškomis kaukėmis. Pasirodymai buvo įdomūs ir linksmi. Labiausiai visus sužavėjo mokytojų pasirodymas.

Džiaugiamės, kad visa gimnazijos bendruomenė prisideda prie Kalėdinio karnavalo rengimo, kad galime puoselėti gimnazijos tradicijas organizuodami tokius renginius.

IV g. klasės auklėtoja K. Salinkienė


 
KALĖDŲ AIDAI
Pirmadienis, 2019 Gruodis 30 13:47
 

Lekia laukais, bėga miškais

Sielos dainos skambesys...

Jūros bangom, dangaus skliautais...

Upėm srauniom ir jų krantais

Beldžias į mūsų širdis... Kalėdos

Gruodžio 20 dieną vyko tradicinis Advento renginys gimnazijoje – „Kalėdų aidai“. Žaismingais  ir džiugiais šventinės nuotaikos akordais koncertą pradėjo „Dainos teatriukas” (vad. D. Gudžiuvienė) ir Samantos bei Emilijos duetas (vad.  A. Furmonas). Visus susirinkusius pasveikino parapijos klebonas Gintautas Kabašinskas. Renginio vedėjai Kotryna Kaminskaitė ir Emilis Ročka kartu su nykštukais Vasare ir Jonu pristatė kiekvienos klasės kalėdinę giesmę arba dainą, kurias koncertui padėjo pasiruošti muzikos mokytojas Alvydas Furmonas. Šventiškai papuoštoje gimnazijos salėje Kotrynos ir Emilio prasmingi žodžiai apie Adventą, nykštukės Vasarės eilėraštukai ir Jono pagrota ukulėle melodija kartu su mokinių padainuotomis kalėdinėmis dainomis ir giesmėmis buvo dovana visiems susirinkusiems artėjančių švenčių proga. Gimnazijos direktorius R. Saltonas padėkojo mokytojams, o dalyvavusiems programoje mokiniams įteikė saldžias dovanėles, palinkėjo visiems ramių ir jaukių švenčių.

Mokinių balsais suskambusios  kalėdinės giesmės, dainos pasiekė slapčiausias sielos kerteles ir liko kiekvieno renginio dalyvio širdyje, kaip artėjančių Šv. Kalėdų aidas. 

Tikybos mokytoja Laimutė Litvinskienė


 
KNYGŲ KALĖDOS - 2020
Pirmadienis, 2019 Gruodis 30 13:39
 

Prieš didžiąsias žiemos šventes vėl prasideda akcija „Knygų Kalėdos“. Į Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą ir toliau globojamą respublikinę akciją atsiliepė 6 klasės mokiniai: Nojus, Kajus, Titas, Ieva K. ir lietuvių kalbos mokytoja Laimutė Litvinskienė. Padovanojome 6 knygas Čekiškės miestelio ir gimnazijos bibliotekoms.

Kviečiame ir kitus pasekti šiuo pavyzdžiu, nes akcija tęsis iki sausio 10 dienos.

Mantas Orentas, 6 kl.


 
Pirmadienis, 2019 Gruodis 23 12:56
 
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/