Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 23:31
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 829
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1106157
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SUSITIKIMAS SU AKTORIUMI MARIUMI REPŠIU
Pirmadienis, 2018 kovas 05 18:00
 

Vasario 26 d. Kauno r. Garliavos meno mokykloje vyko Kauno rajono moksleivių susitikimas su aktoriumi Mariumi Repšiu. Susitikimo metu aktorius papasakojo mokiniams apie savo vaikystę, darbą, pomėgius, šeimą, pasidalino įsimintiniausiais darbo metu nutikusiais įvykiais. Į susitikimą aktorius atvyko su 6 metų dukrele Greta, kuri taip pat svajoja tapti aktore. Mokiniai uždavė daugybę įdomių klausimų, į kuriuos aktorius stengėsi išsamiai atsakyti. Mokiniai, dėkodami už įdomius pasakojimus, įteikė aktoriui prisiminimo dovanėlių, pakvietė bendrai nuotraukai.

MT pirmininko pavaduotoja Virginija Zavedskaitė


 
Branginkime ir saugokime savo kalbą!
Šeštadienis, 2018 kovas 03 14:24
 

 

,,Jei kalba išliks gyva, išliks ir Lietuva“- taip rašė  kalbininkas J. Basanavičius. Jau ne vienerius metus nuo Vasario 16-osios iki Kovo 11-osios mokyklose vyksta lietuvių kalbos savatės renginiai. Mūsų gimnazijoje lietuvių kalbos savaitės renginiai prasidėjo vasario 26-ąją.

 Į lietuvių kalbos savaitę įsijungė ir pradinių klasių mokiniai su savo mokytojomis. Pirmadienį jie gražiai pasipuošė savo klasių duris- užrašė gražiausius lietuviškus žodžius, gražiausius posakius apie kalbą.

 Vasario 27 dieną šeštų, septintų ir aštuntų klasių mkiniai susitiko su mūsų krašto poete Janina Žilinskiene. Ji papasakojo, kaip prasidėjo jos kūrybinis kelias, paskaitė savo kūrybos eilėraščių. Jai talkino kultūros darbuotoja E. Tarolienė.

 Trečiadienį mūsų gimnazijoje svečiavosi Ariogalos gimnazijos istorijos mokytojas, ,,Misija Sibiras 2014“ dalyvis A. Bautronis. Jis kalbėjo apie šio projekto tikslus ir reikšmę. Taip pat šią dieną II g. klasės mokiniai sakė savo viešąsias kalbas.

 Ketvirtadienį sulaukėme dar vieno svečio- tai ,,Mažojo teatro“ aktoriaus Alvydo Brunovo. Jis pristatė savo literatūrinę programą ,,Dūžtančių formų pasaulyje“. Mokiniai įdėmiai klausė V. Mačernio eilių. Lietuvių kalbos savaitės renginiai baigėsi senų knygų paroda gimnazijos bibliotekoje. Taip pat 11 valandą visi norintieji rašė Nacionalinį diktantą.

 Branginkime ir saugokime savo kalbą!

 

Lietuvių kalbos mokytoja L. Šukytė

 

 
LIETUVIŲ KALBOS SAVAITĖ
Antradienis, 2018 Vasaris 27 20:16
 

„ Jei kalba išliks gyva, išliks ir Lietuva (J. Basanavičius)“


Vasario 26 d.

Gražiausių lietuviškų žodžių rinkimai

pradinių klasių mokiniai (klasėse)


Vasario 27 d. 4 pamoka (II aukšto foje)

Susitikimas su mūsų krašto poete Janina Žilinskiene (6, 7, 8 kl.)


Vasario 28 d. 1 pamoka (II aukšto foje)

Susitikimas su A. Bautroniu „Misija Sibiras 2014“ dalyviu ( 7, 8 kl.)

II g. klasės mokinių viešosios kalbos


Kovo 1d.  3 pamoka (II aukšto foje)

Programa „Dūžtančių formų pasaulyje“  (6 – IIg kl.)

Pristato „Mažojo teatro“ aktorius Alvydas Brunavas


Kovo 2 d.

Senų knygų paroda (bibliotekoje)

11 val. Nacionalinis diktantas


 
INFORMACIJA APIE ŠALTĮ
Penktadienis, 2018 Vasaris 23 14:52
 

Artimiausiomis dienomis sinoptikams prognozuojant šalčius, atkreipiame moksleivių tėvų dėmesį, kad jei oro temperatūra nukrenta iki 20 laipsnių šalčio ar žemiau, į mokyklą gali nevykti pradinukai ir 5 klasių mokiniai. Jei spusteli 25 laipsnių speigas, į mokyklą gali nevykti ir kitų klasių mokiniai. Mokykla dirbs ir priims vaikus esant bet kokiai temperatūrai, todėl jei pavojus vaikų sveikatai negresia – mokiniai gyvena netoli mokyklos arba juos į mokyklą atveža tėvai –  jie turėtų dalyvauti pamokose. Pėsčiomis ar viešuoju transportu į mokyklą per šalčius rekomenduojama nevykti. Atkreipiame dėmesį, kad vykstant į mokyklą, būtina atkreipti dėmesį ne tik į faktinę, bet ir jutiminę oro temperatūrą konkrečioje vietovėje, įvertinti vėjo žvarbumą.

 

MOKINIŲ, VAŽINĖJANČIŲ MOKYKLINIAIS (GELTONAIS) AUTOBUSIUKAIS, DĖMESIUI!

Mokiniai šį pirmadienį (02.26) bus vežami į mokyklą pagal žemiau pateiktą  grafiką.


Gimnazijos direktorius R. Saltonas
 
Ketvirtadienis, 2018 Vasaris 15 13:20
 

Sveikiname  visus su Lietuvos valstybės 100-mečiuǃ Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų gimnazijai suteiktas Vasario 16-osios Nepriklausomybės Akto signataro  PRANO DOVYDAIČIO vardas. Linkime Lietuvos  valstybei tvirtai žengti laisvės ir vienybės keliu. Nepamirškime priesakų, kuriuos mums paliko protėviai ir vadovaukimės profesoriaus Prano Dovydaičio kredo: ,,Aš ieškau ir randu malonumo padaryti bent kiek žmonėms gera, padirbėti aukščiausiai Tiesai, Gėriui ir Grožiui.“

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos bendruomenė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/