Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 20:25
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1123
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2015774
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SUSITIKIMAS SU RIMVYDU ŠIRVINSKU - MAKALIUMI
Antradienis, 2020 Sausis 14 16:52
 

Sausio 10-ąją gimnazijos Mokinių tarybos atstovai dalyvavo Kauno rajono Mokinių tarybų susitikime su jaunu ir jau visiems žinomu verslininku, kelionių organizatoriumi ir kelionių agentūros "Makalius" įkūrėju, Rimvydu Širvinsku - Makaliumi.

Dalyvavusieji renginyje išgirdo pravardės ,,makalius“ atsiradimo istoriją, pasakojo apie savo verslo pradžią, apie didžiausią įspūdį padariusias keliones, dalijosi ateities planais bei skatino visus susitikime dalyvavusius moksleivius siekti savo tikslų. 

Domeikavos gimnazijoje renginį organizavo ir vedė  Kauno r. savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus specialistė, Kauno r. Mokinių tarybos kuratorė, Miglė Trainienė.

MT pirmininko pavaduotoja Skaistė Navasaitytė


 
BRANGŪS RĖMĖJAI,
Penktadienis, 2020 Sausis 10 06:22
 

didžiuojamės ir džiaugiamės Jumis – Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos  bendraminčiais ir ištikimais draugais.

Dėkojame RITAI IR ROMUALDUI MAJERAMS, ASTAI IR STANISLOVUI URLIKIAMS, VAIDAI IR GINTARUI ZAVADSKAMS, DANUTEI IR GINTUI RASTAUSKAMS, VITALIJAI IR ALVYDUI VĖLAVIČIAMS, VAIDUI IR IRMAI NAGRECKAMS, INGRIDAI IR ARVYDUI SUBAČIAMS, KRISTINAI IR ARTŪRUI DOVIDAIČIAMS, ANTANUI BRIČKAI, VLADUI LAŠUI, VALDUI BUBLIAUSKUI už materialinę paramą organizuojant gabiausių ir talentingiausių mokinių išvyką į Saremos salą ir AHHA mokslo centrą Tartu mieste, Advento renginius ir Naujametinį karnavalą.

Tegul Jūsų gerumas ir ateityje padeda siekiantiems mokslo ir žinių.

Gimnazijos bendruomenės vardu – direktorius  Ričardas Saltonas


 
SVEIKINAME
Antradienis, 2020 Sausis 07 17:36
 
7 klasės mokinių komandą: NEILĄ KAMINSKAITĘ, KAMILĘ LESKAUSKAITĘ, GYTĮ MINELGĄ, MODESTĄ ŽĖGLEVIČIŲ, NEDĄ LESKAUSKĄ, ARNĄ KLIMAVIČIŲ, kuri SSM respublikiniame projekte ,,Sveikata visus metus“ buvo apdovanota E. Šimkūnaitės labdaros ir paramos fondo padėkos raštu ir prizu.
 
MAITINIMO NAUJOVĖ PRIEŠMOKYKLINUKŲ GRUPĖJE
Pirmadienis, 2020 Sausis 06 17:11
 

Kauno rajono savivaldybė 2019 m. gruodžio 30 d. priėmė nutarimą dėl bendrojo ugdymo mokyklų mokinių, besimokančių pagal priešmokyklinio ugdymo programą, nemokamo maitinimo organizavimo taikant savitarnos principą. Šis nutarimas mūsų gimnazijoje pradėtas įgyvendinti sausio 6 dieną. Tai stebėję gimnazijos vadovai, dietistė įsitikino, kad viskas vyko sklandžiai. Net patys priešmokyklinukai džiaugėsi, kad maistas dar skanesnis, kai jį pats gali įsidėti. Tai taip pat ugdys jų didesnį savarankiškumą.
 
DĖMESIOǃǃǃ
Penktadienis, 2020 Sausis 03 12:30
            Važiuojantys mokykliniais autobusais mokiniai (nuo sausio 6 d.) būsite vežami įprastu grafiku.  Veš visi trys geltoni autobusėliai.
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/