Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 22:19
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 698
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 849665
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

INOVATYVU IR KŪRYBIŠKA
Penktadienis, 2017 Balandis 14 11:47
  

Mūsų gimnazija laimėjo konkursą ,,Naujos edukacinės idėjos besimokančioje mokykloje“. Už gautas lėšas įsigijome dvi interaktyvias lentas, plančetinių kompiuterių ir „Aktyvios klasės“ programinę įrangą.

Kovo mėnesį gimnazijos mokytojos I. Subačienė ir V. Vėlavičienė dalyvavo „Aktyvios klasės“ mokymuose ir įgytomis žiniomis pasidalijo su kolegomis. IKT taikymas ugdymo procese suteikia daugiau laisvės ne tik mokiniams, bet ir mokytojams, padeda greičiau kaupti mokymosi patirtį, mąstyti, bendrauti ir dirbti kūrybiškai komandoje bei mokytis bendradarbiaujant.


                                                                      Gimnazijos direktorius R. Saltonas

 
 
MEDELIŲ SODINIMO AKCIJA
Penktadienis, 2017 Balandis 14 11:44
 

 Pavasaris ir ruduo- medelių sodinimo metas. Balandžio šeštą dieną gimnazijoje vyko medelių sodinimo akcija. Mokytoja V. Vėlavičienė bendradarbiauja su Padauguvos girininkija. Kovo 22 dieną mokytoja su mokiniais kėlė inkilus šios girininkijos miškuose. Girininkas K. Morkevičius atsidėkodamas padovanojo apie 150 įvairių medelių (ąžuoliukų, berželių, eglaičių). Gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams R. Girdauskas su darbininkais iškirtę senus medžius gimnazijos teritorijoje paruošė vietą sodinukams. Mokytojas V. Berštautas su savo auklėtiniais, IIIg. klasės mokiniais, taip pat puikiai padirbėjo- pasodino dovanotus medelius.

Tikimės, kad visi šie medeliai prigis ir sužaliuos.
 
ETNINĖS KULTŪROS KONKURSAS ,,IŠ TAUTOS SKRYNIOS“
Penktadienis, 2017 Balandis 14 11:43

Balandžio 7 dieną vyko Kauno rajono moksleivių etninės kultūros konkursas ,,Iš tautos skrynios“. Jame moksleiviai parodė savo žinias apie etnografinių regionų istoriją, tarmes, papročius, tradicijas. Šiais metais konkursas buvo skirtas Tautinio kostiumo ir Piliakalnių metams.

Mūsų gimnazijos komanda trečius metus iš eilės dalyvavo šiame renginyje. Mums pirmiesiems teko garbė pradėti renginį- pristatyti savo namų darbą- vaizdelį ,,Valia tau sakyti, val ir nesakyt...“ Šį namų darbą sumanė ir su mokiniais įgyvendino lietuvių kalbos mokytojos L. Šukytė ir L. Litvinskienė. Konkurse teko atlikti ir kitas užduotis: įminti mįsles, atspėti tarmiškų žodžių reikšmes, per tris minutes iš siūlų supinti kuo ilgesnę pynę. Praktinė užduotis mūsų mokiniams sunkiau sekėsi, nes jie stengėsi pinti ne tik greitai, bet ir dailiai.

Nors prizinės vietos ir nelaimėjome, bet grįžome linksmai nusiteikę ir kupini ryžto kitais metais vėl dalyvauti.

Mokytoja L. Šukytė
 
BORUTAIČIŲ POEZIJOS KONKURSAS
Penktadienis, 2017 Balandis 14 11:21
 

Garliavos Jonučių gimnazijos Borutaičių draugija kasmet organizuoja poezijos konkursą. Šiemet konkursas skirtas Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti.

Svarbu yra skatinti mokinių meninę saviraišką, todėl lietuvių kalbos mokytojos L. Šukytė ir L. Litvinskienė pakvietė  mokinius išbandyti savo kūrybinius sugebėjimus šiame konkurse.

Norėdamas dalyvauti konkurse iki balandžio 10 dienos mokinys turėjo pateikti ne mažiau kaip tris tekstus. Mokytojos peržiūrėjo mokinių tekstus, išsakė savo pastabas, o jaunieji kūrėjai galėjo savo kūrinėlius pakoreguoti. Į konkursą išsiuntėme 5 klasės mokinių A. Kazakevičiūtės ir G. Tovtkevičiūtės, 6 klasės mokinių K. Kaminskaitės, J. Kaminsko, J. Žičkutės, E. Ročkos, K. Petrauskaitės ir 7 klasės mokinės S. Zavadskaitės eilėraščius.

Lauksime komisijos sprendimo.

Mokytoja L. Šukytė

 
ATVIRŲ DURŲ DIENA TĖVAMS KAUNO RAJONO PEDAGOGINĖJE PSICHOLOGINĖJE TARNYBOJE
Trečiadienis, 2017 Balandis 12 21:19
 

Balandžio 25 d. 15 val. Atvirų durų diena tėvams Kauno rajono pedagoginėje psichologinėje tarnyboje (Lietuvių g. 22, Kaunas). Paskaita „Tėvų įsitraukimo į vaikų ugdymą reikšmė ir raiška“.

Registracija tel. 8 (37) 38 00 65 iki balandžio 21 d.
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/