Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 19:59
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 999
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1589103
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

AKCIJA ,,DAROM“
Ketvirtadienis, 2019 Balandis 25 12:37
 

Balandžio 19 d. visa Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos bendruomenė jungėsi prie akcijos ,,Darom“. 1-6 ir II-III gimnazijos klasių mokiniai ir jų klasių vadovai tvarkė gimnazijos aplinką.

7 klasės mokiniai ir klasės vadovė Jūratė Kaupienė talkininkavo tvarkant parapijos namų aplinką, o 8 klasės mokiniai ir klasės vadovė Laimutė Berštautienė prisijungė prie visus mokslo metus vykdomos akcijos ,,Atverkime širdis“ ir tvarkė Čekiškės socialinės globos ir priežiūros namų teritoriją. I gimnazijos klasės mokiniai talkininkavo tvarkant Čekiškės ambulatorijos teritoriją. IV gimnazijos klasės mokiniai ir jų vadovė Eglė Simonaitienė bei technologijų mokytojas Virgilijus Berštautas tvarkė Nepriklausomybės Akto signataro Prano Dovydaičio sodybvietę.

Ši akcija skatina ne tik tvarkyti, puoselėti aplinką, bet darbas drauge augina bendruomeniškumo jausmą ir pačią bendruomenę.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Dalė Keliauskienė


 
AKCIJA „AŠ IR SENELIS“
Trečiadienis, 2019 Balandis 17 16:31
 

Balandžio 16 dieną Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras kvietė visus Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos vaikus bei jų senelius dalyvauti akcijoje „Aš ir senelis“. Akcija vyko gimnazijos sporto salėje, kurios pradžią paskelbė gimnazijos direktorius Ričardas Saltonas. Pirmos bei antros klasės mokiniai visiems akcijos dalyviams dovanojo eiles apie sportą, sveikatą bei kvietė susirinkusiuosius šokti energingą „Baby Shark“ šokį. Dalyvaudami akcijoje seneliai, galėjo atlikti kūno sudėties analizę (sužinoti savo kūno masės indeksą, riebalų, raumenų procentinę dalį organizme), pasimatuoti kraujo spaudimą, pasikonsultuoti sveikos gyvensenos klausimais. Vėliau, tiek vaikai, tiek ir anūkai dalyvavo pilateso mankštoje, kurią vedė trenerė, šios sporto šakos profesionalė. Suaugusieji buvo kviečiami nuo rudens prisijungti ir dalyvauti projekte „Fizinio aktyvumo skatinimas Kauno rajone“, kurio metu gyventojai du kartus į savaitę gali nemokamai lankyti fizinio aktyvumo treniruotes, vykstančias kiekvienoje Kauno rajono seniūnijoje.

Sveikatos priežiūros specialistė R. Žičkuvienė


 
SOCIALINĖ INICIATYVA KŪRYBOS KAMPAS 360ᴼ
Trečiadienis, 2019 Balandis 17 16:29
 

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos trečiokai, dalyvaudami projekte „Saugok, tausok, atsakingai vartok“, siekdami pažinti sveikesnės aplinkos išsaugojimo būdus, lankėsi Kūrybos kampe 360ᴼ. Tai socialinė iniciatyva, plėtojanti darnaus vartojimo bei antrinio dizaino idėjas, besirūpinanti sveikesnės bei švaresnės aplinkos kūrimu. Diskusijos metu mokiniai sužinojo apie šiuolaikinės visuomenės bei įmantrių technologijų gerąsias ir blogąsias puses, dalinosi įžvalgomis ir patarimais apie darnesnį ir švaresnį mūsų gyvenimą šioje žemėje. Dalyvaudami praktinėje veikloje, vaikai iš kelio ženklų gamybai naudojamų šviesą atspindinčių atraižų gaminosi atšvaitus.

*projektas finansuojamas Kauno rajono savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Sveikatos priežiūros specialistė R. Žičkuvienė


 
GAMTOS IR TIKSLIŲJŲ MOKSLŲ RENGINIAI „KELKIS, MANO ŽEME“
Trečiadienis, 2019 Balandis 17 16:28
 

03.20 – 04.20 dienomis mokiniai aktyviai dalyvavo matematikos ir informacinių technologijų olimpiadose ir konkursuose:

  • Tarprajoninėje informacinių technologijų 5-12 klasių olimpiadoje (8 mokiniai);
  • MOKSLO-LAB respublikinėje matematikų olimpiadoje (finale – 3 mokiniai);
  • Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“ (35 mokiniai);
  • Rajono mokinių informacinių technologijų konkurse „Įdomu, paprasta, naudinga -2019“ 7-8 ir 9-10 klasių komandos užėmė dvi II vietas.
  • Edukaciniame matematikos ir informatikos konkurse „Olympis“(53).

Balandžio 10 dieną vyko  protų mūšis „Patyriau, kuriu, dalinuosi“, kuriame dalyvavo  5-8 ir I-IV gimnazijų klasių mokinių komandos. Pirmąsias ir antrąsias vietas laimėjusios komandos vyks į Kauno marių regioninio parko direkciją dalyvauti edukacinėje pamokoje.

Biologijos mokytoja V. Vėlavičienė


 
POPIETĖ TĖVELIAMS „ŠV. VELYKŲ BELAUKIANT“
Antradienis, 2019 Balandis 16 21:39
 

Velykos –.gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė.  Artėjant šiai  šventei, balandžio 12 dieną,  gimnazijos darželio pedagogės ugdytinių tėvėlius sukvietė į popietę „Šv. Velykų belaukiant“.  Šios popietės tikslas – dalintis gerąją patirtimi marginant velykinius kiaušinius, prisiminti Šv. Velykų papročius,  skatinti tėvų bendravimą ir bendradarbiavimą.

Kol vaikai saldžiai miegojo, apie Velykų papročius, šventei ruošiamus valgius ir kiaušinių dažymą, savo mintimis ir patirtimi dalinosi ilgametė „Skruzdėliukų“  grupės mokytoja Janina, psichologė Dalia, muzikos mokytoja Danguolė ir vaikučių mamos. Visiems buvo įdomu praktiškai išbandyti Velykinių kiaušinių dažymą dekupažo technika, vašku, dažais. Kūrybinis darbas suteikė visiems džiaugsmo ir įkvėpimo laukiant didžiosios pavasario šventės.

Po kūrybinės valandėlės, šiltas ir malonus pabendravimas prie arbatos puodelio ir pyrago, kurį su meile iškepė Natalėjos mama Renata. Ji su visais popietės dalyviais pasidalino šio skanaus pyrago receptu.  

Gera buvo būti kartu, patirti bendrystės jausmą bei artėjančios šventės džiaugsmą. Išsiskiriant vieni kitiems linkėjome, kad Velykinis margutis dovanotų stiprybės pliūpsnį, o Velykų Bobutė būtų  dosni meilės ir artumo akimirkomis.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Aleknienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/