Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 22:12
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 920
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1369100
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

DALYVAUJAME PROJEKTE „PAŽINK VALSTYBĘ“
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 19 17:46
 

Ugdymo plėtotės centras drauge su Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarijos Valstybės pažinimo centru ir kitais partneriais įgyvendina projektą „Pažink valstybę“. Projekto tikslas – supažindinti mokinius su įvairiomis Lietuvos viešojo gyvenimo sritimis, aptarti aktualias nacionalines ir regionines problemas, apsvarstyti jų sprendimo būdus.

Projektas „Pažink valstybę“ į edukacines veiklas įtraukė ir mūsų II gimnazijos klasės mokinius. Mūsų komandai patikėta švietimo sritis. Diskusijose apie gimnazijos bendruomenės problemas mes pasirinkome aktualiausią  – mokinių ir vaikų užimtumą po pamokų ir atostogų metu. Lapkričio 8 dieną viešėjome Čekiškės seniūnijoje pas seniūną Mečislovą Zavedską ir kalbėjome apie lauko erdves, apie vakarines sporto treniruotes. Lapkričio 16 dieną lankėmės Kauno rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriuje. Šiltai sutiko ir su mūsų komanda bendravo švietimo skyriaus darbuotojai. Prie apskrito stalo diskusijai pakvietė jaunimo reikalų koordinatorė Kauno rajono savivaldybės administracijoje Simona Vitkauskienė ir Kauno rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Miglė Trainienė. Susipažinome su jaunimo veikla Kauno rajone, išsakėme savo idėjas ir ieškojome bendrų sprendimo būdų. Mes gavome patarimų, kaip spręsti iškilusias problemas, kur ieškoti pagalbos. Galvoje gimė  ne viena idėja, susiradome įdomių veiklų, kurias sieksime įgyvendinti.

Greta Dovidaitytė II g. klasė


 
SVEIKINAME
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 19 17:45
 
Mergaičių salės futbolo komandą: KAMILĘ PETRAUSKAITĘ, KOTRYNĄ KAMINSKAITĘ SKAISTĘ NAVASAITYTĘ, AUGUSTĘ VERŽBAVIČIŪTĘEMILIJĄ ŠUMINAITĘ, GABIJĄ RAMOŠKAITĘ, KLAUDIJĄ RIMPOVAITĘ, SKAISTĘ VERBAUSKAITĘKAMILĘ LESKAUSKAITĘ IR AISTĘ MALIAUSKAITĘ rajoninėse futbolo varžybose iškovojusią  III-ąją vietą ir mokytoją Kristiną Mikalonienę.
 
TOLERANCIJOS DIENA
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 19 17:44
 

Lapkričio 16-ąją daugelis demokratinių valstybių mini Tarptautinę tolerancijos dieną. Ji minima nuo 1995 m., kai  UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. Tarptautinė istorinio teisingumo komisija kasmet  nuo 2003 metų  inicijuoja šios dienos minėjimą.

Mūsų gimnazijoje lapkričio 12-16 dienomis pamokų metu ugdėme toleranciją. Pilietiškumo pagrindų pamokose moksleiviai su mokytoja D. Tovtkevičiene prisiminė žodžio tolerancija reikšmę, diskutavo, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar esame tolerantiški vienas kito atžvilgiu. Per istorijos pamokas mokytoja E. Simonaitienė moksleiviams pasakojo apie  istorijos pavyzdžius, susijusius su netolerancija kitai tautai, religijai ar rasei. Kartu su moksleiviais analizavo, kokias žiaurias pasekmes gali sukelti netolerancija, priešiškumas kitam, kitokiam; mokiniai patys stengėsi atrasti tolerancijos netolerancijos pavyzdžių mūsų Lietuvos istorijoje ar jos vertinime. Visą savaitę dorinio ugdymo pamokose mokytojos Z. Šiaučiulienė ir R. Greičienė su moksleiviais diskutavo apie vertybes bei tolerancijos ugdymą. Moksleiviai grupelėse kūrė Tolerancijos raktus, kurie tarsi padeda atrakinti žmonių jausmus ir įsileisti į savo mintis šalia esantį kitokį ne tik savo išvaizda, bet ir kitokių pažiūrų ar išpažįstantį kitą religiją žmogų. Kai kurie žmonės savo viduje turi pakantumo, supratingumo, draugiškumo, pagarbos, bet  ne visada tai atskleidžia kitiems, todėl kartais reikia turėti simbolinį raktą, kuriuo galime atrakinti žmogaus vidinį pasaulį ir padėti atsiskleisti šioms žmogaus savybėms.

Visi pagaminti raktai buvo sukabinti stende, raginant atverti ,,TOLERANCIJOS SKRYNIĄ“, pirmiausia- sau, o po to ir kiekvienam šalia esančiam.


Socialinė pedagogė Irena Sinkevičienė


 
MENO PAŽINIMAS PRAKTIŠKAI
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 19 17:42
 

Lapkričio 15 dieną linksmai nusiteikę 22 aštuntos klasės mokiniai vyko į Nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų esantį Kaune, į edukacinę programą ,,Meno pažinimas praktiškai. Programos metu mokiniai susipažino su M. K. Čiurlionio kūryba, neįprastai, žaismingai ir kūrybingai gilinosi į kultūrinį bei meninį paveldą, vaizdžiai papildė dailės žinias. Programos metu, pasitelkiant tušą, plunksnas bei, žinoma, nepaprastus M. K. Čiurlionio žodžius, aštuntokai kūrė išskirtinius atvirlaiškius. Likusį laiką mokiniai skyrė muziejaus ekspozicijai apžiūrėti.

Tai jau penktoji projekto ,,Neformaliojo švietimo paslaugų plėtra” edukacinė programa.


Dailės mokytoja metodininkė Dalė Keliauskienė


 
KONFERENCIJA „MOKINYS MOKINIUI“
Pirmadienis, 2018 Lapkritis 19 17:41
  

Lapkričio 15 d. Domeikavos gimnazijoje vyko Kauno regioninė 5-12 klasių mokinių konferencija „Mokinys mokiniui“. Mūsų mokyklai atstovavo 4 pranešėjai.

Ieva Dimaitė ir Gabrielė Zavadzkytė skaitė pranešimą „10-11 metų moksleivių patyčių patirtis ir galimi pagalbos būdai“- vadovė socialinė pedagogė I. Sinkevičienė. Ieva Kalčinskaitė ir Nojus Petrikas pristatė tyrimą „Miego reikšmė penktoko gyvenimo kokybei“- vadovė mokytoja J. Kaupienė. Klausėme kitų mokyklų mokinių pranešimus, išgyvenome jaudulį ir grįžome supratę, kad „bet koks didis pasiekimas prasideda nuo sprendimo bent pamėginti“. Tad raginame visus kuo daugiau bandyti ir dar daugiau atrasti.


Socialinė pedagogė Irena Sinkevičienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/