Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 14:28
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 877
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1288490
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

MOKSLO METŲ PABAIGOS ŠVENTĖ
Penktadienis, 2018 Birželis 22 13:36
 

Birželio 13- 15 d. gimnazijoje vyko projektinė veikla ,,Mano gimtasis kraštas‘‘. Gimnazijos mokiniai buvo suskirstyti į skirtingas grupes, skirtingoms veikloms. Gamtos mokslų grupės atstovai keliavo į Bagdoniškio mišką, prie Lazduonos upelio ištakų tyrinėti florą ir fauną. Socialinių mokslų grupė vyko į profesoriaus Prano Dovydaičio sodybvietę tvarkyti aplinką. Užsienio ( anglų) kalbos grupė keliavo po Liučiūnų kaimą gatvių pavadinimus užrašinėdami anglų kalba ir sudarinėjo kryžiažodžius. Lituanistai atliko kūrybinę užduotį: kūrė eilėraščius, muzikinį foną savo poezijai. Tiksliųjų mokslų grupė skaičiavo statistinius duomenis, kiek ir kokiuose rajonuose gyvena mūsų gimnazijos mokinių.

Birželio 15 d. gimnazijoje vyko projektinių darbų pristatymai. Mokiniai noriai dalyvavo veiklose, įgijo naujų žinių ir įgūdžių. Buvo pagerbti ir apdovanoti gimnazijos geriausi mokiniai.


 
BIRŽELIO 14 - OJI – GEDULO IR VILTIES DIENA
Penktadienis, 2018 Birželis 22 12:39
 

Šiemet minime 77-ąsias pirmųjų trėmimų metines, kai per vieną savaitę iš Lietuvos buvo ištremta apie 17 500 žmonių. Šv. Mišias už profesorių Praną Dovydaitį ir Čekiškės tremtinius aukojo Čekiškės Švč. Trejybės parapijos  klebonas – kun. teol. lic. Gintautas Kabašinskas. Po Mišių gimnazistai pristatė profesoriaus Prano Dovydaičio tremtinio kelią. Po to vykome į profesoriaus sodybvietę Prienų kaime kur uždegėme atminimo žvakeles. Giedojome tremtinių dainas padedami Aldonos ir Antano Ročkų, Laimutės Litvinskienės ir Laimos Šukytės. Apžiūrėjome informacinius stendus. Renginyje dalyvavo gimnazijos bendruomenė, Čekiškės miestelio gyventojai, seniūnijos darbuotojai, Plikių ir Liučiūnų bendruomenės.
 
Antradienis, 2018 Birželis 12 19:59
 
 
Penktadienis, 2018 Birželis 08 08:18
 
 
KINO EDUKACIJOS PROJEKTAS ,,MOKSLEIVIŲ UGDYMO PROGRAMA ,,SUSITIKIMAS“
Trečiadienis, 2018 Birželis 06 06:40
  

I ir III klasių gimnazistai stebėjo G. Beinoriūtės filmą ,,Pokalbiai rimtomis temomis“. Po filmo vyko diskusijos su moksleiviais, kurią vedė edukatorės ,,Vaikų linijos“ psichologės Eglė Rojienė ir Rugilė Pekoriūtė.
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/