Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 03:42
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 674
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 766606
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

BORUTAIČIŲ POEZIJOS KONKURSAS
Penktadienis, 2017 Balandis 14 11:21
 

Garliavos Jonučių gimnazijos Borutaičių draugija kasmet organizuoja poezijos konkursą. Šiemet konkursas skirtas Lietuvių kalbos kultūros metams paminėti.

Svarbu yra skatinti mokinių meninę saviraišką, todėl lietuvių kalbos mokytojos L. Šukytė ir L. Litvinskienė pakvietė  mokinius išbandyti savo kūrybinius sugebėjimus šiame konkurse.

Norėdamas dalyvauti konkurse iki balandžio 10 dienos mokinys turėjo pateikti ne mažiau kaip tris tekstus. Mokytojos peržiūrėjo mokinių tekstus, išsakė savo pastabas, o jaunieji kūrėjai galėjo savo kūrinėlius pakoreguoti. Į konkursą išsiuntėme 5 klasės mokinių A. Kazakevičiūtės ir G. Tovtkevičiūtės, 6 klasės mokinių K. Kaminskaitės, J. Kaminsko, J. Žičkutės, E. Ročkos, K. Petrauskaitės ir 7 klasės mokinės S. Zavadskaitės eilėraščius.

Lauksime komisijos sprendimo.

Mokytoja L. Šukytė

 
ATVIRŲ DURŲ DIENA TĖVAMS KAUNO RAJONO PEDAGOGINĖJE PSICHOLOGINĖJE TARNYBOJE
Trečiadienis, 2017 Balandis 12 21:19
 

Balandžio 25 d. 15 val. Atvirų durų diena tėvams Kauno rajono pedagoginėje psichologinėje tarnyboje (Lietuvių g. 22, Kaunas). Paskaita „Tėvų įsitraukimo į vaikų ugdymą reikšmė ir raiška“.

Registracija tel. 8 (37) 38 00 65 iki balandžio 21 d.
 
GAVĖNIOS RYTMETYS
Trečiadienis, 2017 Balandis 12 21:17
  

Jau pietų vėjelis pučia,

Džiaugiasi geri kiškučiai,

Kad Velykos netoli –

Laukia jų vaikai visi.


Graži gavėnios popietė sukvietė visus 1 - 4 kl. mokinius  ir priešmokyklinukus į būrį. Mokytojos Jurgitos paruošti mokiniai deklamavo eiles, vaidino vaidinimą „Velykų pasaka“, klausėsi paukščių balsų įrašų. Mokytoja Danguolė su priešmokyklinukais dainavo gražią dainelę apie paukščius. Kartu su 2 - 3 kl. mokiniais mokėmės marginti kiaušinius vašku. Smagus pasibuvimas kartu visiems praskaidrino nuotaiką belaukiant Kristaus prisikėlimo – Šv. Velykų.

4 kl. mokinys Nedas Leskauskas
 
PRIEŠMOKYKLINUKŲ PARODĖLĖ
Penktadienis, 2017 Balandis 07 16:43
 

Šv. Velykos viena gražiausių pavasario švenčių. Atbundanti gamta, šildantys saulės spinduliai džiugina širdį ir skatina mūsų visų kūrybą. Ypatingai smagu, kai matome kūrybingus, laimingus vaikus, kuriems taip smagu pagaminti darbelį savo rankutėmis ir juo papuošti namus ar pasveikinti savo tėvelius.
 
PROJEKTAS ,,ŽEMĖS LAIKRODIS“
Trečiadienis, 2017 Balandis 05 16:23
 


Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena.  Tai diena, kai kalbama apie mūsų planetai iškilusius pavojus, į visuomenės darnios raidos būtinybę, kad mūsų veikla žydinčioje planetoje nebūtų nukreipta tik beatodairiškam mūsų pačių gerovės ir patogumo kūrimui, negalvojant apie ateities kartas. Minint pasaulinę Žemės dieną kovo 27-31 dienomis gimnazijoje buvo vykdomas projektas tema ,,ŽEMĖS LAIKRODIS“. Mokiniai savo darbus eksponuoja ant kabinetų durų, taip atkreipdami dėmesį į žemės išsaugojimo problemas. Rūpintis Žemės išsaugojimu privalome visi kiekvieną dieną.

Geografijos mokytoja Diana Tovtkevičienė
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/