Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 09:17
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1156
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2167506
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

V.E.I.K. ETAPAI ĮVEIKTI!!!
Sekmadienis, 2020 Balandis 26 20:52

Rudenį gimnazijoje startavusi pirmoji V.E.I.K. (vaiko emocijų išraiškos kontrolės) ugdymo programa įvykdyta. Praeiti visi etapai: grupės formavimo, savęs pažinimo (minčių, jausmų, elgesio), socialinių įgūdžių ugdymo, stiprių jausmų atpažinimo ir valdymo, sprendimų priėmimo. Paaugliai mokėsi stebėti savo emocines būsenas, stiprinti savitvardą, ugdyti toleranciją stresui, mokėsi išklausyti kitus ir juos suprasti. Ieškojo  tinkamų sprendimų iškilus dilemai, įsiklausydami į kito požiūrį, ugdė moralinę atsakomybę.

Viliamės, kad V.E.I.K. užsiėmimai mūsų mokiniams buvo žingsnis emocinių ir socialinių kompetencijų link, kad prasmingas šūkis SUSTOJU-PAGALVOJU-VEIKIU juos lydės ir kasdienėse situacijose, o ši prevencinė programa gimnazijoje turės tęstinumą.

V.E.I.K vadovės Dalia & Irena 
Antradienis, 2020 Balandis 21 19:35
 

TAISYKLĖS FIZINIO AKTYVUMO IŠŠŪKIUI “KARANTINAS NEBAISUS, AKTYVUMAS MUMS SVARBUS!”

Nuo ko pradėti? 

1. Dalyvauti gali visos Kauno rajono ugdymo įstaigose esančios 1 – 10 klasės;
2. Fizinio aktyvumo iššūkį gali priimti visa klasės bendruomenė ar dalis jos (tačiau komandą turi sudaryti ne mažiau nei 8 klasės draugai);
3. Subūrus komandą, sugalvokite ir pasirenkite filmo scenarijų;
4. Iki balandžio 24 d. 17 val. atsiųskite registracijos formą (1 priedas) el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
5. Susitarkite, kuriam asmeniui visi klasės draugai nusiųs savo nufilmuotą medžiagą montavimui;
6. Nufilmuokite fizinio aktyvumo veiklas namuose ar savo kieme telefonu ar video kamera;
7. Jei filmuką kursite kompiuteriu, pasirinkite jums patinkančią video filmukų montavimo programą, pvz., Microsoft Movie Maker/ Vimeo/ Adobe Spark ir pan. Galite kurti filmukus naudodamiesi išmaniuoju telefonu. 
8. Filmuko trukmė gali būti iki 1 min.30 sek. (rekomenduojama apie 1 min.);
9. Filmuko pradžioje įdėkite Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro (2 priedas) ir savo ugdymo įstaigos (jei turite) logotipą;
10. Sugalvokite savo filmukui pavadinimą;
11. Parengtą filmuką įkelkite į „Youtube“ kanalą ir atsiųskite nuorodą iki gegužės 4 d.  17 val. el.p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Kaip vyks balsavimas ir kaip bus renkami laimėtojai? 
1. Visos atsiųstos filmukų nuorodos bus įkeltos į vieną balsavimo platformą ir gegužės 6 d. 10 val. Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro Facebook tinklapyje paskelbtas balsavimas, kuris truks iki gegužės 11 d. 17 val.; 
2. Laimės ta klasė, kurios video filmukas sulauks daugiausiai balsų; 
3. Laimėjusi klasė bus skelbiama gegužės 13 d. 10 val. Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro Facebook tinklapyje;4.
Laimėtojų prizas – apsilankymas UNO parke visai klasei. 

Patarimai Jums:

  • Nesistenkite prifilmuoti daug: kuo daugiau filmuosite, tuo daugiau reikės skirti laiko medžiagos peržiūrai, karpymui ir montavimui. Maksimali filmuotos neapdorotos medžiagos apimtis nuo 3 iki 5 min.;
  • Filmo kūrimas ir montavimas – daug laiko reikalaujantis procesas, nepasilikite paskutinei dienai ;
  • Filme galite naudoti ne tik video medžiagą, bet ir nuotraukas, įvairius efektus;
  • Filmo gale galite nurodyti švietimo įstaigą, kūrėjų sąrašą, garso takelio autorių, dalyvių vardus, pavardes, klasę.

Linkime sėkmės kūrybiniame procese!

 

Filmo kūrimas su Microsoft Movie Maker programa

1. Įtraukti vaizdo įrašus 
2. Redaguoti vaizdo įrašus: 
a. Karpyti
b. Naikinti
c. Išjungti garsą
d. Pasukti į kairę/dešinę
e. Perkelti į kitą vietą

3. Redaguoti nuotraukas
a. Ištrinti
b. Nustatyti trukmę
4. Pridėti temą
5. Įtraukti vaizdo aprašą, kūrėjų sąrašą
6. Automatinis montavimas vs. animacijos, vaizdo efektai
7. Redaguoti muzikos įrašą
a.Atsisiųsti
b.Pridėti
c.Karpyti 
d.Reguliuoti garsumą/ atsiradimą, išnykimą
e.Įrašyti pasakojimą
8. Įrašyti filmą

 
SVEIKI, ČEKIŠKĖS PRANO DOVYDAIČIO GIMNAZIJOS BENDRUOMENĖS NARIAI,
Penktadienis, 2020 kovas 27 15:21

Prieš dvi savaites buvo nutrauktas įprastas gimnazijos darbas. Mokytojams, pagalbos mokiniui specialistams, administracijai pastarosios dienos tapo karšto darbymečio išbandymu – aktyviai mokėmės, įvaldėme daugybę mokymosi platformų ir įrankių, ieškojome ir sisteminome mokomąją medžiagą, sėmėmės ir dalijomės patirtimi organizuojant veiklą mokiniams naujos realybės sąlygomis.

   Jaučiamės sustiprėję metodiškai, atnaujinę komunikacines žinias ir įveikę vidinį nerimą.  Tad kviečiame visą Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokinių ir jų tėvelių  bendruomenę kartu su mumis kovo 30 dieną darniai žengti kitokio – nuotolinio mokymosi keliu.

    Vyks visos kiekvieno dalyko pamokos numatytos gimnazijos ugdymo plane. Mokytojai su mokiniais bendraus  ugdymo proceso metu realiuoju (sinchroniniu) ir nerealiuoju (asinchroniniu) laiku: realiuoju laiku planuojame organizuoti pamokas įprastu pamokų tvarkaraštyje nustatytu laiku, nerealiuoju laiku galės būti organizuojamos konsultacijos, bus atliekamos tam tikros užduotys (TV laidų, filmų peržiūra, kūrybiniai darbai). Pradinių klasių mokytojos pasiūlys mokiniams karantino metu laikytis kitokios nei įprasta dienotvarkės. Mokytojai TAMO  dienyne sistemingai skelbs pamokų temas, klasės bei namų darbus, prisegs reikalingą mokamąją medžiagą, nurodys užduotis.

    Kaip ir esame įpratę rūpimomis temomis individualiai, klasės ar gimnazijos lygiu mokytojai, mokiniai ir tėvai galės bendrauti žinučių pagalba TAMO dienyne, uždarose socialinių tinklų grupėse,  dažniau bendrausime telefonu ir ZOOM platformoje. Kviečiame visus suaugusiuosius aktyviai komunikuoti tarpusavyje, priimti sprendimus grupėse,  išlaikyti bendrystę, laikytis etikos ir asmens duomenų saugos normų bei nuostatų. Klasių vadovams išlieka pareiga palaikyti ryšį su auklėtiniais bei jų tėvais. Mokymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarka skelbiama gimnazijos internetiniame puslapyje ir Tamo.

NEŽINOJIMAS, NERIMAS, ABEJOJIMAS VIRS ATRADIMAIS. NUOTOLINIS MOKYMASIS – SAVARANKIŠKUMO, SAVIUGDOS PAMOKOMIS. DRĄSOS VEIKTI, KLAUSTI, KLYSTI IR KEISTIS!

SĖKMĖS VISIEMS!

 

Gimnazijos administracija


 
Antradienis, 2020 kovas 24 17:51
 
 
VIRTUALIOJI PRAKTINĖ – TEORINĖ GAMTAMOKSLINĖ KONFERENCIJA ,,MES GYVENAM DRUSKŲ PASAULYJE’’
Ketvirtadienis, 2020 kovas 19 19:48
 Konferencija skirta Žemės dienai paminėti. Joje dalyvauja: Piliuonos gimnazijos, Kulautuvos pagrindinės mokyklos, Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokiniai ir jų mokytojos. Prašome susipažinti su mokinių darbais.

 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/