Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 16:52
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 728
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 886183
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SVEIKINAME
Trečiadienis, 2017 Rugsėjis 06 14:56
 

EDVINĄ LESKAUSKĄ, AURIMĄ ŽANDARAVIČIŲ, DANIELIŲ PETRAUSKĄ IR EIMANTĄ MEILIŪNĄ ir jų vadovą Raimondą Kochanauską.

SĖKMINGŲ STARTŲ!


 
LIETUVOS GP KORDINIŲ AUTOMODELIŲ VARŽYBOS
Trečiadienis, 2017 Rugsėjis 06 14:55
 

Atšventę rugsėjo pirmąją  Emilis, Eimantas, Edvinas, Aurimas, Danielius ir Rytis išvyko į Vilnių į Lietuvos GP kordinių automodelių varžybas. Tai pirmosios rimtos varžybos susibūrusiai jaunai komandai, pirmas savo jėgų ir teorinių žinių patikrinimas praktikoje. Į varžybas atvyko svečiai iš Latvijos Rygos miesto ir iš Estijos Talino miesto ,,Master" klubo jaunieji sportininkai. Šiose varžybose dalyvavo ir automodelių sporto meistrai šiai sporto šakai pašventę ne vienerius metus, o tai puiki patirtis jauniesiems sportininkams. Pirmojoje modelių išsukėjų rungtyje gerai pasirodė Edvinas Leskauskas ir Aurimas Žandaravičius, laimėję II ir III vietas. E- 1 klasėje III-ąją vietą laimėjo Eimantas Meiliūnas. E-2 klasėje III-ąją vietą - Aurimas Žandaravičius. Dvi III vietas E-3B ir TEMP klasėse laimėjo Danielius Petrauskas. Labiausiai šiose varžybose pasisekė Edvinui Leskauskui. Jo E-2.1 Junior klasės modelis išvystė 190,669 km/h. greitį ir laimėjo I-ąją vietą. Šuo rezultatu jis pagerino aštuonis metus buvusį trasos rekordą, kuris ik šiol buvo 184,232 km/h bei prieš keturis metus buvusio būrelio nario Arūno Arbuzo pasiektą Lietuvos rekordą 177,172 km/h Edvino rezultatas - II rezultatas Baltijos šalyse.

Vadovas Raimondas Kochanauskas


 
RUGSĖJO 1-OJI
Antradienis, 2017 Rugsėjis 05 17:54
 

Ruduo... Rugsėjo rytmečiai voratinkliuos rasos lašais suspindę...

Ruduo... Susimąstai, kuo vasara turtinga.

Ruduo... Alsuoja dienos pilnatve.

Sušildo ne geltonų lapų kibirkštys, o gerumas, žinios,

Išmintis pro mokyklų atviras duris pasklidę.

Tegul jų kiekvienam užteks.


Tokiais žodžiais prasidėjo svarbi ir apie naujųjų mokslo metų pradžią pranešanti šventė – Rugsėjo 1-oji. Jau nuo ankstaus ryto į gimnaziją atvykstančius mokytojus ir svečius sveikino linksmieji pelėdžiukai, nes šių mokslo metų gimnazijos simbolis – pelėda. O gimnazijos sode išsiskleidė pelėdos sparnai, kurie šiais mokslo metais visus apglėbs šiluma, ramybe ir suteiks noro keliauti į žinių pasaulį.

Šiemet šventė gimnazijai buvo ne eilinė – kiemelyje atidengtas Vasario 16-osios akto signataro, buvusio ministro pirmininko Prano Dovydaičio biustas, kurio autorius – skulptorius Stasys Žirgulis. Šventėje dalyvavo ir  Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas, kuris džiaugėsi gimnazijos bendruomene ir prieš kelias dienas gautu nauju mokykliniu autobusu. Šventės metu Meras pranešė ir dar vieną naujieną – jau šį mėnesį prasidės gimnazijos pastato rekonstrukcijos darbai. Naujais mokslo metais į pirmąją klasę žengiantiems mokiniams buvo įteikti Lietuvos pirmoko pasai bei Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo išleista knyga, kuriai iliustracijas kūrė Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokiniai. 

Visus susirinkusius mokinius sveikino ir sėkmingų mokslo metų linkėjo atvykę svečiai: Kauno r. kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vedėja I. Marcinkevičienė, prof. Prano Dovydaičio giminaičiai, Čekiškės seniūnas, bendruomenių pirmininkai, parapijos klebonas ir kt.

Po šventės vyko klasės vadovų susitikimai su mokiniais ir jų tėveliais. Vėliau Čekiškės Švč. Trejybės bažnyčioje buvo aukojamos šventos mišios, po kurių iškilmingai pašventintas ir į pirmąjį savo reisą palydėtas naujasis mokyklinis autobusas.

Išminties ir žinių troškimo naujais mokslo metais!

IV gimnazijos klasės mokinė Rugilė Krasauskaitė


 
DŽIAUGIAMĖS NAUJUOJU GELTONU AUTOBUSIUKU!
Trečiadienis, 2017 Rugpjūtis 30 14:44
 

Artėjant Rugsėjo 1-osios šventei – Mokslo ir žinių dienai – Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė bei švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė rugpjūčio 29 dieną Katedros aikštėje mokymo įstaigoms išdalino 82 geltonuosius mokyklinius autobusėlius.

Šie metai džiaugsmingi Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos bendruomenei. Po 16 metų pertraukos gimnazija gavo naują mokyklinį autobusėlį. Ankstų rytą į Vilnių išvyko gimnazijos direktorius Ričardas Saltonas, pradinių klasių mokytoja metodininkė Jolanta Girdauskienė, 4 klasės mokinės Ieva ir Gabrielė, II gim. klasės mokinys Gytis, III gim. klasės mokinė Virginija ir IV gim. klasės mokinė Evelina. Mokiniai ministrei vežė dovanų gimnazijos sodo gėrybių. Naująjį autobusėlį prie gimnazijos pasitiko mokytojų kolektyvas, mokiniai, bendruomenės nariai.

Labai džiaugiamės, kad nuo šiol mokiniai gimnaziją, varžybų, olimpiadų bei konkursų vietas galės pasiekti greičiau ir saugiau. Geltonieji autobusiukai Lietuvos keliuose ir gatvėse pasirodė prieš gerą dešimtį metų. Šiai dienai Lietuvos moksleivius vežioja 900 mokyklinių autobusiukų.

Virginija Zavedskaitė III gimn. kl.

 
MIELI MOKINIAI, TĖVELIAI, MOKYTOJAI,
Pirmadienis, 2017 Rugpjūtis 28 14:26
 
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/