Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 23:30
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1123
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2013495
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

INFORMACIJA ABITURIENTAMS
Trečiadienis, 2020 Sausis 29 07:07
 
 
 
FILMO ,,GULAGO PARTIZANAI“ PRISTATYMAS
Trečiadienis, 2020 Sausis 22 19:26
 

Sausio 21 dieną mūsų gimnazijoje vyko knygos ir trumpametražinio dokumentinio filmo „Gulago partizanai“ pristatymas. Knyga ir filmas skirti 1953-1955 m. Norilsko, Vorkutos ir Kengyro lagerių kalinių sukilimų istorijai, papasakotai pačių dalyvių lūpomis. Nors šie sukilimai buvo žiauriai numalšinti, autorių Pauliaus Saudargo ir Godos Krukauskienės teigimu, jaunimui reikia didvyrių ir herojų. Net jei tai liūdnos istorijos didvyriai.  Knyga ir dokumentinis filmas – apie niekada nepasibaigusią Laisvės kovą, apie sukilimus Gulage, kur pirmose gretose stovėjo lietuviai ir ukrainiečiai.

 
SVEIKINAME
Trečiadienis, 2020 Sausis 22 19:22

Penktadienį Garliavos sporto ir kultūros cente buvo pagerbti Kauno rajoną garsinantys sportininkai – pasaulio Europos čempionai, šalies bei tarptautinių turnyrų prizininkai, sportiškiausios mokyklos, treneriai. Džiugu, jog Čekiškės gimnazijos mokiniai MANTAS DOVIDAITIS ir GRETA DOVIDAITYTĖ, kuriuos treniruoja Lukas Kvedys, garsina Kauno rajoną ir gimnaziją. Pasaulio jaunių karate čempionate jie abu iškovojo trečiąsias vietas. Mūsų gimnazijos automodelistai DANIELIAUS PETRAUSKAS, RYTIS RIMKUS, EDVINAS LESKAUSKAS, AURIMAS ŽANDARAVIČIUS, EIMANTAS MEILIŪNAS, vadovaujami Raimondo Kochanausko, iškovojo prizines vietas Pabaltijo šalyse.

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija tarp mažesnį mokinių skaičių turinčių gimnazijų užėmė II vietą už 2018 – 2019 m. m. sportinius rezultatus. Sveikiname mokinius ir mokytoją Kristiną Salinkienę.
 
ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA
Antradienis, 2020 Sausis 14 16:55
 
Sausio 13 d. renginius skirtus Laisvės gynėjų dienai, mokykloje pradėjome pilietine akcija ,,Atmintis gyva, nes liudija”. Jos metu mokiniai su mokytojais ant kiekvienos kabineto, koridoriaus palangės padėjo ir uždegė žvakeles už laisvę kritusiems atminti. Klasės valandėlės  metu vyko pokalbiai apie Laisvės gynėjus. Vakare visi rinkomės prie atminimo laužo. Pabendrauti ir prisiminti tos nakties įvykius atėjo mokiniai, jų tėveliai ir miestelio bendruomenė.
 
„KOMPIUTERIUKŲ RALIS 2020“
Antradienis, 2020 Sausis 14 16:53
 
Sveikiname mokytojas Ingridą Subačienę ir Laimutę Litvinskienę, kurios buvo atrinktos tapti Kompiuteriukų paramos fondo IT edukacijos programos „Kompiuteriukų ralis 2020“ dalyvėmis. Sausio 10 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje Vilniuje vyko šventinis „Kompiuteriukų ralis 2020“ atidarymo renginys. Renginyje buvo įteiktas įrangos komplektas: 8 BBC Micro:bit kompiuteriukai ir keturi elektronikos priedų rinkiniai. Kompiuteriukų fondas yra privatus, visuomenės ir verslo remiamas fondas, vykdantis IT edukacijos iniciatyvas ir siekiantis Lietuvos švietimo atnaujinimo.
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/