Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 01:16
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 944
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1436075
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

Sekmadienis, 2018 Gruodis 23 14:22
 
 
DIDŽIŲJŲ METŲ ŠVENČIŲ BELAUKIANT
Penktadienis, 2018 Gruodis 21 09:54
 

Kai pirma šalna pakanda lapus ir vėjas baldosi už lango, artėja Adventas. Lapkričio 29- ąją prasideda ir keturias savaites trunka šis ramybės, susikaupimo ir Kalėdų laukimo metas. Šis laikotarpis Lietuvos istorijoje turi didelę krikščioniškąją ir simbolinę prasmę. Buvo tikima, kad šiuo laikotarpiu - iki Kūčių – būdavo būtina sugrąžinti visas turimas skolas, taip pat atsiprašyti ir išspręsti visus per metus kilusius konfliktus.

Gruodžio 18 dieną gimnazijoje vyko Advento popietė 5-6, 7-8 klasių mokiniams. Popietėse dalyvavo etnologė, dainininkė Daiva Šeškauskaitė. Etnologė priminė mokiniams kai kurias Kalėdų tradicijas ir papročius. Ji padainavo apeiginių liaudies dainų, mokinius įtraukė į įvairius žaidimus. Kalbėdama apie Adventą, etnologė priminė ir smagių burtų, kuriuos anksčiau dažnai naudodavo jaunos ir netekėjusios merginos. Viešnia prie arbatos puodelio pabendravo ir su gimnazijos mokytojais.

Visgi artėjant didžiausioms metų šventėms pirmiausia reikėtų pamąstyti apie sielos turtus. Labai svarbu ir saikas prie stalo per šventes, ir nuoširdumas, ir gerumas bendraujant. Su viltimi laukdami švenčių turime nepamiršti papročių, tradicijų. Tai yra mūsų jungtis su protėviais...


Lietuvių k. mokytojos L. Šukytė, L. Litvinskienė


 
PROTŲ MŪŠIS "AIDS - GERIAU ŽINOTI"
Penktadienis, 2018 Gruodis 21 09:53
 

Šiais metais mūsų gimnazija prisijungė prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro (ULAC) organizuotos iniciatyvos. Ji skirta pasaulinei AIDS dienai paminėti. Vyko protų mūšis "AIDS - geriau žinoti", kuris kasmet suburia tūkstančius dalyvių iš ugdymo įstaigų, organizacijų ir bendruomenių. Šių metų Pasaulinės AIDS dienos kampanijos šūkis „Gyvenk pozityviai  ̶  žinok savo būklę dėl ŽIV“. Šiuo šūkiu visuomenė raginama atlikti ŽIV tyrimą, sužinoti, ar neserga ŽIV liga ir kokia galima prevencija.

Penktadienio popietę 8, I - II gimn. klasių moksleiviai, susibūrę į 3 komandas, pasitikrino savo žinias renginyje, kurį vedė socialinė pedagogė I Sinkevičienė ir visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė R. Žičkuvienė. Nors komandos kovėsi taškas į tašką, bet nedidele persvara aplenkę aštuntokus į priekį įsiveržė I gimnazijos klasės mokiniai.

Socialinė pedagogė I Sinkevičienė


 
AKCIJA „KNYGŲ KALĖDOS“
Penktadienis, 2018 Gruodis 21 09:49

"Šimtmečio „Knygų Kalėdos“ - visų knygos bičiulių šventė! Ir didelių, ir mažų. Vieni kitiems, bibliotekoms ir visai Lietuvai dovanokime skaitymo džiaugsmą ir šviesą. Sukurkime "Knygų Kalėdas" kartu ", - sakė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė per pirmąjį šalies Kalėdų eglės įžiebimą ir paskelbė akcijos pradžią.

Į šį kvietimą atsiliepė 8 klasės mokiniai ir padovanojo bibliotekai: Arnoldas Kriščiūnas vieną, o Gabija Ramoškaitė keturias knygas. Šaunuoliai!

  Lietuvių k. mokytoja L. Litvinskienė


 
Pirmadienis, 2018 Gruodis 17 10:03
 

GRUODŽIO 21 D. – ADVENTINIO SUSIKAUPIMO DIENA ČEKIŠKĖS PARAPIJOJE


10.00 VAL. VYKS  ADVENTINĖ POPIETĖ „ATIDUOTAS Į MŪSŲ RANKAS“

(Jums giedos ir adventiniais pamąstymais  dalinsis Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokiniai).


14.30 VAL. ŠVČ. SAKRAMENTO ADORACIJA.


15.00 VAL. SUSITAIKINIMO SAKRAMENTO

ŠVENTIMAS (dalyvaus visi Kauno II dekanato kunigai).


Nuoširdžiai kviečiame visus dalyvauti, kartu su mumis papuošti ir atverti savo širdis Viešpaties laukimui


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/