Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 15:26
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1025
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1737618
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

ATESTATŲ ĮTEIKIMO ŠVENTĖ
Penktadienis, 2019 Liepa 19 11:57
 

Yra amžinasis  žydėjimas gamtoje ir žmogaus viduje, kuris paguodžia, suteikia stiprybės, vilties  ir primena –visada ieškok žiedų ir rask. Jei gali, ir pats tapk žiedu. Linkim Jums sėkmingos ir žieduotos ateities! Nepamirškit to, ką čia paliekate. 

GERO SKRYDŽIO!


 
KVIETIMAS
Trečiadienis, 2019 Liepa 03 10:21
 

Liepos 17 d. (trečiadienį) 19 val. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje vyks 66  laidos ATESTATŲ įteikimo šventė.

Šventėje laukiami visi, norintys pasveikinti mūsų absolventus.

 
PASKUTINĖ MOKSLO METŲ DIENA
Penktadienis, 2019 Birželis 21 10:23
 


 
PENKTOKŲ IŠVYKA Į TRAKUS
Antradienis, 2019 Birželis 18 12:29
 

Karštą birželio 14 – osios rytą penktos klasės mokiniai su savo auklėtoja Laimute Litvinskiene išvyko į Trakus. Iki edukacinės pamokos pilyje turėjome laiko savarankiškai pavaikščioti ežero pakrante, apžiūrėti jachtas, paragauti kibinų, nusipirkti suvenyrų, netgi pabendrauti ir nusifotografuoti su japonų pora.

12 valandą  Trakų Salos pilies ekspozicijoje vyko edukacinė pamoka ,,Pasivaikščiojimai su Vytautu Didžiuoju". Kunigaikščio menėje gidė Irena mums papasakojo įdomiausias žinias iš istorinių šaltinių apie Vytauto Didžiojo asmenybę. Toliau dirbome grupėmis: gavome užduotį ekspozicijų salėse savarankiškai surasti eksponatus su valdovo atvaizdais bei parengti jų trumpą pristatymą. Susipažinome su menininkų, vaizduojančių kunigaikštį Vytautą, darbais, pilies eksponatais. Praktinėje užsiėmimo dalyje savarankiškai pasigaminome antspaudo, kuriame pavaizduotas kunigaikštis, kopiją.

Likusį laiką leidome „Trasalyje“ – vandens pramogų parke, kuriame išbandėme sūkurines vonias, vandens kaskadas, raitytą ir vingiuotą baseiną, sudarantį sraunią vandens tėkmę, jūros bangas,  turkišką ir rusišką pirtis. Skrydžio polėkį pajautėme čiuoždami 13,30 ir 70 metrų ilgio vandens nusileidimo kalneliais. Važiuodami dainavome ir visi linksmi grįžome namo.

Ieva Dimaitė ir Gabrielė Zavadzkytė, 5 kl.


 
KOMIKSŲ KŪRIMAS BIBLIOTEKOJE
Antradienis, 2019 Birželis 18 12:27
 

 

 

Birželio 10 dieną 5 - 6 klasių mokiniai po pamokų skubėjo į Čekiškės miestelio biblioteką. Šį kartą ne knygų skaityti, bet piešti komiksų. Bibliotekininkė Inesa Krasauskienė pakvietė į edukacinį užsiėmimą, kurį vedė  Benas Drukteinis. Aptarę ir pasikartoję kas yra komiksai, mes pasiskirstėme į dvi komandas: berniukų ir mergaičių. Edukatorius Benas davė mums lapų, pieštukų bei... idėjų ir mes ėmėme kiekvienas savo grupėje kurti istorijas. Ne paprastus nuotykius, o fantastinius. Pradėjome vienas, paskui keitėmės lapais su draugais, kurie tęsė jau pradėtą istoriją. Ir taip linksmai ir  kruopščiai kūrėme komiksus ir juos pristatėme draugams. Buvo smagus kolektyvinis darbas!

 

 

 

Ieva Kalčinskaitė, 5 klasė

 


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/