Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 03:43
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 674
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 766607
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

MOKSLEIVIŲ PRAKTIKOS DIENOS KAUNO RAJONO SAVIVALDYBĖJE
Trečiadienis, 2017 Balandis 19 14:05
 

 

 

Balandžio 10 – 11 dienomis Kauno rajono savivaldybėje vyko „Moksleivių praktikos dienos“, kuriose dalyvavo mūsų gimnazijos mokinių tarybos nariai Virginija Zavedskaitė ir Edvinas Michailovskis.

 

Iš įvairių Kauno rajono mokyklų susirinkę mokiniai tapo tarybos nariais, rinko merą, komitetuose atlikinėjo paskirtus darbus. Tarybos posėdyje darbai buvo pristatyti ir visų tarybos narių sprendimu priimti. Šis projektas skatina moksleivius domėtis savivaldos veikla, aktyviai įsitraukti į Kauno rajono gyvenimą. Kad susipažintų su Kauno rajono įstaigų veikla, projekto dalyviams buvo surengta ekskursija.  

 

Virginija ir Edvinas džiaugiasi turėję tokią unikalią galimybę susipažinti su savivaldybės darbu. Būkite drąsūs, aktyvūs ir patys pabandykite kitais metais dalyvauti moksleivių praktikos dienose Kauno rajono savivaldybėje.

Mokinių tarybos pirmininkė Laura Subačiūtė
 
GERBIAMI TĖVELIAI,
Antradienis, 2017 Balandis 18 18:54
 

Siekdama glaudžiau bendrauti ir bendradarbiauti su mokinių tėveliais gimnazija balandžio 24-28 dienomis organizuoja  atvirų durų dienas tėvams. Kviečiame tėvelius Jums patogiu metu atvykti į gimnaziją, dalyvauti pamokose, vesti pamokas, pabendrauti su administracija, mokytojais, pasidžiaugti vaikų pasiekimais, aptarti susikaupusias problemas, rasti atsakymus į rūpimus klausimus.

Balandžio 28 d. (penktadienį) 13 val. įvyks atvirų durų savaitės aptarimas.

Gimnazijos administracija


 
INOVATYVU IR KŪRYBIŠKA
Penktadienis, 2017 Balandis 14 11:47
  

Mūsų gimnazija laimėjo konkursą ,,Naujos edukacinės idėjos besimokančioje mokykloje“. Už gautas lėšas įsigijome dvi interaktyvias lentas, plančetinių kompiuterių ir „Aktyvios klasės“ programinę įrangą.

Kovo mėnesį gimnazijos mokytojos I. Subačienė ir V. Vėlavičienė dalyvavo „Aktyvios klasės“ mokymuose ir įgytomis žiniomis pasidalijo su kolegomis. IKT taikymas ugdymo procese suteikia daugiau laisvės ne tik mokiniams, bet ir mokytojams, padeda greičiau kaupti mokymosi patirtį, mąstyti, bendrauti ir dirbti kūrybiškai komandoje bei mokytis bendradarbiaujant.


                                                                      Gimnazijos direktorius R. Saltonas

 
 
MEDELIŲ SODINIMO AKCIJA
Penktadienis, 2017 Balandis 14 11:44
 

 Pavasaris ir ruduo- medelių sodinimo metas. Balandžio šeštą dieną gimnazijoje vyko medelių sodinimo akcija. Mokytoja V. Vėlavičienė bendradarbiauja su Padauguvos girininkija. Kovo 22 dieną mokytoja su mokiniais kėlė inkilus šios girininkijos miškuose. Girininkas K. Morkevičius atsidėkodamas padovanojo apie 150 įvairių medelių (ąžuoliukų, berželių, eglaičių). Gimnazijos direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams R. Girdauskas su darbininkais iškirtę senus medžius gimnazijos teritorijoje paruošė vietą sodinukams. Mokytojas V. Berštautas su savo auklėtiniais, IIIg. klasės mokiniais, taip pat puikiai padirbėjo- pasodino dovanotus medelius.

Tikimės, kad visi šie medeliai prigis ir sužaliuos.
 
ETNINĖS KULTŪROS KONKURSAS ,,IŠ TAUTOS SKRYNIOS“
Penktadienis, 2017 Balandis 14 11:43

Balandžio 7 dieną vyko Kauno rajono moksleivių etninės kultūros konkursas ,,Iš tautos skrynios“. Jame moksleiviai parodė savo žinias apie etnografinių regionų istoriją, tarmes, papročius, tradicijas. Šiais metais konkursas buvo skirtas Tautinio kostiumo ir Piliakalnių metams.

Mūsų gimnazijos komanda trečius metus iš eilės dalyvavo šiame renginyje. Mums pirmiesiems teko garbė pradėti renginį- pristatyti savo namų darbą- vaizdelį ,,Valia tau sakyti, val ir nesakyt...“ Šį namų darbą sumanė ir su mokiniais įgyvendino lietuvių kalbos mokytojos L. Šukytė ir L. Litvinskienė. Konkurse teko atlikti ir kitas užduotis: įminti mįsles, atspėti tarmiškų žodžių reikšmes, per tris minutes iš siūlų supinti kuo ilgesnę pynę. Praktinė užduotis mūsų mokiniams sunkiau sekėsi, nes jie stengėsi pinti ne tik greitai, bet ir dailiai.

Nors prizinės vietos ir nelaimėjome, bet grįžome linksmai nusiteikę ir kupini ryžto kitais metais vėl dalyvauti.

Mokytoja L. Šukytė
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/