Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 06:46
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 980
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1513496
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „KAIP BENDRAUTI SU ŠUNIMIS?“
Antradienis, 2019 Balandis 16 21:34
 

Protingas šuo gali mus daug ko išmokyti. Kantrybės. Rūpestingumo. Bičiulystės. Ir meilės.
( Australijos poetė Pem Braun)

Balandžio 10 d. į gimnaziją atvyko komanda "Šuns ritmu" su programa. Tai edukacinis užsiėmimas su dresuotais šunimis. Tokio užsiėmimo metu vaikai sužino, kaip gyvūnai bendrauja naudodami savo kūno kalbą, kaip reikia elgtis su nepažįstamu augintiniu, kaip reikia šunį dresuoti,  ką reiškia, kai šuo būna papuoštas geltonu kaspinu, kaip reikia taisyklingai pasisveikinti su šunimis, taip pat kaip išvengti nelaimingų atsitikimų ir patirti mažiausiai žalos nutinkus nelaimei.

Saugaus bendravimo su šunimi lengviausia išmokti, teorines žinias derinant su praktika. Šie įspūdžiai stipresni vaikams ypač tiems, kurie neturi šunų – jie jaučiasi nejaukiai šalia gyvūnų, gal net jų prisibijo.

Džiugiausia tai, kad viso užsiėmimo metu netilo vaikų juokas, klegesys, o po užsiėmimo dar ilgai vaikų akys spindėjo iš džiaugsmo.


Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Aleknienė


 
Ketvirtadienis, 2019 Balandis 11 22:26
 

KVIEČIAME DALYVAUTI VISUS SENELIUS IR JŲ ANŪKĖLIUS

akcijoje, kuri vyks balandžio 16 d. 11.30 val. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos sporto salėje.

Akcijos metu Jūsų lauks:

  • ü  Treniruotė su profesionaliu treneriu seneliams;
  • ü  Linksmi ir judrūs užsiėmimai vaikams.

Atlydėję anūkus, seneliai turės galimybę atlikti kūno sudėties analizę (sužinoti savo kūno masės indeksą, riebalų, raumenų procentinę dalį organizme), pasimatuoti kraujo spaudimą ir pasikonsultuoti sveikos gyvensenos klausimais.

 

LAUKSIME JŪSŲ ATVYKSTANT!

 
 
KREIPIMASIS DĖL 2% PARAMOS
Antradienis, 2019 Balandis 09 09:24
 

MIELI ČEKIŠKĖS PRANO DOVYDAIČIO GIMNAZIJOS MOKINIŲ TĖVELIAI, DARBUOTOJAI, RĖMĖJAI

 

Gyventojų pajamų mokesčio įstatymas numato 2018 m. sumokėtų pajamų mokesčio dalį (iki 2 proc.) skirti švietimo įstaigoms. Nuoširdžiai dėkojame, kad 2 proc. paramą skiriate Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijai. Tokia Jūsų parama – didelė paspirtis gerinti vaikų formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę.

Būtume labai dėkingi, jei Jūs 2 proc. sumokėto pajamų mokesčio sumos paskirtumėte gimnazijai.

Norėdami skirti 2 proc. PM gimnazijos paramai, iki 2019 metų gegužės 1 d. užpildykite Mokesčių inspekcijos formą FR0512 ir pasirinktinai pristatykite: 

Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) skyriams – Europos pr. 105, Kaune arba VMI skyriams pagal gyvenamąją vietą;

FR0512 formą galite užpildyti ir pasinaudodami elektroninio deklaravimo sistema http://deklaravimas.vmi.lt.

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos, įmonės kodas 291090080
 
KOVAS – SĄMONINGUMO DIDINIMO MĖNUO „BE PATYČIŲ 2019“
Antradienis, 2019 Balandis 09 09:22
 

Kovas – sąmoningumo didinimo, patyčių prevencijos mėnuo. Paskutinę jo savaitę gimnazije 5 – 6 klasių mokiniai kartu su lietuvių kalbos mokytoja  L. Litvinskiene bei psichologe D. Laurinavičiene žiūrėjo ir aptarė filmą ,,Gerumo stebuklas“. Tai filmas apie išskirtinio veido berniuką Ogį, kuriam mokykla tapo išbandymu. Mokiniai aptarė, kokią reikšmę išvaizda turi draugystei, kuo filmo herojus Ogis patrauklus kaip draugas – norint geriau pažinti žmogų, reikia į jį įdėmiau pažvelgti, daugiau pažinti.

Filmo herojaus stiprybė įkvėpė geru pavyzdžiu.

Psichologė D. Laurinavičienė


 
TĖVELIŲ DĖMESIUI !!! INFORMACIJA DĖL TYMŲ PROFILAKTIKOS.
Pirmadienis, 2019 Balandis 01 14:28
 

Didėjant susirgimų tymais protrūkiui Kauno apskrityje, skatiname būti sąmoningais ir skiepyti savo atžalas, o jei reikia – skiepytis ir patiems.

Skiepai – efektyviausia priemonė, siekiant apsisaugoti nuo tymų. Vadovaujantis PSO rekomendacijomis, tik pasiekus ir išlaikant visoje šalyje ir kiekvienoje savivaldybėje aukštas, kai paskiepijama ne mažiau kaip 95 proc. vaikų, skiepijimų apimtis nuo šios ligos, galima išvengti tymų atvejų atsiradimo ir spartaus išplitimo.

Kad susidarytų ilgalaikis imunitetas ir imuninės atminties mechanizmai, tymų vakciną būtina įskiepyti bent du kartus.

Lietuvoje nuo tymų pradėta skiepyti 1964 metais viena vakcinos doze. 1988 m. pridėta antroji tymų vakcinos dozė.

Vaikai, pagal šiuo metu galiojantį Lietuvos Respublikos vaikų profilaktinių skiepijimų kalendorių, turėtų būti paskiepyti dviem tymų, raudonukės ir epideminio parotito (MMR) vakcinos dozėmis 15-16 mėn. ir 6-7 metų amžiaus. Šie skiepijimai vykdomi Valstybės biudžeto lėšomis, tai yra už skiepijimą mokėti nereikia. Vaikams, kurie dėl įvairių priežasčių nebuvo paskiepyti, sudaromi individualūs skiepijimo planai, atsižvelgiant į skiepijamo asmens amžių ir skiepijimo indikacijas, nurodytas imuninio vaistinio preparato charakteristikų santraukoje.

Suaugusiesiems rekomenduojama įsivertinti savo skiepijimų ar sirgimo būklę. Neskiepytiems, skiepytiems tik viena vakcinos doze ar tymais nesirgusiems asmenims rekomenduojama savo lėšomis pasiskiepyti viena MMR vakcinos doze. MMR vakcina rekomenduojama pasiskiepyti mamoms, jeigu planuojamas šeimos pagausėjimas, siekiant apsaugoti būsimą naujagimį. Tačiau nėščiųjų skiepyti MMR vakcina negalima ir paskiepytoms moterims rekomenduojama 1 mėnesį saugotis nėštumo.

* Skiepytiems tik viena tymų vakcinos doze bei asmenims, nežinantiems ar sirgę tymais, rekomenduojama įsivertinti savo specifinį imunitetą prieš tymus, t.y. atlikti kraujo ėminio serologinį tyrimą dėl tymų IgG antikūnų kiekio nustatymo.

PARENGĖ

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie sveikatos apsaugos ministerijos

Kauno departamento Užkrečiamųjų ligų valdymo skyriaus specialistai

2019-03-25


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/