Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 19:31
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 999
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1589039
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

ETNINĖS KULTŪROS POPIETĖ-KONKURSAS RASEINIŲ R. ARIOGALOS GIMNAZIJOJE
Pirmadienis, 2019 Gegužė 20 15:24
  


 
LINKSMAKALNYJE BUVO LINKSMA!
Pirmadienis, 2019 Gegužė 20 15:22
 

Get Adobe Flash player

Mūsų gimnazijos "Dainos teatriukas" gegužės 10 d.( penktadienį) dalyvavo vaikų dainų festivalyje" Pavasario balsai". Savo pasirodymu su linksma N. Lapinskienės daina" Mes geri draugai" laimėjo masiškiausio pasirodymo nominaciją ir padėką vadovei Danguolei Gudžiuvienei už vaikų paruošimą.

Šaunūs mūsų dainorėliai su nekantrumu jau laukia mūsų gimnazijos  naujos salės scenos ir žiūrovų dėmesio tokio, kokio pelnytai susilaukė Linksmakalnyje.


 
MODULIŲ, NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO, PASIRENKAMŲJŲ DALYKŲ PROGRAMŲ PASIŪLA 2019-2020 M.M.
Antradienis, 2019 Gegužė 14 13:10
 

Nuo balandžio 29 iki gegužės 10 d. gimnazijoje mokiniams vyko  įvairių kompetencijų, gebėjimų, gilinimui, pomėgių ir poreikių tenkinimui modulių, pasirenkamųjų dalykų, neformaliojo vaikų švietimo (būrelių), pasirenkamųjų dalykų programų pasiūla-mugė 2019-2020 m. m.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Rutkauskienė


 
RESPUBLIKINIAME JAUNŲJŲ KŪRĖJŲ FESTIVALYJE BAISOGALOJE
Pirmadienis, 2019 Gegužė 13 08:10
 

Nuo 2004 metų Baisogaloje Komaro dvare pavasaris sukviečia jaunuosius kūrėjus į tradicinį festivalį ,,Kūrybos pavasaris“. Šiais metais jis skirtas Vaižgantui - ,,deimančiukų“ ieškotojui. Šiemet mes jau trečią kartą dalyvavome šiame festivalyje. Į festivalį vyko trylika 5 – 9 klasių mokinių. Iš viso jame dalyvavo daugiau kaip penkiasdešimt mokinių iš įvairių Lietuvos mokyklų. Komisija išskyrė dvylika nominacijų. Viena iš jų - ,,Už baltumo grožį eilėraštyje ,,Žiemos spalvos“ – atiteko 7 klasės mokinei Aidrijai Kazakevičiūtei. Taip pat A. Kazakevičiūtės eilėraščiui ,,Meilė“ ir Skaistės Navasaitytės eilėraščiui ,,Pavasarėlis“ buvo sukurta muzika ir jie nuskambėjo kaip dainos. Visi kiti dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais.

Tikiu, kad į mūsų širdis įkrito bent po krislelį kūrybos džiaugsmo, pasididžiavimo savo darbo vaisiais...

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja L. Šukytė


 
ATVIRŲ DURŲ DIENOS GIMNAZIJOJE
Pirmadienis, 2019 Gegužė 13 08:08
 

Gegužės 8-9 dienomis gimnazijoje vyko atvirų durų dienos mokinių tėveliams. Tai gera proga susipažinti su gimnazijos aplinka, stebėti pamokas, vesti bendras veiklas su mokytoju,  pabendrauti su mokytojais, pagalbos mokiniui specialistais, administracija. Tėvai (globėjai) lankydamiesi mokykloje, gali geriau suvokti kasdieninį mokyklos gyvenimą, suprasti ir įvertinti mokytojo darbą, pasigilinti į atskirų dalykų dėstymo metodikas, geriau pažinti savo vaikus,  pabendrauti su  mokytojais, išklausyti pagyrimų, išspręsti susikaupusias problemas, daugiau sužinoti apie savo vaikus. Ta proga buvo suorganizuota mokinių kūrybinių darbų paroda. Džiaugėsi  mokiniai, matydami, kiek įdomių darbų yra padarę jie ir jų draugai. Džiaugėsi tėveliai savo vaikų kūrybingumu, darbštumu.

Ketvirtadienį vyko apskritojo stalo diskusija „Mokyklos šiandiena ir perspektyvos“. Direktorius R. Saltonas pristatė gimnazijos šiandieną - mokytojus, mokinius, pasidžiaugė pernai metų abiturientų rezultatais. Gabių ir talentingų mokinių darbo grupės pirmininkė vyr. anglų kalbos mokytoja J. Kaupienė pasidžiaugė  šių mokslo metų rajono, respublikos ir tarptautinių olimpiadų, konkursų sportinių varžybų rezultatais. Apie specialiųjų poreikių mokinių ugdymą kalbėjo specialioji pedagogė-logopedė R. Kochanauskaitė. Dėl ekranų daromos žalos sveikatai kalbėjo gimnazijos psichologė D. Laurinavičienė. Kokią įtaką mokinių elgesiui turi šeima pristatė socialinė pedagogė I. Sinkevičienė.

Bendravimas ir bendradarbiavimas - tai socialinis kapitalas, kuris leidžia žmonėms, dirbant kartu, pasiekti daugiau, nei dirbant kiekvienam atskirai.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui L. Rutkauskienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/