Sekite mus:

 

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 15:40
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1168
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 2422070
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

TREČIOKAI IR JŲ PAUKŠČIAI
Penktadienis, 2020 Rugsėjis 25 16:16
  

Ruduo – metų laikas, kada gimtinę palieka paukščiai. Trečios klasės mokiniai, naudodami gamtinę medžiagą, sukūrė paukščius, kurie džiugins mus visus metus...

 Šaunuoliai trečiokai ir jų mokytoja J. Girdauskienė.


 
EDUKACINĖ EKSKURSIJA Į S. NĖRIES MEMORIALINĮ MUZIEJŲ
Antradienis, 2020 Rugsėjis 22 09:03
 

,,Mano mintys, mano svajos – tai vis tu. / Mano dainos, mano sapnas – tai vis tu“.

Šiuos iki skausmo jaunam žmogui suprantamus žodžius viename iš savo eilėraščių išliejo poetė S. Nėris. Vienų aukštinama už savo muzikalią ir tapybišką kūrybą, kitų smerkiama už ,,atvežtą Stalino saulę“, ji į mūsų tautos literatūros istoriją įrašyta kaip unikalios lyrikos kūrėja ir dramatiško likimo moteris. Norėdami plačiau sužinoti apie S. Nėries gyvenimą ir kūrybą, pajausti namų, kuriuose gyveno ir kūrė, dvasią, rugsėjo 15 dienos popietę IV gimnazijos klasės mokiniai lydimi lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų nuvyko į ant Kauno marių kranto įsikūrusį poetės S. Nėries memorialinį muziejų. Muziejaus darbuotoja glaustai, bet išryškindama gražiausius ir dramatiškiausius gyvenimo momentus, papasakojo apie S. Nėries kūrybinį kelią. Muziejaus darbuotojos lydimi apžiūrėjome kambarius, kuriuose gyveno poetės šeima. Po to mokiniams buvo suorganizuota viktorina : mokiniai susiskirstę į dvi komandas varžėsi atsakinėdami į klausimus iš poetės gyvenimo. Mokiniai galėjo pasitikrinti aktyvaus klausymosi įgūdžius. Taip pat klausėme poetės eilėraščių įrašų. Dvasiškai praturtėję – geriau susipažinę su poetės S. Nėries kūryba, išvykome namo.

Lietuvių k. ir literatūros mokytojos L. Šukytė ir L. Litvinskienė


 
PIRMOSIOS „PAAUGLYSTĖS KRYŽKELIŲ“ PAMOKOS
Antradienis, 2020 Rugsėjis 22 09:01
  

Siekiant sukurti mokiniams saugią mokymosi aplinką, ugdyti gyvenimo įgūdžius,   šiais mokslo metais 5-8 klasių mokiniai pradėjo vykdyti Lions Quest socialinio emocinio ugdymo programą „Paauglystės kryžkelės“. Ši programa  integruota į ugdymo procesą, kuris  skatina tinkamą paauglių vystymąsi socialinį ir emocinį ugdymą, charakterio ugdymą, psichoaktyviųjų medžiagų ir patyčių prevenciją bei mokymąsi tarnaujant.

5-8 klasių vadovės


 
Šeštadienis, 2020 Rugsėjis 19 12:12
 


 
NETIKĖTA VARŽYBŲ SEZONO PRADŽIA IR PABAIGA
Šeštadienis, 2020 Rugsėjis 19 11:58
 

Dėl COVID-19  pandemijos buvo atšauktos visos moksleivių kordinio automodelių  varžybos, todėl Estijos automodeliavimo federacijos prezidento Lembit Vaher kvietimas atvykti į Estijos GP varžybas ir moksleivius buvo maloni staigmena. Varžybose galėjo dalyvauti tik FEMA reglamentą atitinkantys automodeliai su žvakiniais varikliais, todėl mūsų komanda buvo išskirtinai maža: Eimantas Meiliūnas ir  Danielius Petrauskas. Gaila, kad trauma sutrukdė vykti į varžybas Edvinui Leskauskui.  Nudžiugino varžybų organizatorių pastebėjimas, kad mūsų dalyvavimas suteikė varžyboms tarptautinį statusą, nes be mūsų buvo tik Estijos automodeliuotojai.

Apie rezultatus. Eimantas Meiliūnas III vieta E-2,11 Junior klasėje ir V vieta E-3B klasėje. Danielius Petrauskas VI vieta E-3B klasėje. 

Vadovas R. Kochanauskas


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/