Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 23:41
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 794
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1010207
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

Antradienis, 2018 Vasaris 13 17:03
 
 
MIELI TĖVELIAI!
Antradienis, 2018 Vasaris 13 17:01

Būti tėvais – pats sunkiausias ir ilgiausiai trunkantis darbas žmogaus gyvenime. Tačiau šiam darbui mūsų neruošia jokios mokyklos ar universitetai. Dėl to, susidūrę su įvairiais auklėjimo iššūkiais, mes dažnai abejojame, ar teisingai elgiamės sudėtingose situacijos, ar elgiamės taip, kaip yra geriausia mūsų vaikams ir santykiams su jais. STEP tėvų tobulėjimo grupėse tėvai randa atsakymus į daugelį jiems rūpimų klausimų.

Todėl jei ir jūs norėtumėte:

Įgyti daugiau pasitikėjimo savimi, kaip tėvais;

Geriau suprasti savo vaiką;

Išmokti efektyvių motyvacijos stiprinimo būdų;

Sužinoti pozityvių ribų nustatymo metodų;

Išsaugoti artimą, šiltą santykį su savo vaiku,

esate kviečiami į STEP programos užsiėmimus,

kurie prasidės 2018 m. kovo mėn. 7 d. 14-16 val. (trukmė 2 val.)

ir vyks 9 savaites.

Susitikimai vyks – Vilkijos bibliotekoje, Mažoji g. 5

Užsiėmimus ves STEP programos vadovė psichologė Audronė Kerpaitė.

Užsiėmimų kaina: STEP tėvų knyga – 11 eurų,

vienkartinis dalyvio mokestis – 3 eurai.

Registruotis galite telefonu: 865560486

Soc. Darbuotoja Deima Želionienė

Registracija vyksta iki vasario 28 d.

Į šią grupę gali registruotis 6-12 metų amžiaus vaikų tėvai.

Iki malonių susitikimų Tėvų grupėje!

SVARBU. Jeigu norite dalyvauti, tačiau netinka kai kurios sąlygos, skambinkite ir ieškosime sprendimų!

         PLAČIAU APIE STEP PROGRAMĄ:

STEP programa – tai 9 tėvų grupės susitikimai, kurie vyksta kartą per savaitę. Šiuose užsiėmimuose tėveliai praplečia turimas žinias apie vaikų psichologinę ir socialinę raidą, efektyvius auklėjimo metodus. Tėvai skaito „STEP tėvų knygą“ ir su kitais grupės dalyviais diskutuoja apie tai, kaip drąsinti savo vaiką elgtis tinkamai, kaip kalbėtis ir klausytis, kad tėvai ir vaikai jaustųsi išgirsti ir suprasti, mokosi reaguoti į vaikų emocijas, skatinti negiriant, drausminti nebaudžiant, spręsti problemas bendradarbiaujant, o ne konkuruojant.

Atsižvelgiant į vaikų raidos ypatumus ir su šiais ypatumais susijusius iššūkius, yra sukurtos trys STEP programos versijos:

STEP 0-5 programa tėveliams, auginantiems mažylius nuo 0 iki 5 metų amžiaus;

STEP 6-12 programa tėveliams, auginantiems vaikus nuo 6 iki 12 metų amžiaus;

STEP 12-17 programa paauglių tėvams.

STEP (angl. Systematic Training for Effective Parenting – Sistemingas efektyvių vaiko auklėjimo įgūdžių lavinimas)tai pasaulyje populiari tėvų ugdymo programa. Lietuvoje ji įgyvendinama nuo 2010 m. Iki šiandien STEP programa yra viena iš nedaugelio, kurios efektyvumas pagrįstas mokslinių tyrimų rezultatais. 2010-2017 m. STEP tėvų grupes sėkmingai baigė 2256 tėveliai. Šiuo laikotarpiu organizuota 321 STEP tėvų grupės veikla Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Lazdijuose, Marijampolėje, Kupiškyje, Širvintose, Druskininkuose, Pasvalyje, Raseiniuose, Jonavoje, Kėdainiuose, Rietave, Alytuje ir Elektrėnuose.

STEP programos įgyvendinimą, kokybę ir plėtrą užtikrina Pozityvaus auklėjimo konsultantų asociacija (PAKA), kuriai vadovauja STEP programos atstovė Lietuvoje dr. Jolita Jonynienė. (www.stepgrupes.lt).
 
SVEIKINAME
Antradienis, 2018 Vasaris 13 16:59
 

Gimnazijos berniukų komandą ir mokytoją K. Mikalonienę, Lietuvos kaimo vietovių mokyklų berniukų tarpzoninėse kvadrato varžybose iškovojus  I-ąją vietą. 

VALIO ŠAUNUOLIAMSǃ


 
Penktadienis, 2018 Vasaris 09 14:31
 
 
AKCIJA„BALTAJAM BADUI – NE!“
Pirmadienis, 2018 Sausis 29 19:56
 

Jau ne be pirmus metus gimnazijoje vyksta akcija „Baltajam badui – ne!“. Akcijos tikslas padėti paukšteliams įveikti žiemos negandas, ugdyti vaikuose meilę ir atjautą gamtai.

Akcijoje „Baltajam badui – ne!“, dalyvavo ir mokytoja Jolanta su antros klasės mokiniais.

Priešmokyklinės grupės vaikai ir mokinukai padedami mokytojų darė lesyklėles iš antrinių žaliavų. Buvo panaudoti plastikiniai buteliai, mediena.

Aptarėme, kaip svarbu, kad lesyklose paukščiams pateikiamas lesalas nebūtų sūdytas, supelijęs, supuvęs ar surūgęs, pažeistas parazitų. Taip pat negalima naudoti chemikalais apdorotų grūdų ar sėklų. Paukščiai, genami bado, dažniausiai tokių produktų neatsisako, tačiau taip pat neretai toks pasivaišinimas pasibaigia jų mirtimi. Todėl rūpinimasis paukšteliais turi būti atsakingas. Nusprendėme paukščiams „iškepti“ sveikuolišką specialiai paruoštą gaminį – „paukščių pyragą“. Tai kelių produktų mišinys, taukų pagalba tapęs pyragu. Todėl, bendromis jėgomis iškeptas pyragas, greitai pateko į paukštelių lesyklėles.

Visas lesyklėles vaikai pakabino mokyklos sode ir jau po kelių valandų galėjo grožėtis miško paukščiais. Palesti atlėkė ne tik matyti paukščiai - žvirblis, zylė, šarka, bet ir įvairiaspalviai kėkštai.  Vaikai džiaugėsi, kad lesyklas apspito tie, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos. Tuo pat metu mes iš arčiau galėjome stebėti ir paukštelius.


Priešmokyklinio ugdymo pedagogė D. Aleknienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/