Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 00:40
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 944
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1436035
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

Pirmadienis, 2019 Vasaris 18 16:39
 
 
MOKINIŲ IR JŲ TĖVELIŲ DĖMESIUI,
Penktadienis, 2019 Vasaris 08 10:25

   VADOVAUDAMASIS KAUNO RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS 2019 M. VASARIO 5 D. ĮSAKYMO NR. ĮS-216 „DĖL GRIPO EPIDEMIJOS PASKELBIMO KAUNO RAJONO SAVIVALDYBĖJE“ 3.2. PUNKTU IR ATSIŽVELGDAMAS Į DIDĖJANTĮ MOKINIŲ SERGAMUMĄ:

2019 M. VASARIO 11-15 DIENOMIS DĖL GRIPO EPIDEMIJOS GIMNAZIJOJE LAIKINAI NUTRAUKIAMAS UGDYMO PROCESAS.


Direktorius

2019-02-08


 
SVEIKINAME
Šeštadienis, 2019 Vasaris 02 12:38
 
KOTRYNĄ KAMINSKAITĘ, DIANĄ VAIČEKAUSKAITĘ, DEIMANTĘ VAIČEKAUSKAITĘ, GABIJĄ URLIKYTĘ, KAMILĘ PETRAUSKAITĘ, GRETĄ DOVIDAITYTĘ, AKVILĘ KAČIULYTĘ ir jų mokytoją Kristiną Mikalonienę rajoninėse mergaičių tinklinio varžybose laimėjusias II-ąją vietą.
 
KŪNO KULTŪROS MOKYTOJŲ METODINĖ DIENA
Šeštadienis, 2019 Vasaris 02 12:35
 

Sausio 27 dieną Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje vyko Kauno rajono kūno kultūros mokytojų metodinė diena. Pirmiausia atvykę mokytojai apžiūrėjo gimnazijos atnaujintas erdves, diskutavo apie kūno kultūros pamokų aktualijas ir naujoves. Vėliau dalyvavo seminaruose „Bendro fizinio pasirengimo treniruotė“ ir „Netradiciniai žaidimai“ , kuriuos vedė Raudondvario gimnazijos kūno kultūros mokytojai Gintaras Daugėla ir Vilma Klimavičienė. Daugiausiai emocijų ir džiaugsmo sukėlė tinklinio varžybos kūno kultūros mokytojams, kurias organizavo Čekiškės gimnazijos mokytoja Kristina Mikalonienė.

Tikimės, kad tokių seminarų, kurie skirti tik kūno kultūros mokytojams bus daugiau ir mokytojai įgys daugiau teorinių ir praktinių žinių, kurias sėkmingai naudos kūno kultūros pamokose.

Kūno kultūros mokytoja Kristina Mikalonienė


 
LIETUVIŲ KALBOS IR ISTORIJOS PAMOKA KITAIP
Šeštadienis, 2019 Vasaris 02 12:35
 

Sausio 15 d. mokytojų E. Simonaitienės ir L. Litvinskienės kvietimu gimnazijoje viešėjo Kauno arkikatedros administratorius kun. Evaldas Vitulskis. Jis dalyvavo jungtinėje  II g. ir 7 klasės pamokoje, pasakojo apie Bibliją, priminė Senojo ir Naujojo Testamentų pasakojimus, paaiškino kaip reikia skaityti ir suprasti juose aprašytus įvykius, tekstų įvairovę ir jų paskirtį. Biblija – Dievo knyga žmonėms. Ir ką Jis mums nori Joje pasakyti? Į šį klausimą atsakysime kiekvienas sau individualiai, išgirdę ar paskaitę Šventąjį Raštą...

Svečias buvo laukiamas, šiltai sutiktas ir pedagogų kolektyve. Pabendravęs prie kavos puodelio, išskubėjo į kitą susitikimą...

II g. klasės mokinė Karolina Labutytė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/