Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 16:53
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 728
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 886183
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SUSITIKIMAS SU VŠĮ TARPTAUTINIO LITVAKŲ FOTOGRAFIJOS CENTRO ATSTOVAIS
Penktadienis, 2017 Spalis 13 18:01
 

VŠĮ Tarptautinis litvakų fotografijos centras – tai politiškai ir religiškai nepriklausoma, ne pelno siekianti organizacija, kuri pasitelkdama įvairias fotografijos, kūrybinių dirbtuvių, parodų, performanso ir kt. meninės raiškos formas siekia puoselėti ir saugoti litvakų istorijos ir kultūros klodus. Mūsų projektai yra skirti kultūrinio paveldo išsaugojimui bei siekiui įtraukti ir sudominti jaunąją kartą Lietuvos ir pasaulio žydų kultūra ir istorija.

Mariana Sutkienė iš Tarptautinio litvakų fotografijos centro, viena iš susitikimų organizatorių su moksleiviais. Gimnazijoje taip pat svečiavosi ir Audra Čepkauskaitė. Naudodami fotografiją kaip edukacinę priemonę, suteikė moksleiviams žinių apie litvakų kultūrinį palikimą ir jų vaidmenį kuriant nepriklausomą Lietuvą, o taip pat paskatinti moksleivius domėtis savo miesto (miestelio) istorija, litvakų kultūriniu palikimu ir prisidėti prie elektroninio leidinio sukūrimo.

El. leidinys „Jauno žmogaus pažintis su dingusia litvakų bendruomene“ (angl. „A Young Persons’ Guide to Lithuania’s Vanished Litvak Communities“) - tai penkiolikos dalių el. knyga apie litvakus penkiolikoje Lietuvos miestų ir miestelių. Visas penkiolika leidinio dalių parašys moksleiviai, papildydami tekstą fotografijomis, vaizduojančiomis litvakų gyvenimo pėdsakus jų mieste (miestelyje). Leidinys lietuvių ir anglų kalbomis bus pristatytas visuomenei Lietuvos šimtmečio proga, 2018 metais.

Mokytoja Eglė Simonaitienė


 
MOKYTOJŲ DIENĄ PRISIMINUS
Penktadienis, 2017 Spalis 13 18:00
 

Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais, mūsų mokykloje vyko renginys, skirtas mokytojų dienai paminėti. Ryte dvyliktokai pasitiko mokytojus su gėlėmis, muzika ir plakatais. O klasės valandėlės metu savo mokytojus pasveikino ir kiti mokiniai. Po pamokų dvyliktos klasės mokiniai surengė nedidelį pasisėdėjimą prie kavos ir arbatos. Buvo parodytas nuotaikingas filmukas, merginų ansamblis atliko keletą dainų. Mokytojų diena – tai dienai, kai savo mokytojams galime tarti „AČIŪ“ ir padėkoti už visą ilgametį triūsą.

Akvilė Žandaravičiūtė IV kl.


 
TĖVŲ AKADEMIJA
Ketvirtadienis, 2017 Spalis 12 12:24
 

Kauno „Arkos“ bendruomenė kartu su VDU  Socialinių mokslų fakulteto Socialinio darbo katedros specialistais organizuoja specializuotą Tėvystės Akademiją – seminarus tėvams, auginantiems vaikus su negalia. Programą remia Kauno m. savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“. Kviečia į nemokamus susitikimus įgyti naujų įžvalgų savo vaikų ugdymui ir priežiūrai.


TĖVŲ AKADEMIJOS SUSITIKIMAI VYKS:

VDU Socialinių mokslų fakultete (Kaunas)

Jonavos g. 66 – 108 auditorijoje

2017 10 11 (trečiadienis) 18 val. – Vėluojanti vaiko su negalia raida: kiek trunka ugdymas

- iki 21 metų? (dr. Gedas Malinauskas)

2017 10 24 (antradienis) 18 val. - Paauglio su negalia seksualumas: drausti, koreguoti

ar leisti? (dr. Gedas Malinauskas)

2017 11 06 (pirmadienis) 18 val. – Tėvų poreikiai auginant vaiką su negalia

(dr. Jorūnė Vyšniauskytė – Rimkienė)

2017 11 21 (antradienis) 18 val. – Sesės ir broliai šeimoje: ar jų nepamirštame? 
(dr. Jorūnė Vyšniauskytė – Rimkienė)

 
TARPTAUTINIS ŽAIDIMAS „EISMO GYVATĖLĖ“
Penktadienis, 2017 Spalis 06 13:12
 

Žaidimas „Eismo gyvatėlė“- tai linksma ir efektyvi kampanija pradinių klasių mokiniams, kuria siekiama paskatinti keliauti į mokyklą darniu būdu: pėsčiomis, važiuoti visuomeniniu transportu ar dviračiu. Šis žaidimas skatina keliauti į mokyklą aplinkai ir sveikatai  draugišku būdu. Žaidimas vyko - nuo rugsėjo 18 d. iki 29 d. Visi pradinukai gavo skiriamąjį žaidimo ženklą - lipduką, kurį nešiojosi prisiklijavę prie švarkelio. Visos kampanijos metu darniai į mokyklą atvykę vaikai rinko taškus, kuriuos klijavo ant „Eismo gyvatėlės“ plakato. Prieš  žaidimą buvo ištirti vaikų keliavimo įpročiai, kurie sudarė 87 procentus darnių kelionių. Išsikėlėme tikslą - padidinti darnių kelionių skaičių iki 90 procentų. Pasibaigus žaidimui ir atlikus tyrimą beliko tik pasidžiaugti - tikslą pavyko pasiekti. Už dalyvavimą žaidime mokiniai gavo po užrašų knygelę su žaidimo logotipu. Visi džiaugiamės, kad galime prisidėti prie ekologiškesnio ir sveikesnio gyvenimo būdo.

Pradinių kasių mokytoja Jolanta Žėglevičienė


 
KONSTITUCIJOS EGZAMINAS 2017
Trečiadienis, 2017 Spalis 04 16:37
 

Spalio 3  dieną mūsų gimnazijoje  vyko ,, Konstitucijos egzamino 2017“  I turas. Konstitucines žinias pasitikrino  146  gimnazijos  moksleiviai, į II turą pateko šie mokiniai:

  1. Arnas Klimavičius 5 kl.

  2. Gabija Girlevičiūtė 8 kl.

  3. Gytis Berštautas II kl.

  4. Virginija Zavedskaitė III kl.

  5. Rugilė Krasauskaitė IV kl.

LINKIME SĖKMĖS II TURE (SPALIO 12 D.).


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/