Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 09:25
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 1042
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1781919
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

SPALIO 10 DIENA – PSICHIKOS SVEIKATOS DIENA
Penktadienis, 2019 Spalis 11 11:18
  

Spalio 7-10 dienomis gimnazija dalyvavo respublikinėje akcijoje ,,Padovanokim gerą nuotaiką ir šypseną!“ Už akcijos organizavimą gimnazijoje atsakingos: priešmokyklinės grupės mokytoja Daiva Aleknienė, socialinė pedagogė Irena Sinkevičienė ir psichologė Dalia Laurinavičienė.
 
SVEIKINAME
Ketvirtadienis, 2019 Spalis 10 10:10
 
Gimnazijos komandą: GABIJĄ GIRLEVIČIŪTĘ, GABIJĄ LAURINAVIČIŪTĘ, INDRĘ VIČIŪNAITĘ, KOTRYNĄ KAMINSKAITĘ IR ARNOLDĄ KRIŠČIŪNĄ protų mūšio „Išlukštenk kietą riešutėlį: smaragdinis Lietuvos kraštas” gimnazijų tarpe iškovojusią III-ąją vietą.
 
KULTŪROS PASAS. BENDRUOMENINIAI ŠOKIAI
Ketvirtadienis, 2019 Spalis 10 10:09
 

Niūriais ir tamsiais rudens vakarais dauguma ateiname į mokyklą prastai nusiteikę, atsinešame slogią rudens nuotaiką. Bet spalio 8 - osios rytas buvo kitoks nei įprastai. Antros gimnazijos klasės mokiniai bandė save ir bedraklasius geriau pažinti per žaidimą ir šokį. Vienas kitam pasakojome apie savo hobius bei mėgstamas veiklas, tikrinome vikrumą, lavinome atmintį atlikdami įdomias užduotis. Tokie užsiėmimai moko dirbti kaip komandai ir būti draugiškais su klasės draugais. Džiugu, kad antradienio rytą į veiklą įsitraukė ir klasės auklėtoja bei biologijos mokytoja.

I. Vičiūnaitė, II g. klasė


 
MOKYTOJŲ DIENA
Ketvirtadienis, 2019 Spalis 10 10:08
 

Spalio 4 dieną Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje vyko Mokytojų dienos paminėjimo šventė. Ji prasidėjo staigmenomis, nes pirmą pamoką vedė Vilkijos gimnazijos mokytojai, o Čekiškės gimnazijos mokytojai vedė pamokas Vilkijos gimnazijos mokiniams. Tai džiugus iššūkis mokytojams, nes jie turėjo galimybę pažinti  kitos mokyklos aplinką, mokinius, pabendrauti, pasidalinti patirtimi.

Čekiškės gimnazijoje mokytojų diena buvo neįprasta: pamokas mokiniams vedė šią mokyklą baigę mokiniai ir kiti savo srities žinovai: karate specialistas Stasys Kazlauskas, šokių trenerė Daiva Bartkevičiūtė, grožio specialistė Edita Maziliauskienė, sveikatos specialistė Jolanta Navasaitytė, karininkas Eimantas Laurinavičius, taip pat Monika Šukauskaitė, Ingrida Veržbavičiūtė. Kol vyko pamokos, mūsų mokyklos mokytojai galėjo jose sudalyvauti ar pasivaišinti kava mokytojų kambaryje... Po pamokų vyko mokytojams skirtas renginys. Juos sveikino  šventės organizatoriai, IV gimnazijos klasės mokiniai. Žavesio šventei suteikė smuikininkė, kuri atliko nemažai kūrinių, skirtų mokytojams. Manome, kad smuiko garsai dar ilgai išliks mokytojų mintyse ir širdyse.

Džiaugiamės mokytojų dienos švente  ir linkime neišsekančios kantrybės ir stiprybės mūsų mokyklos mokytojams.


IV g. klasės auklėtoja Kristina Salinkienė


 
DOERS PATIRČIŲ AKADEMIJA
Pirmadienis, 2019 Spalis 07 16:33
 

Spalio 1 dieną mūsų gimnazijoje vyko projektas DOERS Patirčių akademija. Tai projektas, skirtas 9-12 klasių Kauno miesto ir rajono moksleiviams. Jo tikslas - padėti jauniems žmonėms ugdyti socialinius įgūdžius, planuoti savo gyvenimą ir karjerą. Šiame projekte dalyvavo aktyviausi mūsų gimnazijos 8 ir I-IV klasių moksleiviai. Mes užsiėmėme įvairia veikla, žaidėme žaidimus, kurie ugdo kūrybingumą, mąstymą, reakciją, komandinį bendravimą. Šis projektas mums labai patiko - patyrėme daug juoko ir neapsakomų įspūdžių.

Visi užsiėmime dalyvavę moksleiviai džiaugiasi, kad turėjo galimybę sudalyvauti įdomiame projekte. Todėl nuoširdžiai dėkojame organizatoriams.

 

II gimnazijos klasės mokinė Gabija Laurinavičiūtė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/