Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 03:34
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 674
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 766566
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

LITERATŪROS PAMOKA PAJIESYJE
Pirmadienis, 2017 Gegužė 22 12:02
 

Gegužės 17 dieną Garliavos Jonučių progimnazijos ir gimnazijos Borutaičių draugija organizavo ,,Poezijos pavasarėlio“ 2017 šventę, skirtą lietuvių kalbos kultūros metams paminėti. Ant rašytojo K. Borutos kalnelio jau 24 kartą skambėjo jaunųjų kūrėjų eilės. Šiemet atvirajame poezijos konkurse dalyvavo 26 mokiniai iš 11 mokyklų. Mūsų gimnazijai atstovavo 5 mokiniai. Šventėje buvo apdovanoti poezijos konkurso dalyviai ir laureatai. Gimnazijos 6 klasės mokinė Kotryna Kaminskaitė 5-7 klasių grupėje laimėjo pirmąją vietą (mokytoja L. Litvinskienė). Jaunuosius kūrėjus sveikino rajono meras V. Makūnas. Meras pasidžiaugė, kad tokie renginiai ne tik puoselėja gimtąją kalbą, bet ir formuoja pamatines vertybes, bendrumo jausmą. Jaunuosius poetus sveikino ir K. Borutos dukra su vyru. Savo kūrybą šventėje skaitė ne tik jaunieji kūrėjai, bet ir garbūs šventės svečiai- rašytojai. Šventėje dalyvavo R. Šerelytė, L. Jakimavičius, R. Keturakis, Z. Gaižauskaitė ir kiti.

Smagu, kad sudalyvavome tikroje Poezijos fiestoje. Po tokios literatūros pamokos ir toliau norisi ,,gyventi smarkiai“, anot K. Borutos.

Mokytoja L. Šukytė
 
AUGA MŪSŲ SODAS
Antradienis, 2017 Gegužė 16 12:15
 

Kauno rajonas nuo seno garsėja sodininkystės tradicijomis. Babtuose įsikūręs Lietuvos agrarinių ir miškų mokslų centro (LAMMC) Sodininkystės ir daržininkystės institutas nusprendė dar labiau paskatinti šią ūkio šaką. Kauno rajono gimnazijoms, mokykloms ir darželiams buvo dovanojami sodinukai: obelų, vyšnių ir kriaušių. Kiekviena klasė sodino savo sodinukus, kuriuos prižiūrės, o kiekvieną pavasarį džiaugsis žiedais, rudenį sunokintais vaisiais.

Laura Subačiūtė IV kl.
 
SUSITIKIMAS SU LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTĖS PATARĖJU DOVYDU ŠPOKAUSKU
Antradienis, 2017 Gegužė 16 12:13
 

Gegužės 12 dieną vyko URM projekto „Atgal į mokyklą“ pamoka - susitikimas su Lietuvos Respublikos  prezidentės patarėju Dovydu Špokausku. Susitikime dalyvavo I - IV gimnazijos klasių moksleiviai, kurie išklausė pamoką apie Europos Sąjungą. Mokiniai  sužinojo kuo narystė Europos Sąjungoje yra svarbi Lietuvai, ką reiškia būti ES piliečiu. Mokiniai domėjosi diplomato karjera, studijų galimybėmis užsienyje.

Akvilė Žandaravičiūtė III kl.
 
DVIDEŠIMTADIENIS ,,KELIAS Į ŽVAIGŽDES”
Trečiadienis, 2017 Gegužė 10 20:02
 
 
 
,,PAŽINK MANE IR MANO VEIKLĄ“ 2017
Trečiadienis, 2017 Gegužė 10 20:00
 

Gegužės 3 dieną jau trečiąjį kartą Vandžiogalos gimnazijoje vyko renginys ,,Pažink mane ir mano veiklą". Jis skirtas artimiau susipažinti mokinių taryboms iš įvairių Kauno rajono kampelių. Šį kartą renginyje dalyvo mūsų mokinių taryba bei Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos mokinių taryba. Laiką praleidome išties smagiai: pramankštinome savo galveles, kalbėjome savo kūno kalba bei bandėme įrodyti, kokie esame šaunūs. Esame laimingi, nes turėjome galimybę artimiau susipažinti su kitų tarybų nariais Kauno rajone. Tikimės, jog tai ne paskutinis kartas ir mūsų draugystė tik stiprės ir žydės.

Mokinių tarybos pirmininkė Laura Subačiūtė
 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/