Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Valgykla

Valgykla

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 23:41
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 794
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 1010208
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

LIETUVIŲ KALBOS SAVAITĖ
Antradienis, 2018 Vasaris 27 20:16
 

„ Jei kalba išliks gyva, išliks ir Lietuva (J. Basanavičius)“


Vasario 26 d.

Gražiausių lietuviškų žodžių rinkimai

pradinių klasių mokiniai (klasėse)


Vasario 27 d. 4 pamoka (II aukšto foje)

Susitikimas su mūsų krašto poete Janina Žilinskiene (6, 7, 8 kl.)


Vasario 28 d. 1 pamoka (II aukšto foje)

Susitikimas su A. Bautroniu „Misija Sibiras 2014“ dalyviu ( 7, 8 kl.)

II g. klasės mokinių viešosios kalbos


Kovo 1d.  3 pamoka (II aukšto foje)

Programa „Dūžtančių formų pasaulyje“  (6 – IIg kl.)

Pristato „Mažojo teatro“ aktorius Alvydas Brunavas


Kovo 2 d.

Senų knygų paroda (bibliotekoje)

11 val. Nacionalinis diktantas


 
INFORMACIJA APIE ŠALTĮ
Penktadienis, 2018 Vasaris 23 14:52
 

Artimiausiomis dienomis sinoptikams prognozuojant šalčius, atkreipiame moksleivių tėvų dėmesį, kad jei oro temperatūra nukrenta iki 20 laipsnių šalčio ar žemiau, į mokyklą gali nevykti pradinukai ir 5 klasių mokiniai. Jei spusteli 25 laipsnių speigas, į mokyklą gali nevykti ir kitų klasių mokiniai. Mokykla dirbs ir priims vaikus esant bet kokiai temperatūrai, todėl jei pavojus vaikų sveikatai negresia – mokiniai gyvena netoli mokyklos arba juos į mokyklą atveža tėvai –  jie turėtų dalyvauti pamokose. Pėsčiomis ar viešuoju transportu į mokyklą per šalčius rekomenduojama nevykti. Atkreipiame dėmesį, kad vykstant į mokyklą, būtina atkreipti dėmesį ne tik į faktinę, bet ir jutiminę oro temperatūrą konkrečioje vietovėje, įvertinti vėjo žvarbumą.

 

MOKINIŲ, VAŽINĖJANČIŲ MOKYKLINIAIS (GELTONAIS) AUTOBUSIUKAIS, DĖMESIUI!

Mokiniai šį pirmadienį (02.26) bus vežami į mokyklą pagal žemiau pateiktą  grafiką.


Gimnazijos direktorius R. Saltonas
 
Ketvirtadienis, 2018 Vasaris 15 13:20
 

Sveikiname  visus su Lietuvos valstybės 100-mečiuǃ Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų gimnazijai suteiktas Vasario 16-osios Nepriklausomybės Akto signataro  PRANO DOVYDAIČIO vardas. Linkime Lietuvos  valstybei tvirtai žengti laisvės ir vienybės keliu. Nepamirškime priesakų, kuriuos mums paliko protėviai ir vadovaukimės profesoriaus Prano Dovydaičio kredo: ,,Aš ieškau ir randu malonumo padaryti bent kiek žmonėms gera, padirbėti aukščiausiai Tiesai, Gėriui ir Grožiui.“

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos bendruomenė


 
12 METŲ ČEKIŠKĖS EKSPRESU
Ketvirtadienis, 2018 Vasaris 15 13:13
 

Gyvenimas – kaip kelionė traukiniu: vieni įlipa, kiti – išlipa, kai kuriose stotelėse mūsų laukia siurprizai, kitose tik gilus liūdesys. Bet nieko baisaus... Tai tokia yra kelionė, pilna svajonių ir nusivylimų, vilčių ir praradimų... kelionė be bilieto atgal.

Atsidurti laukimo kambaryje labai lengva. Kaip teisintis - Aš vis dar ... per jaunas, nepatyręs. Štai tada ... reikia tik truputį palaukti Ką renkiesi TU? Laukti laukiamajame ar surizikuoti ir įšokti į traukinį?

Šventiškai pasipuošę su šypsenomis veiduose, gėlių puokštėmis nešini į papuoštą mokyklos salę rinkosi dvyliktokai ir jų tėveliai, mokytojai ir svečiai, taip pat šventės rengėjai ir jų tėveliai. Šimtadienio tema „12 metų Čekiškės ekspresu“. Abiturientus sveikino pirmosios mokytojos, auklėtojai, mokyklos direktorius Ričardas Saltonas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Laimutė Rutkauskienė, mokytojai, svečiai, tėveliai. Visi linkėjo stiprybės, sėkmės egzaminuose ir labai turiningai bei prasmingai praleisti 100-ą dienų iki egzaminų. Ekspresas skriejo dideliu greičiu užsukdamas vis į kitas stoteles, o video medžiaga nukėlė dvyliktokus į vaikystę, priminė jų pirmuosius žingsnius mokykloje, taip pat sėkmes ir nesėkmes.  Vienuoliktokai  abiturientams dovanojo meilės dainą, kurią atliko Neringa ir Lukas.  Šokome valsą, abiturientai šoko su savo tėveliais. Buvo daug jaunatviško juoko, klegesio, šurmulio, plojimų.  ,,Čekiškės ekspreso“ šeimininkai: Virginija, Justė, Valentinas ir Ernestas išdalino ,,ŠIMTMEČIO“ apdovanojimus. Dvyliktokai, atlikę nemažai įvairiausių užduočių, gavo jau „baigto“ mokslo pažymėjimus – pusatestačius.  O skambant vienuoliktokų dainai „Žydrasis traukinys“, buvo įneštas tortas dvyliktokams, išdalinti šimtadienio laikraščiai,  ir kalendoriai. Dar ilgai netilo muzikos garsai, dainos (vadovas Alvydas Furmonas). Visi šoko, dainavo, linksminosi, kiek leido jėgos. Mūsų traukinys dar bėgiais riedės 100 dienų. Turite laiko, turite viską suspėti. Sėkmės jums linki vienuoliktokaiǃ

 

Virginija Zavedskaitė III g. kl.


 
IŠVYKA Į KTU BIBLIOTEKĄ
Trečiadienis, 2018 Vasaris 14 18:40
 

Vasario 6 dieną grupė gimnazijos mokinių iš 7, Ig ir IIg klasių vyko į Kauno technologijos universiteto biblioteką. Pažintis su retais spaudiniais – dovana mūsų gimnazijos respublikinio projekto „Giminės medis 2017“ dalyviams. Ekskursiją vyriausioji bibliotekininkė Edita Korzonaitė pradėjo centrinės bibliotekos rekonstruotoje modernioje Skaitytojų salėje. Daugiau nei 2 milijonų egzempliorių fondą turinti biblioteka šiemet švenčia 95 metų sukaktį. Didžiausią įspūdį paliko XV–XVIII a. spaudiniai (inkunabulai, aldai, paleotipai, elzevyrai bei kiti senieji leidiniai). Mokiniai turėjo galimybę ne tik pamatyti, bet ir pavartyti seniausiąją šio rinkinio knygą – Jono Bretkūno „Postilę“, senuosius 15911945 m. laikotarpio lietuviškus spaudinius bei spaudos draudimo metų leidinius. Išklausę pasakojimo apie asmeninių Vaclovo BiržiškosJ. Tumo-Vaižganto bibliotekų  kolekcijas, žiūrėjome video medžiagą apie knygų restauravimą, pavartėme ir naujai išleistas knygas. Daugiau nei valanda praleista vienoje didžiausių Lietuvos bibliotekų tikrai neprailgo, o įspūdžiai iš jos liks ilgam.

Lietuvių k. mokytoja L. Litvinskienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/