Gimnazijos dokumentai

Strateginis planas
Veiklos planas
Tvarkos

Karjeros centras

Karjeros centras

Biblioteka

Biblioteka

Projektinė veikla

Vykdomi projektai

Teisinė informacija

Teisės aktai

Nuorodos

Nuorodos

PrisijungtiIeškoti

Statistika

OS : Linux m
PHP : 5.3.3
MySQL : 5.0.95
Laikas : 16:54
Caching : Išjungta
GZIP : Išjungta
Nariai : 3
Turinys : 728
Nuorodos : 7
Turinio peržiūrėjimai : 886183
Designed by:
Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija

KONKURSAS ,,SVEIKUOLIŲ SVEIKUOLIAI“
Ketvirtadienis, 2017 Lapkritis 02 13:04
 

Kas antri metai vyksta Kauno rajono visuomenės sveikatos biuro organizuojamas  mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“. Mūsų gimnazijos mokiniai visada labai noriai jame dalyvauja. Šiemet į konkursą vyko net dvi komandos – tai 6 ir 8 klasių atstovai. Konkurse buvo numatytos užduotys: prisistatymas, judėjimo užduotis, testas, viktorina, klausimai ir atsakymai sveikos gyvensenos tema, komandų kapitonų rungtis, praktinės užduotys sveikos gyvensenos klausimais, užduotis žalingų įpročių prevencijos tema, užduotis žmogaus saugos tema, užduotis mokytojui ir sveikatos priežiūros specialistui. Dalyviams reikėjo ir galvas pasukti, ir pabėgioti, ir pirmą pagalbą draugui suteikti. Mūsų gimnazijos mokinių komandoms sekėsi visai šauniai – abi komandos užėmė prizines, III vietas. Sveikiname!

Regina Lomsargienė

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė


 
VISUOTINĖ TALKA ,,GRAŽINKIME IR ŠVARINKIME SAVO KRAŠTĄ"
Antradienis, 2017 Spalis 31 00:55
 

Spalio 26 d. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje vyko visuotinė talka ,,Gražinkime ir švarinkime savo kraštą", kurios metu visi gimnazijos mokiniai tvarkė savo prižiūrimas teritorijas. Aplink gimnaziją auga daug medžių, daug džiaugsmo teikia ir didžiulis sodas, todėl darbo visiems užtenka. Mūsų gimnazijos mokiniai draugiški – visada ir visur vieni kitiems padeda. Todėl ir talkos dieną dirbo draugiškai. Norėdami, kad aplinka būtų švaresnė ir gražesnė, net ir patys mažiausieji nepabūgo lietaus lašų, su noru dirbo ir kartu stebėjo pasirodžiusią vaivorykštę.


MT pirmininko pavaduotoja Virginija Zavedskaitė III g. kl.


 
MOLIŪGIJOS FIESTA
Ketvirtadienis, 2017 Spalis 26 13:56
 

Šią savaitę gimnazijoje siaučia Moliūgijos fiesta.  Nuo pirmadienio  pradinukai į mokyklą keliauja nešini moliūgais. Klasėse vyksta eksponatų  ruošimas, puošimas parodai. Kiekvieną rytą mokinius ir gimnazijos darbuotojus pasitinka tamsoje šviečiančios moliūgų akys. Šios švieselės linksmai nuteikia niūriu ir lietingu laikotarpiu.

Užsukite ir pasigrožėkite Moliūgijos fiesta.


Pradinių klasių mokytoja metodininkė Jolanta Girdauskienė


 
STARTUOJA MOKINIŲ GERUMO AKCIJA ,,ATVERKIME ŠIRDIS”
Pirmadienis, 2017 Spalis 23 18:24
 

Spalio 16 d., įvykus akcijos ,,Atverkime širdį” atidarymo šventei, Kauno rajone prasidėjo moksleivių gerų darbų maratonas. ,,Atverkime širdis” – jau ketvirtus metus vykstanti akcija, kurios metu Kauno rajono mokinių tarybos rūpinasi vienišais seneliais, negalią turinčiais vaikais, globos namų auklėtiniais.

Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos mokinių tarybos nariai šiais metais prie akcijos jungiasi norėdami padėti  Čekiškės seniūnijoje gyvenantiems vienišiems seneliams. Pasiskirstę grupėmis mokiniai tvarkys aplinką, grėbs lapus, bendraus su seneliais. Artėjant gražiausioms metų šventėms – Šv.Kalėdoms, gimnazijoje šia proga planuojama surengti pyragų dieną ir  švenčių proga pasveikinti visus vienišus senelius. 3 mėnesių trukmės akciją mūsų gimnazijos mokinių taryba planuoja apibendrinti išleisdami gerų darbų laikraštį.

Penktadienį mokinių tarybos nariai aplankė pirmuosius senelius, pas kuriuos tvarkė aplinką. Aplankytos Čekiškės seniūnijos gyventojos džiaugėsi, kad mokiniai yra pasiruošę padėti senyvo amžiaus gyventojams. Vienišiems seneliams labai svarbus dėmesys, o mokinių apsilankymai padės praskaidrinti jų kasdienybę.

Akciją rengia Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyrius bei Kauno rajono mokinių taryba, apjungianti visas Kauno rajono mokyklų mokinių tarybas.

Mokinių tarybos pirmininko pavaduotoja Virginija Zavedskaitė III g. kl.


 
1-4 KLASIŲ EDUKACINĖ PROGRAMA ,,IŠGELBĖK DRAUGĄ“
Penktadienis, 2017 Spalis 13 18:02
 

Spalio 12 d. gimnazijoje vyko pratybos 1-4 klasių mokiniams ,,Išgelbėk draugą“.  Jų metu mokiniai mokėsi pirmos pagalbos pagrindų. Kaip elgtis užspringus, nusideginus, kaip stabdyti kraujavimą. Mokiniai patys bandė daryti dirbtinį kvėpavimą ir širdies masažą. Už kantrybę ir aktyvumą  visi mokiniai buvo apdovanoti balionais. Vaikai suprato, kad laiku ir tinkamai suteikta pagalba gali išgelbėti žmogui gyvybę.

Pradinių klasių mokytoja Diana Korsakienė


 
<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
 
 
 
 
 
 
 
http://www.tinklas.lt/